Sporting CP vs Vitoria Tippek 24 január 2026

    Sporting CP
    Sporting CP
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    99
    72
    17
    22
    29
    31
    21
    16
    17
    18

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Sporting CP és az Vitoria Sport Clube bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 24 január 15:00-kor összecsapnak a "LPB" tornán. A meccs favoritja a Sporting CP csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Sporting CP és Vitoria Sport Clube csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 18;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 16 győzelem, a vendégek 2 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 94.5 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 78.94;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 173.44.

    Az utolsó összecsapás 05 október 2025 napján volt a Vitoria Sport Clube helyszínén, és 68:97 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Sporting CP - Vitoria

    89%
    17 Győzelmek
    11%
    2 Győzelmek
    24.01.26
    LPB
    Sporting CP
    Sporting CP
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    99
    72
    17
    21
    22
    16
    29
    17
    31
    18
    05.10.25
    LPB
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    Sporting CP
    Sporting CP
    68
    97
    8
    20
    27
    21
    14
    27
    19
    29
    12.04.25
    LPB
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    Sporting CP
    Sporting CP
    89
    97
    13
    31
    32
    19
    16
    26
    28
    21
    21.12.24
    LPB
    Sporting CP
    Sporting CP
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    92
    90
    23
    17
    20
    30
    16
    31
    33
    12
    04.02.24
    LPB
    Sporting CP
    Sporting CP
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    98
    68
    28
    22
    21
    14
    23
    13
    26
    19
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Sporting CP Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Sporting CP lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 9 győzelmek, 2 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Sporting CP büszkélkedhet siker arány 88.89%, míg a vereség számla 11.11% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.89 pontot, átlagosan 89.89 pont per meccs, de elismeri, 76 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 81.5 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 77 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Sporting CP

    01.11.26
    LPB
    Braga
    Braga
    Sporting CP
    Sporting CP
    98
    86
    24
    23
    22
    19
    20
    21
    32
    23
    V
    29.10.26
    FIBA Europe Cup
    GENCE BC
    GENCE BC
    Sporting CP
    Sporting CP
    69
    67
    20
    18
    18
    15
    16
    14
    15
    20
    V
    24.10.26
    LPB
    Sporting CP
    Sporting CP
    Ovarense Basquetebol
    Ovarense Basquetebol
    71
    70
    16
    24
    22
    12
    14
    16
    19
    18
    GY
    21.10.26
    FIBA Europe Cup
    Sporting CP
    Sporting CP
    Kolossos Rhodes
    Kolossos Rhodes
    71
    69
    15
    21
    22
    20
    15
    10
    14
    15
    5
    3
    GY
    17.10.26
    LPB
    CAB Madeira
    CAB Madeira
    Sporting CP
    Sporting CP
    93
    84
    23
    22
    26
    20
    25
    20
    19
    22
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Vitoria Sport Clube Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Vitoria Sport Clube lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 8 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Vitoria Sport Clube büszkélkedhet siker arány 30%, míg a vereség számla 70% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 167.9 pontot, átlagosan 81.6 pont per meccs, de elismeri, 86.3 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 85.8 meccsenként, átlagosan hiányzik 85 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Vitoria Sport Clube

    01.11.26
    LPB
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    CD Povoa
    CD Povoa
    68
    75
    18
    12
    21
    16
    14
    23
    15
    24
    V
    24.10.26
    LPB
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    Portimonense
    Portimonense
    74
    72
    24
    21
    19
    13
    15
    20
    16
    18
    GY
    18.10.26
    LPB
    Braga
    Braga
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    91
    72
    20
    12
    23
    18
    26
    22
    22
    20
    V
    10.10.26
    LPB
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    Ovarense Basquetebol
    Ovarense Basquetebol
    71
    87
    21
    17
    17
    20
    9
    30
    24
    20
    V
    03.10.26
    LPB
    CAB Madeira
    CAB Madeira
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    78
    83
    18
    14
    24
    17
    21
    25
    15
    27
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 18;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 8; vendégek részéről (idegenben) - 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 41.67;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 25.17, míg a vendégek - 16.5.

