Salon Vilpas Vikings vs Pyrinto Tampere Tippek 23 március 2026

    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    112
    64
    27
    34
    20
    31
    11
    15
    20
    18

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Salon Vilpas Vikings és az Pyrinto Tampere bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 23 március 16:30-kor összecsapnak a "Korisliiga" tornán. A meccs favoritja a Salon Vilpas Vikings csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Salon Vilpas Vikings és Pyrinto Tampere csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 52;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 31 győzelem, a vendégek 21 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 84.38 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 78.98;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 163.37.

    Az utolsó összecsapás 24 január 2026 napján volt a Salon Vilpas Vikings helyszínén, és 119:66 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Salon Vilpas Vikings - Pyrinto Tampere

    61%
    35 Győzelem
    39%
    22 Győzelem
    03.04.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    95
    71
    22
    16
    28
    15
    24
    14
    21
    26
    01.04.26
    Korisliigan
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    65
    74
    20
    19
    11
    19
    15
    17
    19
    19
    28.03.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    69
    70
    15
    18
    18
    15
    20
    20
    16
    17
    26.03.26
    Korisliigan
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    75
    82
    18
    21
    21
    18
    19
    21
    17
    22
    23.03.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    112
    64
    27
    11
    34
    15
    20
    20
    31
    18
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Salon Vilpas Vikings Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Salon Vilpas Vikings lépett a pályára a 22 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 15 győzelmek, 7 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Salon Vilpas Vikings büszkélkedhet siker arány 68.75%, míg a vereség számla 31.25% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 175.38 pontot, átlagosan 92.38 pont per meccs, de elismeri, 83 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 95.44 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 81.81 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Salon Vilpas Vikings

    19.05.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Kataja Basket Joensuu
    Kataja Basket Joensuu
    100
    69
    20
    29
    31
    17
    23
    9
    26
    14
    N
    16.05.26
    Korisliigan
    Kataja Basket Joensuu
    Kataja Basket Joensuu
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    75
    59
    14
    14
    18
    19
    24
    11
    19
    15
    L
    14.05.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Kataja Basket Joensuu
    Kataja Basket Joensuu
    90
    81
    26
    15
    22
    23
    20
    20
    22
    23
    N
    12.05.26
    Korisliigan
    Kataja Basket Joensuu
    Kataja Basket Joensuu
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    79
    86
    26
    22
    21
    19
    14
    21
    18
    24
    N
    09.05.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Kataja Basket Joensuu
    Kataja Basket Joensuu
    82
    45
    17
    15
    22
    11
    20
    16
    23
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Pyrinto Tampere Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Pyrinto Tampere lépett a pályára a 22 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 9 győzelmek, 13 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Pyrinto Tampere büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 167.53 pontot, átlagosan 83.66 pont per meccs, de elismeri, 83.88 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 80.56 meccsenként, átlagosan hiányzik 85.94 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Pyrinto Tampere

    03.04.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    95
    71
    22
    16
    28
    15
    24
    14
    21
    26
    L
    01.04.26
    Korisliigan
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    65
    74
    20
    19
    11
    19
    15
    17
    19
    19
    L
    28.03.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    69
    70
    15
    18
    18
    15
    20
    20
    16
    17
    N
    26.03.26
    Korisliigan
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    75
    82
    18
    21
    21
    18
    19
    21
    17
    22
    L
    23.03.26
    Korisliigan
    Salon Vilpas Vikings
    Salon Vilpas Vikings
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    112
    64
    27
    11
    34
    15
    20
    20
    31
    18
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 52;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 14; vendégek részéről (idegenben) - 11;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 41;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 20.83, míg a vendégek - 20.17.

