Maccabi vs Hapoel Holon Tippek 23 november 2025

    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    102
    75
    24
    33
    18
    27
    14
    17
    26
    18

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Maccabi Tel-Aviv és az Hapoel Holon bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 23 november 18:55-kor összecsapnak a "Szuperliga" tornán. A meccs favoritja a Maccabi Tel-Aviv csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Maccabi Tel-Aviv és Hapoel Holon csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 47;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 36 győzelem, a vendégek 11 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 88.09 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 79.55;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 167.64.

    Az utolsó összecsapás 30 május 2025 napján volt a Hapoel Holon helyszínén, és 73:85 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Maccabi - Hapoel Holon

    79%
    41 Győzelem
    21%
    11 Győzelem
    12.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    89
    61
    20
    11
    22
    24
    25
    9
    22
    17
    10.06.26
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    74
    84
    9
    23
    23
    19
    11
    22
    31
    20
    08.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    107
    93
    30
    23
    30
    30
    19
    19
    28
    21
    17.01.26
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    83
    88
    22
    21
    16
    23
    27
    22
    18
    22
    23.11.25
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    102
    75
    24
    14
    33
    17
    18
    26
    27
    18
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Maccabi Tel-Aviv Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Maccabi Tel-Aviv lépett a pályára a 6 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 1 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Maccabi Tel-Aviv büszkélkedhet siker arány 83.33%, míg a vereség számla 16.67% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 181.83 pontot, átlagosan 95.17 pont per meccs, de elismeri, 86.67 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 89.5 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 78 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Maccabi Tel-Aviv

    23.06.26
    Superliga
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    79
    83
    20
    22
    23
    20
    21
    20
    15
    21
    N
    21.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    74
    80
    20
    25
    16
    18
    19
    13
    19
    24
    L
    18.06.26
    Superliga
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    98
    102
    20
    20
    28
    26
    25
    33
    25
    23
    N
    16.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    96
    75
    25
    16
    24
    18
    23
    18
    24
    23
    N
    12.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    89
    61
    20
    11
    22
    24
    25
    9
    22
    17
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Hapoel Holon Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Hapoel Holon lépett a pályára a 5 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 1 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Hapoel Holon büszkélkedhet siker arány 80%, míg a vereség számla 20% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 166 pontot, átlagosan 84.6 pont per meccs, de elismeri, 81.4 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 82 meccsenként, átlagosan hiányzik 70 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Hapoel Holon

    12.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    89
    61
    20
    11
    22
    24
    25
    9
    22
    17
    L
    10.06.26
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    74
    84
    9
    23
    23
    19
    11
    22
    31
    20
    L
    08.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    107
    93
    30
    23
    30
    30
    19
    19
    28
    21
    L
    03.06.26
    Superliga
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    99
    84
    26
    22
    23
    23
    19
    22
    31
    17
    N
    01.06.26
    Superliga
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    73
    84
    20
    27
    18
    27
    24
    13
    11
    17
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 47;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 13; vendégek részéről (idegenben) - 9;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 43.17;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 23, míg a vendégek - 20.17.

    Első negyed statisztikák: Maccabi Tel-Aviv (otthon) vs Hapoel Holon (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 1;
    • győzelmek száma: 1 (50%) vs 1 (100%);
    • vereségek száma: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 24.5 vs 18;
    • átlagos kapott pontok: 23.5 vs 15.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 4 vs 2;
    • vereségek száma: 5 vs 7;
    • döntetlenek száma: 1 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 47.1 (szerzett - 22.9, kapott - 24.2) vs 38.8 (szerzett - 18.3, kapott - 20.5).
    Trendek
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont az utolsó 6 Maccabi Tel-Aviv mérkőzésén szemben a Hapoel Holon minden alkalommal.
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont az utolsó 5 Maccabi Tel-Aviv mérkőzésén szemben a Hapoel Holon minden alkalommal (Szuperliga).
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont a 14 utolsó 15 Hapoel Holon idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    • Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont a 13 utolsó 15 Hapoel Holon idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. negyed, Total Alatt 45,5 (szorzói: 1.49)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 47;
    • hazai csapat győzelmei - 36, vendég csapat győzelmei - 11.

