Bauru Basket vs Pato Basquete Tippek 24 március 2026

    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    94
    70
    20
    21
    29
    24
    16
    18
    21
    15

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Bauru Basket és az Pato Basquete bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 24 március 22:30-kor összecsapnak a "Brazil 1. osztály" tornán. A meccs favoritja a Bauru Basket csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Bauru Basket és Pato Basquete csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 16;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 13 győzelem, a vendégek 3 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 82.44 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 74.56;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 157.

    Az utolsó összecsapás 15 december 2025 napján volt a Pato Basquete helyszínén, és 61:69 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Bauru Basket - Pato Basquete

    82%
    14 Győzelmek
    18%
    3 Győzelmek
    24.03.26
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    94
    70
    20
    16
    21
    18
    29
    21
    24
    15
    15.12.25
    NBB
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    61
    69
    13
    15
    15
    16
    15
    17
    18
    21
    05.02.25
    NBB
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    91
    94
    15
    18
    26
    23
    19
    27
    31
    26
    13.12.24
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    97
    91
    16
    18
    26
    29
    26
    20
    29
    24
    27.04.24
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    71
    62
    19
    19
    20
    12
    19
    18
    13
    13
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Bauru Basket Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Bauru Basket lépett a pályára a 33 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 20 győzelmek, 13 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Bauru Basket büszkélkedhet siker arány 60.61%, míg a vereség számla 39.39% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 160.18 pontot, átlagosan 81.48 pont per meccs, de elismeri, 78.7 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 84.18 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 76.76 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Bauru Basket

    05.11.26
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Minas Tenis Clube MG
    Minas Tenis Clube MG
    64
    77
    16
    18
    20
    21
    12
    17
    16
    21
    V
    03.11.26
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    74
    78
    24
    16
    21
    23
    15
    13
    14
    26
    V
    30.10.26
    NBB
    CA Paulistano
    CA Paulistano
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    83
    75
    26
    23
    26
    12
    16
    21
    15
    19
    V
    23.10.26
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Mogi das Cruzes
    Mogi das Cruzes
    61
    79
    15
    20
    19
    19
    9
    23
    18
    17
    V
    21.10.26
    NBB
    Bauru Basket
    Bauru Basket
    Sao Jose
    Sao Jose
    83
    68
    23
    22
    11
    20
    25
    17
    24
    9
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Pato Basquete Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Pato Basquete lépett a pályára a 31 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 7 győzelmek, 24 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Pato Basquete büszkélkedhet siker arány 22.58%, míg a vereség számla 77.42% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 153.23 pontot, átlagosan 73.42 pont per meccs, de elismeri, 79.81 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 72 meccsenként, átlagosan hiányzik 83.14 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Pato Basquete

    29.10.26
    NBB
    Cruzeiro
    Cruzeiro
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    76
    68
    17
    17
    21
    18
    19
    10
    19
    23
    V
    27.10.26
    NBB
    Minas Tenis Clube MG
    Minas Tenis Clube MG
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    86
    65
    24
    14
    24
    18
    23
    16
    15
    17
    V
    24.10.26
    NBB
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    Botafogo
    Botafogo
    89
    88
    22
    26
    16
    22
    27
    13
    24
    27
    GY
    21.10.26
    NBB
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    CA Paulistano
    CA Paulistano
    74
    80
    10
    13
    18
    20
    13
    30
    33
    17
    V
    18.04.26
    NBB
    CA Paulistano
    CA Paulistano
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    92
    71
    24
    15
    27
    18
    28
    18
    13
    20
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 16;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 4; vendégek részéről (idegenben) - 3;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 38.75;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 19.88, míg a vendégek - 18.88.

    Első negyed statisztikák: Bauru Basket (otthon) vs Pato Basquete (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 14;
    • győzelmek száma: 8 (47.06%) vs 3 (21.43%);
    • vereségek száma: 9 (52.94%) vs 11 (78.57%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 21.35 vs 17.29;
    • átlagos kapott pontok: 22.94 vs 22.07.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 6 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 6;
    • döntetlenek száma: 1 vs 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 44.6 (szerzett - 24, kapott - 20.6) vs 39.8 (szerzett - 19.2, kapott - 20.6).
    Trendek
    • A Pato Basquete kevesebb mint 19.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 5 mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
    👉Tippek: 1. negyed, Pato Basquete Total pontok Alatt (19,5) (szorzói: 1.54)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 16;
    • hazai csapat győzelmei - 13, vendég csapat győzelmei - 3.

    Statisztika: Bauru Basket vs Pato Basquete

    • mérkőzések száma a tornán: 33 vs 31;
    • győzelmek száma: 20 (60.61%) vs 7 (22.58%);
    • vereségek száma: 13 (39.39%) vs 24 (77.42%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 13;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 8 vs 2;
    • vereségek száma: 2 vs 8;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 0.
    👉Tippek: Pato Basquete Hendikep (+15,5) (szorzói: 1.64)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 82.44, a vendég csapatnál - 74.56;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 157.

    Statisztika: Bauru Basket vs Pato Basquete

    • átlagos összpontszám a tornán: 160.18 vs 153.23;
    • átlagos szerzett pontok: 81.48 vs 73.42;
    • átlagos kapott pontok: 78.7 vs 79.81;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 40.21 vs 36.94;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 40.88 vs 35.1;
    • Bauru Basket: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 84.18;
    • Pato Basquete: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 72;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 93.3 (otthon - 97) vs 74.9 (idegenben - 68.5).

    👉Tippek: Total pontok Felett (156,5) (szorzói: 1.7)

    Total pontok Felett (156,5)
    Tényező-143
    Közzétett: 2026.03.22., 23:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Bauru Basket - Pato Basquete

    A Bauru Basket nyert:
    bauru-spa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
    A Pato Basquete vesztett:
    pato-basquetea 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
    Bauru Basket Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -909
    A Pato Basquete elveszíti az első negyedet:
    pato-basquetea 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
    1. negyed Bauru Basket Győzelem
    -208
    A Pato Basquete megnyeri a második negyedet:
    pato-basquetea 7 utolsó 8 mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
    2. negyed Pato Basquete Győzelem
    +195
    A Pato Basquete elveszíti a harmadik negyedet:
    pato-basqueteminden utolsó 6 mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
    3. negyed Bauru Basket Győzelem
    -250
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Bauru Basket - Pato Basquete Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVForma
    9.
    Mogi das Cruzes
    Mogi das Cruzes
    382117
    10.
    Bauru Basket SP
    Bauru Basket SP
    382117
    11.
    Unifacisa
    Unifacisa
    382018
    17.
    Fortaleza Basquete Cearense
    Fortaleza Basquete Cearense
    38731
    18.
    Pato Basquete
    Pato Basquete
    38731
    19.
    Osasco
    Osasco
    38731