Le Mans vs Bourg Tippek 29 április 2025

    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    96
    92
    21
    26
    26
    23
    23
    20
    22
    27

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Le Mans Sarthe Basket és JL Bourg Basket csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 29 április 18:00-kor kerül megrendezésre a "Basketball League Pro A" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Le Mans Sarthe Basket és JL Bourg Basket csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 24;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 12 győzelem, a vendégek 12 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 79.21 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 76.67;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 155.88.

    Az utolsó összecsapás 07 december 2024 napján volt a JL Bourg Basket helyszínén, és 94:87 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Le Mans - Bourg

    55%
    16 Győzelmek
    45%
    13 Győzelmek
    18.10.26
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    91
    90
    26
    28
    22
    24
    26
    20
    17
    18
    14.03.26
    Pro A
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    98
    86
    31
    16
    28
    25
    20
    24
    19
    21
    21.02.26
    France FLC
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    79
    77
    18
    30
    22
    11
    25
    19
    14
    17
    18.10.25
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    84
    82
    14
    25
    24
    26
    27
    13
    19
    18
    29.04.25
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    96
    92
    21
    23
    26
    20
    26
    22
    23
    27
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Le Mans Sarthe Basket Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Le Mans Sarthe Basket lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 14 győzelmek, 12 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Le Mans Sarthe Basket büszkélkedhet siker arány 51.85%, míg a vereség számla 48.15% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 169.04 pontot, átlagosan 86.26 pont per meccs, de elismeri, 82.78 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 86.64 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 78.5 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Le Mans Sarthe Basket

    04.11.26
    Eurocup
    Rigas Zelli
    Rigas Zelli
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    65
    71
    27
    18
    13
    10
    9
    19
    16
    24
    GY
    31.10.26
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
    Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
    106
    97
    16
    15
    24
    29
    27
    20
    20
    23
    19
    10
    GY
    28.10.26
    Eurocup
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    83
    90
    19
    21
    21
    27
    27
    17
    16
    25
    V
    24.10.26
    Pro A
    Boulazac Basket Dordogne
    Boulazac Basket Dordogne
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    72
    97
    19
    16
    28
    27
    10
    27
    15
    27
    GY
    21.10.26
    Eurocup
    Cedevita Olimpija
    Cedevita Olimpija
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    66
    84
    16
    22
    22
    21
    14
    28
    14
    13
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    JL Bourg Basket Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, JL Bourg Basket lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 16 győzelmek, 10 legyőzi.

    📈Egész szezonban, JL Bourg Basket büszkélkedhet siker arány 61.54%, míg a vereség számla 38.46% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 171.96 pontot, átlagosan 88.81 pont per meccs, de elismeri, 83.15 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 87.15 meccsenként, átlagosan hiányzik 78 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: JL Bourg Basket

    04.11.26
    Eurocup
    WKS Slask II Wroclaw
    WKS Slask II Wroclaw
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    84
    88
    20
    27
    19
    20
    21
    14
    24
    27
    GY
    31.10.26
    Pro A
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    98
    101
    31
    13
    25
    34
    18
    24
    24
    30
    V
    28.10.26
    Eurocup
    BV Chemnitz 99
    BV Chemnitz 99
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    96
    77
    25
    19
    21
    13
    29
    17
    21
    28
    V
    24.10.26
    Pro A
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    BCM Gravelines Dunkerque
    BCM Gravelines Dunkerque
    89
    81
    33
    28
    15
    25
    18
    15
    23
    13
    GY
    21.10.26
    Eurocup
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    Dolomiti Energia Trento
    Dolomiti Energia Trento
    90
    79
    19
    24
    34
    21
    22
    15
    15
    19
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 24;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 9; vendégek részéről (idegenben) - 4;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 38.75;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 19.58, míg a vendégek - 19.17.

