Gemini Mestre vs Talos Ruvo Tippek 24 január 2026

    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    74
    78
    27
    22
    19
    6
    19
    24
    15
    20

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Gemini Mestre és az Talos Ruvo DI Puglia bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 24 január 19:00-kor összecsapnak a "Serie A2 Gold" tornán. A meccs favoritja a Gemini Mestre csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Az Gemini Mestre és Talos Ruvo DI Puglia csapatoknak csak egy hivatalos mérkőzésük van a történetük során. A mérkőzés 08 október 2025-én volt a Talos Ruvo DI Puglia pályáján, végeredménye 71:79.

    Egymás elleni statisztikák Gemini Mestre - Talos Ruvo

    50%
    1 Győzelem
    50%
    1 Győzelem
    24.01.26
    Serie A2
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    74
    78
    27
    19
    22
    24
    19
    15
    6
    20
    08.10.25
    Serie A2
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    71
    79
    14
    11
    15
    23
    22
    24
    20
    21
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gemini Mestre Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Gemini Mestre lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 10 győzelmek, 13 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Gemini Mestre büszkélkedhet siker arány 43.48%, míg a vereség számla 56.52% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 157.87 pontot, átlagosan 77.09 pont per meccs, de elismeri, 80.78 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 76.82 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 81.73 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Gemini Mestre

    18.10.26
    Serie A2
    Edilizia Moderna Rimini
    Edilizia Moderna Rimini
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    91
    76
    20
    16
    26
    23
    29
    17
    16
    20
    V
    10.10.26
    Serie A2
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    Dinamo Sassari
    Dinamo Sassari
    74
    87
    27
    25
    21
    25
    15
    19
    11
    18
    V
    03.10.26
    Serie A2
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    Libertas Livorno
    Libertas Livorno
    49
    88
    9
    19
    11
    22
    12
    26
    17
    21
    V
    27.09.26
    Serie A2
    Basket Torino
    Basket Torino
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    57
    79
    15
    23
    26
    19
    11
    21
    5
    16
    GY
    26.04.26
    Serie A2
    Juvi Cremona 1952
    Juvi Cremona 1952
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    83
    82
    21
    24
    29
    26
    16
    20
    17
    12
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Talos Ruvo DI Puglia Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Talos Ruvo DI Puglia lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 7 győzelmek, 16 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Talos Ruvo DI Puglia büszkélkedhet siker arány 30.43%, míg a vereség számla 69.57% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 162.17 pontot, átlagosan 75.96 pont per meccs, de elismeri, 86.22 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 73.82 meccsenként, átlagosan hiányzik 88.91 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Talos Ruvo DI Puglia

    18.10.26
    Serie A2
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    Scavolini Banca Marche Pesaro
    Scavolini Banca Marche Pesaro
    76
    86
    15
    13
    31
    27
    17
    22
    13
    24
    V
    10.10.26
    Serie A2
    Super Flavor Milano
    Super Flavor Milano
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    88
    96
    24
    21
    21
    20
    21
    36
    22
    19
    GY
    04.10.26
    Serie A2
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    UEB Cividale
    UEB Cividale
    83
    86
    19
    23
    23
    19
    22
    18
    19
    26
    V
    27.09.26
    Serie A2
    Fortitudo Bologna
    Fortitudo Bologna
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    92
    70
    16
    25
    24
    14
    22
    12
    30
    19
    V
    19.09.26
    Club Friendly Games
    Brindisi
    Brindisi
    Talos Ruvo DI Puglia
    Talos Ruvo DI Puglia
    78
    70
    17
    18
    16
    19
    25
    19
    20
    14
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 1;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 25;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 11, míg a vendégek - 14.

    Első negyed statisztikák: Gemini Mestre (otthon) vs Talos Ruvo DI Puglia (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
    • győzelmek száma: 4 (36.36%) vs 2 (18.18%);
    • vereségek száma: 6 (54.55%) vs 8 (72.73%);
    • döntetlenek száma: 1 (9.09%) vs 1 (9.09%).
    • átlagos szerzett pontok: 18.82 vs 15.55;
    • átlagos kapott pontok: 21.36 vs 22.55.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 3;
    • vereségek száma: 4 vs 7;
    • döntetlenek száma: 1 vs 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 38.6 (szerzett - 19, kapott - 19.6) vs 38.6 (szerzett - 15.8, kapott - 22.8).
    Trendek
    • A Talos Ruvo DI Puglia kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Basketball Serie A2 Gold).
    👉Tippek: 1. negyed, Talos Ruvo DI Puglia Total pontok Alatt (21,5) (szorzói: 1.36)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 1;
    • hazai csapat győzelmei - 1, vendég csapat győzelmei - 0.

    Statisztika: Gemini Mestre vs Talos Ruvo DI Puglia

    • mérkőzések száma a tornán: 23 vs 23;
    • győzelmek száma: 10 (43.48%) vs 7 (30.43%);
    • vereségek száma: 13 (56.52%) vs 16 (69.57%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 4 vs 3;
    • vereségek száma: 6 vs 7;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
    👉Tippek: Gemini Mestre Hendicapes (-5,5) (szorzói: 1.67)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 79, a vendég csapatnál - 71;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 150.

    Statisztika: Gemini Mestre vs Talos Ruvo DI Puglia

    • átlagos összpontszám a tornán: 157.87 vs 162.17;
    • átlagos szerzett pontok: 77.09 vs 75.96;
    • átlagos kapott pontok: 80.78 vs 86.22;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 38.39 vs 37.52;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 38.7 vs 38.43;
    • Gemini Mestre: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 76.82;
    • Talos Ruvo DI Puglia: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 73.82;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 74.4 (otthon - 72) vs 77.7 (idegenben - 73).

    Trendek
    • Volt több mint 160.5 pontot szerzett az utolsó 5 Talos Ruvo DI Puglia mérkőzésén minden alkalommal (Basketball Serie A2 Gold).
    👉Tippek: Total pontok Felett (160,5) (szorzói: 1.77)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt több mint 160.5 pontot szerzett az utolsó 5 Talos Ruvo DI Puglia mérkőzésén minden alkalommal (Basketball Serie A2 Gold).

    Total pontok Felett (160,5)
    Tényező-133
    Közzétett: 2026.01.22., 19:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gemini Mestre - Talos Ruvo DI Puglia

    A Talos Ruvo DI Puglia elveszíti a második félidőt:
    talos-ruvo-di-puglia-2a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Serie A2 Gold).
    2. félidő Gemini Mestre Győzelem
    -189
    A Gemini Mestre elveszíti a második félidőt:
    gemini-mestrea 6 utolsó 7 mérkőzésén (Serie A2 Gold).
    2. félidő Talos Ruvo DI Puglia Győzelem
    +148
    Volt a második negyed összpontszáma több mint 39.5 pont:
    talos-ruvo-di-puglia-2a 15 utolsó 16 Talos Ruvo DI Puglia idegenben mérkőzésén.
    talos-ruvo-di-puglia-2a 11 utolsó 12 Talos Ruvo DI Puglia idegenben mérkőzésén (Serie A2 Gold).
    2. negyed, Total Felett 39,5
    -120
    A Gemini Mestre kevesebb mint 85.5 pontot szerzett:
    gemini-mestreminden utolsó 13 mérkőzésén (Serie A2 Gold).
    gemini-mestrea 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Serie A2 Gold).
    Gemini Mestre Total pontok Alatt (85,5)
    -141
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gemini Mestre - Talos Ruvo DI Puglia Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    13.
    Urania Milano
    Urania Milano
    36162032
    14.
    Gemini Mestre
    Gemini Mestre
    36142228
    15.
    Pallacanestro 2.015 Forli
    Pallacanestro 2.015 Forli
    36132326
    16.
    Benedetto Xiv Cento
    Benedetto Xiv Cento
    36112522
    17.
    Talos Ruvo Di Puglia
    Talos Ruvo Di Puglia
    36112522
    18.
    AS Pistoia Basket 2000
    AS Pistoia Basket 2000
    3682816