    Statisztika: Maccabi Tel-Aviv vs Hapoel Holon

    • mérkőzések száma a tornán: 6 vs 5;
    • győzelmek száma: 5 (83.33%) vs 4 (80%);
    • vereségek száma: 1 (16.67%) vs 1 (20%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 5 vs 6;
    • vereségek száma: 5 vs 4;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
    Trendek
    • A Hapoel Holon nyert +12.5 pont hátránnyal minden utolsó 8 mérkőzésén szemben a Maccabi Tel-Aviv.
    👉Tippek: Hapoel Holon Hendikepes (+12,5) (szorzói: 1.51)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 88.09, a vendég csapatnál - 79.55;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 167.64.

    Statisztika: Maccabi Tel-Aviv vs Hapoel Holon

    • átlagos összpontszám a tornán: 181.83 vs 166;
    • átlagos szerzett pontok: 95.17 vs 84.6;
    • átlagos kapott pontok: 86.67 vs 81.4;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 50.83 vs 42.2;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 44.33 vs 42.4;
    • Maccabi Tel-Aviv: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 89.5;
    • Hapoel Holon: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 82;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 91.2 (otthon - 92.8) vs 86.2 (idegenben - 93.33).

    Trendek
    • A Maccabi Tel-Aviv kevesebb mint 90.5 pontot szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Hapoel Holon.
    • A Maccabi Tel-Aviv kevesebb mint 90.5 pontot szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Hapoel Holon (Szuperliga).
    👉Tippek: Maccabi Tel-Aviv Total pontok Alatt (90,5) (szorzói: 1.77)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt kevesebb mint 171.5 pontot szerzett az utolsó 6 Maccabi Tel-Aviv mérkőzésén szemben a Hapoel Holon minden alkalommal.
    • Volt kevesebb mint 171.5 pontot szerzett az utolsó 5 Maccabi Tel-Aviv mérkőzésén szemben a Hapoel Holon minden alkalommal (Szuperliga).
    • Volt kevesebb mint 171.5 pontot szerzett a 7 utolsó 8 Hapoel Holon idegenben mérkőzésén (Szuperliga).

    Total pontok Alatt (171,5)
    Közzétett: 2025.11.21., 19:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Holon

    A Maccabi Tel-Aviv nyert:
    maccabi-tel-avivhapoel-unet-holona 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Hapoel Holon.
    maccabi-tel-avivhapoel-unet-holona 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Hapoel Holon (Szuperliga).
    maccabi-tel-avivminden utolsó 8 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    Maccabi Tel-Aviv Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -400
    A Maccabi Tel-Aviv megnyeri a második félidőt:
    maccabi-tel-avivhapoel-unet-holona 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Hapoel Holon (Szuperliga).
    maccabi-tel-aviva 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    2. félidő Maccabi Tel-Aviv Győzelem
    -200
    A Maccabi Tel-Aviv megnyeri a negyedik negyedet:
    maccabi-tel-avivhapoel-unet-holona 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Hapoel Holon (Szuperliga).
    maccabi-tel-avivminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    4. negyed Maccabi Tel-Aviv Győzelem
    -175
    Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 45.5 pont:
    maccabi-tel-avivhapoel-unet-holonaz utolsó 6 Maccabi Tel-Aviv mérkőzésén szemben a Hapoel Holon minden alkalommal.
    maccabi-tel-avivhapoel-unet-holonaz utolsó 5 Maccabi Tel-Aviv mérkőzésén szemben a Hapoel Holon minden alkalommal (Szuperliga).
    hapoel-unet-holona 14 utolsó 15 Hapoel Holon idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    hapoel-unet-holona 13 utolsó 15 Hapoel Holon idegenben mérkőzésén.
    1. negyed, Total Alatt 45,5
    -204
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Holon Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    JNLPFORMA
    1.
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    2624250
    2.
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    2622448
    3.
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    2618844
    4.
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    2618844
    5.
    Hapoel Holon BC
    Hapoel Holon BC
    26151141
    6.
    Hapoel Migdal Haemek
    Hapoel Migdal Haemek
    26151141