Franca vs Bauru Basket Tippek 20 december 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Sesi Franca és az Bauru Basket bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 20 december 20:00-kor összecsapnak a "Brazil 1. osztály" tornán. A meccs favoritja a Sesi Franca csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Sesi Franca és Bauru Basket csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 38;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 23 győzelem, a vendégek 15 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 79.79 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 77.11;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 156.89.
Az utolsó összecsapás 09 szeptember 2025 napján volt a Bauru Basket helyszínén, és 70:92 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Franca - Bauru Basket

Sesi Franca Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Sesi Franca lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 11 győzelmek, 3 legyőzi.
📈Egész szezonban, Sesi Franca büszkélkedhet siker arány 78.57%, míg a vereség számla 21.43% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 160.64 pontot, átlagosan 86.93 pont per meccs, de elismeri, 73.71 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 88.43 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 73.71 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Sesi Franca

Bauru Basket Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Bauru Basket lépett a pályára a 16 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 8 győzelmek, 8 legyőzi.
📈Egész szezonban, Bauru Basket büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 149 pontot, átlagosan 73.88 pont per meccs, de elismeri, 75.13 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 71.38 meccsenként, átlagosan hiányzik 78.25 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Bauru Basket
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 38;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 9; vendégek részéről (idegenben) - 10;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39.18;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 19.55, míg a vendégek - 19.63.
Első negyed statisztikák: Sesi Franca (otthon) vs Bauru Basket (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 8;
- győzelmek száma: 4 (57.14%) vs 3 (37.5%);
- vereségek száma: 2 (28.57%) vs 3 (37.5%);
- döntetlenek száma: 1 (14.29%) vs 2 (25%).
- átlagos szerzett pontok: 22.57 vs 17.5;
- átlagos kapott pontok: 21.71 vs 20.13.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 8 vs 5;
- vereségek száma: 2 vs 5;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 41.7 (szerzett - 22.1, kapott - 19.6) vs 42.6 (szerzett - 19.4, kapott - 23.2).
- A Sesi Franca megnyeri az első negyedet minden utolsó 8 mérkőzésén.
- A Sesi Franca megnyeri az első negyedet minden utolsó 6 mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 38;
- hazai csapat győzelmei - 23, vendég csapat győzelmei - 15.
Statisztika: Sesi Franca vs Bauru Basket
- mérkőzések száma a tornán: 14 vs 16;
- győzelmek száma: 11 (78.57%) vs 8 (50%);
- vereségek száma: 3 (21.43%) vs 8 (50%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 8 vs 5;
- vereségek száma: 2 vs 5;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
- A Bauru Basket nyert +10.5 pont hátránnyal minden utolsó 5 mérkőzésén (Brazil 1. osztály).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 79.79, a vendég csapatnál - 77.11;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 156.89.
Statisztika: Sesi Franca vs Bauru Basket
- átlagos összpontszám a tornán: 160.64 vs 149;
- átlagos szerzett pontok: 86.93 vs 73.88;
- átlagos kapott pontok: 73.71 vs 75.13;
- az első félidő átlagos pontszáma: 42.43 vs 36.69;
- a második félidő átlagos pontszáma: 44.5 vs 37.19;
- Sesi Franca: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 88.43;
- Bauru Basket: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 71.38;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 88.9 (otthon - 90) vs 76 (idegenben - 74).