Czarni Slupsk vs Ostrow Wielkopolski Tippek 31 január 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Energa Czarni Slupsk és az Stal Ostrow Wielkopolski bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 31 január 16:30-kor összecsapnak a "Basketball League" tornán. A meccs favoritja a Energa Czarni Slupsk csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Energa Czarni Slupsk és Stal Ostrow Wielkopolski csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 11;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 3 győzelem, a vendégek 8 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 75.36 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 83.27;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 158.64.
Az utolsó összecsapás 11 október 2024 napján volt a Stal Ostrow Wielkopolski helyszínén, és 70:66 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski

Energa Czarni Slupsk Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Energa Czarni Slupsk lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, Energa Czarni Slupsk büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 155.25 pontot, átlagosan 80 pont per meccs, de elismeri, 75.25 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 80.13 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 75.25 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Energa Czarni Slupsk

Stal Ostrow Wielkopolski Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Stal Ostrow Wielkopolski lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 7 legyőzi.
📈Egész szezonban, Stal Ostrow Wielkopolski büszkélkedhet siker arány 43.75%, míg a vereség számla 56.25% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.81 pontot, átlagosan 82.25 pont per meccs, de elismeri, 83.56 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 80.17 meccsenként, átlagosan hiányzik 89.5 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Stal Ostrow Wielkopolski
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 75.36, a vendég csapatnál - 83.27;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 158.64.
Statisztika: Energa Czarni Slupsk vs Stal Ostrow Wielkopolski
- átlagos összpontszám a tornán: 155.25 vs 165.81;
- átlagos szerzett pontok: 80 vs 82.25;
- átlagos kapott pontok: 75.25 vs 83.56;
- az első félidő átlagos pontszáma: 39.56 vs 43.63;
- a második félidő átlagos pontszáma: 40.44 vs 38.63;
- Energa Czarni Slupsk: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 80.13;
- Stal Ostrow Wielkopolski: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 80.17;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 81.4 (otthon - 80.2) vs 86.1 (idegenben - 90.5).
- A Energa Czarni Slupsk kevesebb mint 82.5 pontot szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Stal Ostrow Wielkopolski.
Szerkesztői előrejelzés
- A Energa Czarni Slupsk kevesebb mint 84.5 pontot szerzett a 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Stal Ostrow Wielkopolski (Basketball League).