Soles de Mexicali vs Correcaminos UAT Victoria Tippek 24 július 2025

    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    102
    74
    33
    30
    21
    18
    13
    17
    15
    29

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Soles de Mexicali és Correcaminos UAT Victoria csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 24 július 3:00-kor kerül megrendezésre a "LNBP" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Soles de Mexicali és Correcaminos UAT Victoria csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 33;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 27 győzelem, a vendégek 6 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 92.21 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 79.09;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 171.3.

    Az utolsó összecsapás 23 július 2025 napján volt a Soles de Mexicali helyszínén, és 96:83 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Soles de Mexicali - Correcaminos UAT Victoria

    81%
    30 Győzelem
    19%
    7 Győzelem
    26.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    78
    74
    20
    20
    23
    20
    17
    16
    18
    18
    25.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    74
    100
    16
    22
    17
    23
    17
    30
    24
    25
    24.07.25
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    102
    74
    33
    13
    30
    17
    21
    15
    18
    29
    23.07.25
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    94
    78
    20
    22
    30
    20
    24
    15
    20
    21
    19.09.24
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    96
    83
    25
    13
    29
    30
    24
    20
    18
    20
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Soles de Mexicali Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Soles de Mexicali lépett a pályára a 5 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 0 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Soles de Mexicali büszkélkedhet siker arány 100%, míg a vereség számla 0% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 169.8 pontot, átlagosan 91 pont per meccs, de elismeri, 78.8 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 86.67 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 72.33 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Soles de Mexicali

    30.08.26
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    89
    86
    26
    22
    22
    26
    21
    26
    20
    12
    N
    30.08.26
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    102
    75
    36
    13
    18
    24
    30
    13
    18
    25
    N
    26.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    78
    74
    20
    20
    23
    20
    17
    16
    18
    18
    L
    25.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    74
    100
    16
    22
    17
    23
    17
    30
    24
    25
    N
    22.08.26
    LNBP
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    Barreteros de Zacatecas
    Barreteros de Zacatecas
    78
    71
    17
    17
    29
    15
    12
    21
    20
    18
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Correcaminos UAT Victoria Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Correcaminos UAT Victoria lépett a pályára a 6 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 3 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Correcaminos UAT Victoria büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 174.83 pontot, átlagosan 85.33 pont per meccs, de elismeri, 89.5 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 93.5 meccsenként, átlagosan hiányzik 91.5 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Correcaminos UAT Victoria

    30.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    100
    88
    26
    23
    27
    20
    26
    19
    21
    26
    L
    29.08.26
    LNBP
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    111
    78
    33
    29
    26
    15
    23
    14
    29
    20
    L
    26.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    78
    74
    20
    20
    23
    20
    17
    16
    18
    18
    N
    25.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    74
    100
    16
    22
    17
    23
    17
    30
    24
    25
    L
    17.08.26
    LNBP
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    99
    108
    23
    20
    32
    26
    14
    34
    30
    28
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 33;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 16; vendégek részéről (idegenben) - 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 42.33;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 24.45, míg a vendégek - 17.88.

    Első negyed statisztikák: Soles de Mexicali (otthon) vs Correcaminos UAT Victoria (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 3 vs 2;
    • győzelmek száma: 3 (100%) vs 0 (0%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 1 (50%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (50%).
    • átlagos szerzett pontok: 23.33 vs 22;
    • átlagos kapott pontok: 16.67 vs 23.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 6 vs 3;
    • vereségek száma: 4 vs 5;
    • döntetlenek száma: 0 vs 2;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 42.7 (szerzett - 21.9, kapott - 20.8) vs 42.4 (szerzett - 20.7, kapott - 21.7).
    Trendek
    • A Correcaminos UAT Victoria kevesebb mint 22.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Soles de Mexicali (LNBP).
    👉Tippek: 1. negyed, Correcaminos UAT Victoria Total pontok Alatt (22,5) (szorzói: 1.39)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 33;
    • hazai csapat győzelmei - 27, vendég csapat győzelmei - 6.

    Statisztika: Soles de Mexicali vs Correcaminos UAT Victoria

    • mérkőzések száma a tornán: 5 vs 6;
    • győzelmek száma: 5 (100%) vs 3 (50%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 3 (50%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 7 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 6;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
    Trendek
    • A Soles de Mexicali nyert -12.5 pont hátránnyal minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    👉Tippek: Soles de Mexicali Hendicapes (-12,5) (szorzói: 1.63)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 92.21, a vendég csapatnál - 79.09;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 171.3.

    Statisztika: Soles de Mexicali vs Correcaminos UAT Victoria

    • átlagos összpontszám a tornán: 169.8 vs 174.83;
    • átlagos szerzett pontok: 91 vs 85.33;
    • átlagos kapott pontok: 78.8 vs 89.5;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 47 vs 40.83;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 44 vs 44.5;
    • Soles de Mexicali: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 86.67;
    • Correcaminos UAT Victoria: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 93.5;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 80.7 (otthon - 86.67) vs 83.5 (idegenben - 93.5).

    Trendek
    • A Soles de Mexicali kevesebb mint 98.5 pontot szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    👉Tippek: Soles de Mexicali Total pontok Alatt (98,5) (szorzói: 1.55)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Soles de Mexicali nyert -12.5 pont hátránnyal minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).

    Soles de Mexicali Hendicapes (-12,5)
    Közzétett: 2025.07.23., 11:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Soles de Mexicali - Correcaminos UAT Victoria

    A Soles de Mexicali nyert:
    soles-de-mexicalicorrecaminos-uat-victoriaminden utolsó 18 otthon mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    Soles de Mexicali Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -1111
    A Soles de Mexicali megnyeri az első félidőt:
    soles-de-mexicalicorrecaminos-uat-victoriaa 17 utolsó 18 otthon mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    soles-de-mexicalicorrecaminos-uat-victoriaminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    soles-de-mexicalia 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (LNBP).
    1. félidő Soles de Mexicali Győzelem
    -476
    A Soles de Mexicali megnyeri az első negyedet:
    soles-de-mexicalicorrecaminos-uat-victoriaa 16 utolsó 18 otthon mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    1. negyed Soles de Mexicali Győzelem
    -244
    A Soles de Mexicali megnyeri a második félidőt:
    soles-de-mexicalicorrecaminos-uat-victoriaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Correcaminos UAT Victoria (LNBP).
    soles-de-mexicalia 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    2. félidő Soles de Mexicali Győzelem
    -556
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Soles de Mexicali - Correcaminos UAT Victoria Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    JNLPFORMA
    1.
    Soles de Mexicali
    Soles de Mexicali
    2825353
    2.
    Astros de Jalisco
    Astros de Jalisco
    2825353
    3.
    Diablos Rojos Del Mexico
    Diablos Rojos Del Mexico
    2820848
    8.
    Panteras de Aguascalientes
    Panteras de Aguascalientes
    28121640
    9.
    Correcaminos UAT Victoria
    Correcaminos UAT Victoria
    28111739
    10.
    El Calor de Cancun
    El Calor de Cancun
    28111739