Kawasaki vs Shimane Tippek 19 december 2025
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Kawasaki Brave Thunders és Shimane Susanoo Magic csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 19 december 10:05-kor kerül megrendezésre a "B.League" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Kawasaki Brave Thunders és Shimane Susanoo Magic csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 14;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 10 győzelem, a vendégek 4 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 82.86 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 74.57;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 157.43.
Az utolsó összecsapás 13 április 2025 napján volt a Shimane Susanoo Magic helyszínén, és 85:68 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Kawasaki - Shimane

Kawasaki Brave Thunders Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Kawasaki Brave Thunders lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 19 legyőzi.
📈Egész szezonban, Kawasaki Brave Thunders büszkélkedhet siker arány 17.39%, míg a vereség számla 82.61% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 159.17 pontot, átlagosan 74.26 pont per meccs, de elismeri, 84.91 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 74.58 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 87.67 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Kawasaki Brave Thunders

Shimane Susanoo Magic Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Shimane Susanoo Magic lépett a pályára a 22 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 12 győzelmek, 10 legyőzi.
📈Egész szezonban, Shimane Susanoo Magic büszkélkedhet siker arány 56.52%, míg a vereség számla 43.48% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.43 pontot, átlagosan 84.13 pont per meccs, de elismeri, 81.3 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 85.71 meccsenként, átlagosan hiányzik 82.71 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Shimane Susanoo Magic
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 14;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 2; vendégek részéről (idegenben) - 2;
- első negyed átlagos összpontszáma: 41.14;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 22, míg a vendégek - 19.14.
Első negyed statisztikák: Kawasaki Brave Thunders (otthon) vs Shimane Susanoo Magic (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 14;
- győzelmek száma: 6 (50%) vs 6 (42.86%);
- vereségek száma: 6 (50%) vs 8 (57.14%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 19.75 vs 21.07;
- átlagos kapott pontok: 21.58 vs 20.57.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 6;
- vereségek száma: 6 vs 4;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.1 (szerzett - 20.4, kapott - 21.7) vs 42.9 (szerzett - 22, kapott - 20.9).
- A Kawasaki Brave Thunders több mint 16.5 pontot szerez az első negyedben a 12 utolsó 14 mérkőzésén (B.League).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 14;
- hazai csapat győzelmei - 10, vendég csapat győzelmei - 4.
Statisztika: Kawasaki Brave Thunders vs Shimane Susanoo Magic
- mérkőzések száma a tornán: 23 vs 22;
- győzelmek száma: 4 (17.39%) vs 13 (56.52%);
- vereségek száma: 19 (82.61%) vs 10 (43.48%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 8.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 2 vs 4;
- vereségek száma: 8 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
- A Kawasaki Brave Thunders vesztett a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (B.League).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 82.86, a vendég csapatnál - 74.57;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 157.43.
Statisztika: Kawasaki Brave Thunders vs Shimane Susanoo Magic
- átlagos összpontszám a tornán: 159.17 vs 165.43;
- átlagos szerzett pontok: 74.26 vs 84.13;
- átlagos kapott pontok: 84.91 vs 81.3;
- az első félidő átlagos pontszáma: 37.78 vs 42.39;
- a második félidő átlagos pontszáma: 36.48 vs 41.74;
- Kawasaki Brave Thunders: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 74.58;
- Shimane Susanoo Magic: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 85.71;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 72.2 (otthon - 72.2) vs 86.4 (idegenben - 87.83).
- Volt kevesebb mint 161.5 pontot szerzett a 7 utolsó 8 Kawasaki Brave Thunders mérkőzésén (B.League).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt kevesebb mint 161.5 pontot szerzett a 7 utolsó 8 Kawasaki Brave Thunders mérkőzésén (B.League).