    Első negyed statisztikák: Le Mans Sarthe Basket (otthon) vs JL Bourg Basket (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 13;
    • győzelmek száma: 7 (50%) vs 8 (61.54%);
    • vereségek száma: 7 (50%) vs 4 (30.77%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (7.69%).
    • átlagos szerzett pontok: 20.71 vs 21.85;
    • átlagos kapott pontok: 20.36 vs 19.23.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 4;
    • vereségek száma: 4 vs 6;
    • döntetlenek száma: 1 vs 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 46.1 (szerzett - 24.2, kapott - 21.9) vs 43.3 (szerzett - 21.5, kapott - 21.8).
    Trendek
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont a 13 utolsó 14 Le Mans Sarthe Basket mérkőzésén szemben a JL Bourg Basket (Basketball League Pro A).
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont a 14 utolsó 15 Le Mans Sarthe Basket otthon mérkőzésén.
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont az utolsó 12 Le Mans Sarthe Basket otthon mérkőzésén minden alkalommal (Basketball League Pro A).
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont a 12 utolsó 13 JL Bourg Basket idegenben mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    👉Tippek: 1. negyed, Total Alatt 45,5 (szorzói: 1.61)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 79.21, a vendég csapatnál - 76.67;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 155.88.

    Statisztika: Le Mans Sarthe Basket vs JL Bourg Basket

    • átlagos összpontszám a tornán: 169.04 vs 171.96;
    • átlagos szerzett pontok: 86.26 vs 88.81;
    • átlagos kapott pontok: 82.78 vs 83.15;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 42.59 vs 47.19;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 43.11 vs 41.31;
    • Le Mans Sarthe Basket: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 86.64;
    • JL Bourg Basket: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 87.15;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 94 (otthon - 97.4) vs 85.9 (idegenben - 84.33).

    Trendek
    • A Le Mans Sarthe Basket kevesebb mint 87.5 pontot szerzett minden utolsó 8 mérkőzésén szemben a JL Bourg Basket (Basketball League Pro A).
    👉Tippek: Le Mans Sarthe Basket Total pontok Alatt (87,5) (szorzói: 1.88)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A JL Bourg Basket nyer handicap +1.5 az első félidőben minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Le Mans Sarthe Basket (Basketball League Pro A).
    • A JL Bourg Basket nyer handicap +1.5 az első félidőben a 20 utolsó 21 mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    • A JL Bourg Basket nyer handicap +1.5 az első félidőben a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (Basketball League Pro A).

    1. félidő, JL Bourg Basket Handicap (+1,5)
    Tényező-139
    Közzétett: 2025.04.28., 9:36

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Le Mans Sarthe Basket - JL Bourg Basket

    A Le Mans Sarthe Basket elveszíti a negyedik negyedet:
    le-mans-basketjeunesse-laique-de-bourg-en-bressea 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a JL Bourg Basket (Basketball League Pro A).
    4. negyed JL Bourg Basket Győzelem
    +102
    A Le Mans Sarthe Basket elveszíti a második negyedet:
    le-mans-basketjeunesse-laique-de-bourg-en-bressea 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a JL Bourg Basket (Basketball League Pro A).
    2. negyed JL Bourg Basket Győzelem
    -105
    A JL Bourg Basket megnyeri az első félidőt:
    jeunesse-laique-de-bourg-en-bressea 15 utolsó 17 mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    jeunesse-laique-de-bourg-en-bressea 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    1. félidő JL Bourg Basket Győzelem
    +104
    A Le Mans Sarthe Basket megnyeri az első félidőt:
    le-mans-basketa 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén.
    le-mans-basketminden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Basketball League Pro A).
    1. félidő Le Mans Sarthe Basket Győzelem
    -122
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Le Mans Sarthe Basket - JL Bourg Basket Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    3.
    AS Monaco
    AS Monaco
    2922751
    4.
    Cholet Basket
    Cholet Basket
    3021951
    5.
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    30181248
    6.
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    30181248
    7.
    Elan Chalon
    Elan Chalon
    30151545
    8.
    JDA Dijon Basket
    JDA Dijon Basket
    30151545