Ningbo Rockets vs Fujian Sturgeons Tippek 25 március 2026
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Ningbo Rockets és Fujian Sturgeons csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 25 március 11:35-kor kerül megrendezésre a "Basketball League" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Ningbo Rockets és Fujian Sturgeons csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 13;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 3 győzelem, a vendégek 10 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 90.15 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 99.85;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 190.
Az utolsó összecsapás 14 március 2026 napján volt a Fujian Sturgeons helyszínén, és 22:21 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Ningbo Rockets - Fujian Sturgeons

Ningbo Rockets Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Ningbo Rockets lépett a pályára a 29 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 15 győzelmek, 14 legyőzi.
📈Egész szezonban, Ningbo Rockets büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 170.39 pontot, átlagosan 85.89 pont per meccs, de elismeri, 84.5 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 87.5 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 79.71 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Ningbo Rockets

Fujian Sturgeons Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Fujian Sturgeons lépett a pályára a 29 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 12 győzelmek, 17 legyőzi.
📈Egész szezonban, Fujian Sturgeons büszkélkedhet siker arány 39.29%, míg a vereség számla 60.71% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 184.21 pontot, átlagosan 90.54 pont per meccs, de elismeri, 93.68 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 83.69 meccsenként, átlagosan hiányzik 93.15 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Fujian Sturgeons
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 13;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 3; vendégek részéről (idegenben) - 2;
- első negyed átlagos összpontszáma: 52.62;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 23.92, míg a vendégek - 28.69.
Első negyed statisztikák: Ningbo Rockets (otthon) vs Fujian Sturgeons (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 13;
- győzelmek száma: 8 (57.14%) vs 3 (23.08%);
- vereségek száma: 4 (28.57%) vs 7 (53.85%);
- döntetlenek száma: 2 (14.29%) vs 3 (23.08%).
- átlagos szerzett pontok: 21.93 vs 19.92;
- átlagos kapott pontok: 20.57 vs 22.23.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 6;
- vereségek száma: 5 vs 4;
- döntetlenek száma: 2 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 34 (szerzett - 16.9, kapott - 17.1) vs 36.8 (szerzett - 18.5, kapott - 18.3).
- A Ningbo Rockets kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben a 13 utolsó 15 mérkőzésén.
- A Ningbo Rockets kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Basketball League).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 13;
- hazai csapat győzelmei - 3, vendég csapat győzelmei - 10.
Statisztika: Ningbo Rockets vs Fujian Sturgeons
- mérkőzések száma a tornán: 29 vs 29;
- győzelmek száma: 14 (50%) vs 11 (39.29%);
- vereségek száma: 14 (50%) vs 17 (60.71%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 10;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 5 vs 4;
- vereségek száma: 5 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
- A Fujian Sturgeons nyert +7.5 pont hátránnyal minden utolsó 9 mérkőzésén.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 90.15, a vendég csapatnál - 99.85;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 190.
Statisztika: Ningbo Rockets vs Fujian Sturgeons
- átlagos összpontszám a tornán: 170.39 vs 184.21;
- átlagos szerzett pontok: 85.89 vs 90.54;
- átlagos kapott pontok: 84.5 vs 93.68;
- az első félidő átlagos pontszáma: 42.04 vs 45.75;
- a második félidő átlagos pontszáma: 43.36 vs 44.29;
- Ningbo Rockets: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 87.5;
- Fujian Sturgeons: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 83.69;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 55.7 (otthon - 61.33) vs 61.8 (idegenben - 58.2).
- A Ningbo Rockets kevesebb mint 94.5 pontot szerzett minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Basketball League).