    Első negyed statisztikák: Salon Vilpas Vikings (otthon) vs Pyrinto Tampere (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 16 vs 16;
    • győzelmek száma: 9 (56.25%) vs 5 (31.25%);
    • vereségek száma: 7 (43.75%) vs 11 (68.75%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 23.75 vs 20.31;
    • átlagos kapott pontok: 21 vs 22.31.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 6;
    • vereségek száma: 5 vs 4;
    • döntetlenek száma: 0 vs 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 46 (szerzett - 23.9, kapott - 22.1) vs 40.7 (szerzett - 21, kapott - 19.7).
    Trendek
    • A Salon Vilpas Vikings megnyeri az első negyedet minden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Pyrinto Tampere (Korisliiga).
    👉Tippek: 1. negyed Salon Vilpas Vikings Győzelem (szorzói: 1.38)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 52;
    • hazai csapat győzelmei - 31, vendég csapat győzelmei - 21.

    Statisztika: Salon Vilpas Vikings vs Pyrinto Tampere

    • mérkőzések száma a tornán: 22 vs 22;
    • győzelmek száma: 22 (68.75%) vs 16 (50%);
    • vereségek száma: 10 (31.25%) vs 16 (50%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 13;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 7 vs 7;
    • vereségek száma: 3 vs 3;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
    Trendek
    • A Pyrinto Tampere nyert +11.5 pont hátránnyal minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Korisliiga).
    👉Tippek: Pyrinto Tampere Hendikepes (+11,5) (szorzói: 2.09)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 84.38, a vendég csapatnál - 78.98;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 163.37.

    Statisztika: Salon Vilpas Vikings vs Pyrinto Tampere

    • átlagos összpontszám a tornán: 175.38 vs 167.53;
    • átlagos szerzett pontok: 92.38 vs 83.66;
    • átlagos kapott pontok: 83 vs 83.88;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 45.78 vs 42.38;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 46.22 vs 41.28;
    • Salon Vilpas Vikings: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 95.44;
    • Pyrinto Tampere: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 80.56;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 89.4 (otthon - 90.6) vs 84.2 (idegenben - 81.4).

    Trendek
    • A Salon Vilpas Vikings több mint 89.5 pontot szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Pyrinto Tampere (Korisliiga).
    👉Tippek: Salon Vilpas Vikings Total pontok Felett (89,5) (szorzói: 1.62)

    Total pontok Felett (170,5)
    Közzétett: 2026.03.21., 17:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Salon Vilpas Vikings - Pyrinto Tampere

    A Salon Vilpas Vikings megnyeri az első negyedet:
    salon-vilpas-vikingspyrinto-tampereminden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Pyrinto Tampere (Korisliiga).
    1. negyed Salon Vilpas Vikings Győzelem
    -263
    A Salon Vilpas Vikings nyert:
    salon-vilpas-vikingspyrinto-tamperea 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Pyrinto Tampere (Korisliiga).
    Salon Vilpas Vikings Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -1250
    A Salon Vilpas Vikings megnyeri a negyedik negyedet:
    salon-vilpas-vikingspyrinto-tampereminden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Pyrinto Tampere.
    salon-vilpas-vikingspyrinto-tampereminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Pyrinto Tampere (Korisliiga).
    4. negyed Salon Vilpas Vikings Győzelem
    -204
    A Salon Vilpas Vikings megnyeri a második negyedet:
    salon-vilpas-vikingsa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Korisliiga).
    2. negyed Salon Vilpas Vikings Győzelem
    -250
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Salon Vilpas Vikings - Pyrinto Tampere Helyezés a táblázatban

    Regular season Losers Stage
    JNLPFORMA
    1.
    Kataja Basket Joensuu
    Kataja Basket Joensuu
    32171534
    2.
    Pyrinto Tampere
    Pyrinto Tampere
    32161632
    3.
    Bisons Loimaa
    Bisons Loimaa
    32141828
    4.
    Lahti Basketball
    Lahti Basketball
    32131926
    5.
    Kouvot Kouvola
    Kouvot Kouvola
    32122024
    6.
    Kobrat Lapua
    Kobrat Lapua
    3262612