Fenerbahce vs Bursaspor Tippek 23 november 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Fenerbahce Istanbul és az Bursaspor bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 23 november 17:30-kor összecsapnak a "Basketball Super League" tornán. A meccs favoritja a Fenerbahce Istanbul csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Fenerbahce Istanbul és Bursaspor csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 14;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 11 győzelem, a vendégek 3 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 91.79 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 86.21;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 178.
Az utolsó összecsapás 08 február 2025 napján volt a Bursaspor helyszínén, és 97:98 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Fenerbahce - Bursaspor

Fenerbahce Istanbul Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Fenerbahce Istanbul lépett a pályára a 8 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 7 győzelmek, 1 legyőzi.
📈Egész szezonban, Fenerbahce Istanbul büszkélkedhet siker arány 87.5%, míg a vereség számla 12.5% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 170 pontot, átlagosan 89.88 pont per meccs, de elismeri, 80.13 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 93.75 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 81.75 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Fenerbahce Istanbul

Bursaspor Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Bursaspor lépett a pályára a 8 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 5 legyőzi.
📈Egész szezonban, Bursaspor büszkélkedhet siker arány 37.5%, míg a vereség számla 62.5% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 154.63 pontot, átlagosan 74.75 pont per meccs, de elismeri, 79.88 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 72.5 meccsenként, átlagosan hiányzik 81.5 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Bursaspor
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 14;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 6; vendégek részéről (idegenben) - 2;
- első negyed átlagos összpontszáma: 43;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 22.29, míg a vendégek - 20.71.
Első negyed statisztikák: Fenerbahce Istanbul (otthon) vs Bursaspor (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 4;
- győzelmek száma: 3 (75%) vs 2 (50%);
- vereségek száma: 1 (25%) vs 2 (50%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 28 vs 19;
- átlagos kapott pontok: 23.25 vs 19.5.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 4;
- vereségek száma: 5 vs 6;
- döntetlenek száma: 1 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39.5 (szerzett - 19, kapott - 20.5) vs 40.3 (szerzett - 18.4, kapott - 21.9).
- A Fenerbahce Istanbul megnyeri az első negyedet a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (Basketball Super League).
Tipp a mérkőzés kimenetelére
H2H:
- összecsapások száma - 14;
- hazai csapat győzelmei - 11, vendég csapat győzelmei - 3.
Statisztika: Fenerbahce Istanbul vs Bursaspor
- mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
- győzelmek száma: 7 (87.5%) vs 3 (37.5%);
- vereségek száma: 1 (12.5%) vs 5 (62.5%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 8 vs 3;
- vereségek száma: 2 vs 7;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
- A Bursaspor nyert +14.5 pont hátránnyal a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Basketball Super League).
Tipp a gólszámra
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 91.79, a vendég csapatnál - 86.21;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 178.
Statisztika: Fenerbahce Istanbul vs Bursaspor
- átlagos összpontszám a tornán: 170 vs 154.63;
- átlagos szerzett pontok: 89.88 vs 74.75;
- átlagos kapott pontok: 80.13 vs 79.88;
- az első félidő átlagos pontszáma: 46.63 vs 37.75;
- a második félidő átlagos pontszáma: 43.25 vs 37;
- Fenerbahce Istanbul: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 93.75;
- Bursaspor : átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 72.5;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 81.9 (otthon - 84.4) vs 74.4 (idegenben - 73.8).
- A Bursaspor kevesebb mint 76.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén.