Pardubice vs Decin Tippek 24 január 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A BK Pardubice és az BK Decin bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 24 január 14:30-kor összecsapnak a "NBL" tornán. A meccs favoritja a BK Pardubice csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a BK Pardubice és BK Decin csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 74;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 32 győzelem, a vendégek 42 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 76.45 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 76.91;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 153.35.
Az utolsó összecsapás 20 december 2025 napján volt a BK Decin helyszínén, és 87:92 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Pardubice - Decin

BK Pardubice Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, BK Pardubice lépett a pályára a 22 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 17 győzelmek, 5 legyőzi.
📈Egész szezonban, BK Pardubice büszkélkedhet siker arány 78.26%, míg a vereség számla 21.74% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 171.83 pontot, átlagosan 91.74 pont per meccs, de elismeri, 80.09 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 92.55 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 77.36 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: BK Pardubice

BK Decin Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, BK Decin lépett a pályára a 22 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 14 győzelmek, 8 legyőzi.
📈Egész szezonban, BK Decin büszkélkedhet siker arány 63.64%, míg a vereség számla 36.36% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.55 pontot, átlagosan 82.68 pont per meccs, de elismeri, 82.86 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 81.45 meccsenként, átlagosan hiányzik 88.55 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: BK Decin
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 74;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 20; vendégek részéről (idegenben) - 13;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39.41;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 19.22, míg a vendégek - 20.19.
Első negyed statisztikák: BK Pardubice (otthon) vs BK Decin (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
- győzelmek száma: 6 (54.55%) vs 7 (63.64%);
- vereségek száma: 4 (36.36%) vs 4 (36.36%);
- döntetlenek száma: 1 (9.09%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 23.36 vs 21.45;
- átlagos kapott pontok: 19.82 vs 21.91.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 5;
- vereségek száma: 6 vs 5;
- döntetlenek száma: 1 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 41.4 (szerzett - 19.4, kapott - 22) vs 44.9 (szerzett - 23.1, kapott - 21.8).
- A BK Pardubice kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a BK Decin (NBL).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 74;
- hazai csapat győzelmei - 32, vendég csapat győzelmei - 42.
Statisztika: BK Pardubice vs BK Decin
- mérkőzések száma a tornán: 22 vs 22;
- győzelmek száma: 18 (78.26%) vs 14 (63.64%);
- vereségek száma: 5 (21.74%) vs 8 (36.36%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 9;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 5.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 9 vs 5;
- vereségek száma: 1 vs 5;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
- A BK Decin nyert +10.5 pont hátránnyal a 18 utolsó 20 mérkőzésén szemben a BK Pardubice (NBL).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 76.45, a vendég csapatnál - 76.91;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 153.35.
Statisztika: BK Pardubice vs BK Decin
- átlagos összpontszám a tornán: 171.83 vs 165.55;
- átlagos szerzett pontok: 91.74 vs 82.68;
- átlagos kapott pontok: 80.09 vs 82.86;
- az első félidő átlagos pontszáma: 46.74 vs 41.23;
- a második félidő átlagos pontszáma: 45 vs 41.45;
- BK Pardubice: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 92.55;
- BK Decin: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 81.45;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 87.8 (otthon - 88.2) vs 87.4 (idegenben - 86.67).
- A BK Decin több mint 75.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a BK Pardubice (NBL).
Szerkesztői előrejelzés
- A BK Decin nyert +10.5 pont hátránnyal a 18 utolsó 20 mérkőzésén szemben a BK Pardubice (NBL).