Plateros DE Fresnillo vs Diablos Rojos Del Mexico Tippek 30 július 2025

    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    89
    79
    13
    30
    18
    28
    20
    24
    16
    19

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Plateros DE Fresnillo és Diablos Rojos Del Mexico csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 30 július 2:00-kor kerül megrendezésre a "LNBP" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Eddig Plateros DE Fresnillo és Diablos Rojos Del Mexico csapatai két hivatalos találkozót játszottak, a legutóbbi 29 július 2025-én volt. A mérkőzés Plateros DE Fresnillo pályáján zajlott, és 79:76 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Plateros DE Fresnillo - Diablos Rojos Del Mexico

    50%
    3 Győzelem
    50%
    3 Győzelem
    17.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    66
    71
    15
    18
    13
    14
    10
    20
    28
    19
    16.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    83
    80
    22
    20
    24
    23
    17
    13
    20
    24
    30.07.25
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    89
    79
    13
    20
    30
    24
    18
    16
    28
    19
    29.07.25
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    69
    80
    17
    19
    18
    17
    13
    23
    21
    21
    15.09.24
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    79
    76
    19
    19
    21
    22
    15
    18
    24
    17
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Plateros DE Fresnillo Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Plateros DE Fresnillo lépett a pályára a 8 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 4 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Plateros DE Fresnillo büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 167.5 pontot, átlagosan 82.5 pont per meccs, de elismeri, 85 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 76 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 81.5 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Plateros DE Fresnillo

    31.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Lobos de Puebla
    Lobos de Puebla
    75
    85
    25
    27
    13
    25
    17
    13
    20
    20
    L
    30.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Lobos de Puebla
    Lobos de Puebla
    65
    79
    25
    19
    22
    22
    10
    18
    8
    20
    L
    26.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    87
    84
    26
    22
    28
    21
    11
    22
    22
    19
    N
    25.08.26
    LNBP
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    Freseros de Irapuato
    Freseros de Irapuato
    73
    77
    17
    17
    19
    20
    19
    13
    18
    27
    L
    21.08.26
    LNBP
    Fuerza Regia
    Fuerza Regia
    Plateros DE Fresnillo
    Plateros DE Fresnillo
    106
    82
    33
    14
    24
    19
    19
    26
    30
    23
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Diablos Rojos Del Mexico Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Diablos Rojos Del Mexico lépett a pályára a 8 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 7 győzelmek, 1 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Diablos Rojos Del Mexico büszkélkedhet siker arány 87.5%, míg a vereség számla 12.5% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 187.88 pontot, átlagosan 106 pont per meccs, de elismeri, 81.88 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 91 meccsenként, átlagosan hiányzik 89 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Diablos Rojos Del Mexico

    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    82
    95
    24
    24
    18
    23
    15
    28
    25
    20
    L
    30.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    97
    87
    21
    27
    35
    16
    22
    24
    19
    20
    N
    26.08.26
    LNBP
    Abejas de Guanajuato
    Abejas de Guanajuato
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    73
    75
    13
    22
    21
    18
    18
    18
    21
    17
    N
    25.08.26
    LNBP
    Abejas de Guanajuato
    Abejas de Guanajuato
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    81
    73
    12
    23
    22
    21
    25
    18
    22
    11
    L
    22.08.26
    LNBP
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    Lobos de Puebla
    Lobos de Puebla
    84
    95
    22
    25
    20
    22
    18
    28
    24
    20
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 2;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 42;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 20.5, míg a vendégek - 21.5.

    Első negyed statisztikák: Plateros DE Fresnillo (otthon) vs Diablos Rojos Del Mexico (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 2;
    • győzelmek száma: 0 (0%) vs 1 (50%);
    • vereségek száma: 2 (100%) vs 1 (50%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 15.5 vs 21;
    • átlagos kapott pontok: 19.5 vs 23.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 2 vs 6;
    • vereségek száma: 8 vs 3;
    • döntetlenek száma: 0 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 41.5 (szerzett - 18.2, kapott - 23.3) vs 47.5 (szerzett - 26.5, kapott - 21).
    Trendek
    • A Plateros DE Fresnillo elveszíti az első negyedet minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (LNBP).
    👉Tippek: 1. negyed Diablos Rojos Del Mexico Győzelem (szorzói: 1.54)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai csapat győzelmei - 1, vendég csapat győzelmei - 1.

    Statisztika: Plateros DE Fresnillo vs Diablos Rojos Del Mexico

    • mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
    • győzelmek száma: 4 (50%) vs 7 (87.5%);
    • vereségek száma: 4 (50%) vs 1 (12.5%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 4 vs 9;
    • vereségek száma: 6 vs 1;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
    Trendek
    • A Diablos Rojos Del Mexico nyert a 10 utolsó 11 mérkőzésén (LNBP).
    👉Tippek: Diablos Rojos Del Mexico Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.18)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 81.5, a vendég csapatnál - 84.5;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 166.

    Statisztika: Plateros DE Fresnillo vs Diablos Rojos Del Mexico

    • átlagos összpontszám a tornán: 167.5 vs 187.88;
    • átlagos szerzett pontok: 82.5 vs 106;
    • átlagos kapott pontok: 85 vs 81.88;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 39.88 vs 56.38;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 42.63 vs 49.63;
    • Plateros DE Fresnillo: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 76;
    • Diablos Rojos Del Mexico: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 91;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 82.9 (otthon - 80.25) vs 102.6 (idegenben - 90).

    Trendek
    • A Diablos Rojos Del Mexico kevesebb mint 97.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (LNBP).
    👉Tippek: Diablos Rojos Del Mexico Total pontok Alatt (97,5) (szorzói: 1.41)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Plateros DE Fresnillo nyert +11.5 pont hátránnyal a 25 utolsó 26 otthon mérkőzésén (LNBP).

    Plateros DE Fresnillo Hendicapes (+11,5)
    Közzétett: 2025.07.29., 9:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Plateros DE Fresnillo - Diablos Rojos Del Mexico

    A Diablos Rojos Del Mexico nyert:
    diablos-rojos-del-mexico-3a 10 utolsó 11 mérkőzésén (LNBP).
    Diablos Rojos Del Mexico Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -556
    A Diablos Rojos Del Mexico megnyeri a második negyedet:
    diablos-rojos-del-mexico-3a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (LNBP).
    2. negyed Diablos Rojos Del Mexico Győzelem
    -185
    A Plateros DE Fresnillo elveszíti az első negyedet:
    plateros-de-fresnillominden utolsó 5 otthon mérkőzésén (LNBP).
    1. negyed Diablos Rojos Del Mexico Győzelem
    -185
    A Plateros DE Fresnillo több mint 16.5 pontot szerez az első negyedben:
    plateros-de-fresnilloa 24 utolsó 26 otthon mérkőzésén (LNBP).
    plateros-de-fresnillominden utolsó 5 mérkőzésén (LNBP).
    1. negyed, Plateros DE Fresnillo Total pontok Felett (16,5)
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Plateros DE Fresnillo - Diablos Rojos Del Mexico Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    JNLPFORMA
    2.
    Astros de Jalisco
    Astros de Jalisco
    2825353
    3.
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    2820848
    4.
    Fuerza Regia
    Fuerza Regia
    2820848
    10.
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    28111739
    11.
    Plateros de Fresnillo
    Plateros de Fresnillo
    28101838
    12.
    Santos de San Luis
    Santos de San Luis
    2872135