    Első negyed statisztikák: Sporting CP (otthon) vs Vitoria Sport Clube (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 5;
    • győzelmek száma: 3 (75%) vs 2 (40%);
    • vereségek száma: 1 (25%) vs 3 (60%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 22.75 vs 24.2;
    • átlagos kapott pontok: 18.5 vs 24.6.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 8 vs 4;
    • vereségek száma: 2 vs 4;
    • döntetlenek száma: 0 vs 2;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 43 (szerzett - 23.6, kapott - 19.4) vs 47.3 (szerzett - 24, kapott - 23.3).
    Trendek
    • A Vitoria Sport Clube kevesebb mint 18.5 pontot szerez az első negyedben a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Sporting CP (LPB).
    👉Tippek: 1. negyed, Vitoria Sport Clube Total pontok Alatt (18,5) (szorzói: 1.8)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 18;
    • hazai csapat győzelmei - 16, vendég csapat győzelmei - 2.

    Statisztika: Sporting CP vs Vitoria Sport Clube

    • mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
    • győzelmek száma: 8 (88.89%) vs 3 (30%);
    • vereségek száma: 1 (11.11%) vs 7 (70%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 6 vs 4;
    • vereségek száma: 4 vs 6;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
    Trendek
    • A Sporting CP nyert a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube.
    • A Sporting CP nyert a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    • A Sporting CP nyert minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    • A Sporting CP nyert minden utolsó 7 mérkőzésén (LPB).
    👉Tippek: Sporting CP Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.07)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 94.5, a vendég csapatnál - 78.94;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 173.44.

    Statisztika: Sporting CP vs Vitoria Sport Clube

    • átlagos összpontszám a tornán: 165.89 vs 167.9;
    • átlagos szerzett pontok: 89.89 vs 81.6;
    • átlagos kapott pontok: 76 vs 86.3;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 45.78 vs 42.9;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 44.11 vs 38.7;
    • Sporting CP: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 81.5;
    • Vitoria Sport Clube: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 85.8;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 81.8 (otthon - 76.5) vs 86.8 (idegenben - 90.25).

    👉Tippek: Vitoria Sport Clube Total pontok Felett (78,5) (szorzói: 1.76)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt kevesebb mint 169.5 pontot szerzett az utolsó 6 Sporting CP otthon mérkőzésén minden alkalommal (LPB).

    Total pontok Alatt (169,5)
    Tényező+103
    Közzétett: 2026.01.22., 15:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sporting CP - Vitoria Sport Clube

    A Sporting CP megnyeri az első félidőt:
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 17 utolsó 18 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube.
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2minden utolsó 7 mérkőzésén (LPB).
    1. félidő Sporting CP Győzelem
    -526
    A Sporting CP megnyeri az első negyedet:
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube.
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubeminden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    sporting-cp-2minden utolsó 7 mérkőzésén (LPB).
    1. negyed Sporting CP Győzelem
    -286
    A Sporting CP megnyeri a negyedik negyedet:
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubeminden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2minden utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    sporting-cp-2minden utolsó 6 mérkőzésén (LPB).
    4. negyed Sporting CP Győzelem
    -227
    A Sporting CP nyert:
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube.
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubea 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2vitoria-sport-clubeminden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vitoria Sport Clube (LPB).
    sporting-cp-2minden utolsó 7 mérkőzésén (LPB).
    Sporting CP Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -1429
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Sporting CP - Vitoria Sport Clube Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    1.
    Benfica Lisboa
    Benfica Lisboa
    2220242
    2.
    Sporting Cp
    Sporting Cp
    2217539
    3.
    FC Porto
    FC Porto
    2215737
    8.
    SC Braga
    SC Braga
    2291331
    9.
    Vitoria Sport Clube
    Vitoria Sport Clube
    2281430
    10.
    CA Queluz
    CA Queluz
    2281430