Kyoto Hannaryz vs Seahorses Mikawa Tippek 19 április 2026

    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    85
    94
    24
    22
    21
    18
    23
    22
    30
    19

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Kyoto Hannaryz és Seahorses Mikawa csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 19 április 5:05-kor kerül megrendezésre a "B.League" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Kyoto Hannaryz és Seahorses Mikawa csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 24;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 7 győzelem, a vendégek 17 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 75.08 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 82.25;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 157.33.

    Az utolsó összecsapás 18 április 2026 napján volt a Kyoto Hannaryz helyszínén, és 81:93 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Kyoto Hannaryz - Seahorses Mikawa

    27%
    7 Győzelem
    73%
    19 Győzelem
    02.09.26
    Club Friendly Games
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    91
    92
    22
    21
    30
    24
    23
    25
    16
    22
    19.04.26
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    85
    94
    24
    23
    22
    22
    21
    30
    18
    19
    18.04.26
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    84
    89
    15
    29
    22
    13
    18
    20
    29
    27
    15.12.24
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    81
    93
    19
    21
    18
    23
    20
    25
    24
    24
    14.12.24
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    91
    70
    24
    12
    22
    22
    27
    18
    18
    18
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kyoto Hannaryz Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Kyoto Hannaryz lépett a pályára a 53 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 18 győzelmek, 35 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Kyoto Hannaryz büszkélkedhet siker arány 33.96%, míg a vereség számla 66.04% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 154.04 pontot, átlagosan 73.49 pont per meccs, de elismeri, 80.55 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 74.62 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 77.88 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Kyoto Hannaryz

    02.09.26
    Club Friendly Games
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    91
    92
    22
    21
    30
    24
    23
    25
    16
    22
    N
    03.05.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    63
    84
    20
    19
    9
    22
    18
    26
    16
    17
    N
    02.05.26
    B Lliga
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    105
    94
    25
    19
    34
    31
    17
    29
    29
    15
    L
    26.04.26
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Osaka Evessa
    Osaka Evessa
    83
    92
    22
    27
    20
    28
    23
    21
    18
    16
    L
    25.04.26
    B Lliga
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    Osaka Evessa
    Osaka Evessa
    88
    78
    25
    17
    19
    27
    24
    26
    20
    8
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Seahorses Mikawa Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Seahorses Mikawa lépett a pályára a 53 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 37 győzelmek, 16 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Seahorses Mikawa büszkélkedhet siker arány 69.81%, míg a vereség számla 30.19% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 161.28 pontot, átlagosan 83.81 pont per meccs, de elismeri, 77.47 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 82.26 meccsenként, átlagosan hiányzik 78.15 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Seahorses Mikawa

    02.09.26
    Club Friendly Games
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    91
    92
    22
    21
    30
    24
    23
    25
    16
    22
    L
    09.05.26
    B Lliga
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    79
    82
    18
    24
    25
    18
    15
    22
    21
    18
    L
    08.05.26
    B Lliga
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    65
    79
    20
    20
    5
    16
    25
    18
    15
    25
    L
    03.05.26
    B Lliga
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Koshigaya Alphas
    Koshigaya Alphas
    75
    98
    18
    23
    22
    20
    12
    33
    23
    22
    L
    02.05.26
    B Lliga
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    Koshigaya Alphas
    Koshigaya Alphas
    83
    75
    23
    24
    18
    22
    22
    15
    20
    14
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 24;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 5; vendégek részéről (idegenben) - 8;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 38.17;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 17.04, míg a vendégek - 21.13.

    Első negyed statisztikák: Kyoto Hannaryz (otthon) vs Seahorses Mikawa (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 26 vs 27;
    • győzelmek száma: 11 (42.31%) vs 15 (55.56%);
    • vereségek száma: 15 (57.69%) vs 12 (44.44%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 18.85 vs 20.63;
    • átlagos kapott pontok: 19.85 vs 20.11.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 6 vs 6;
    • vereségek száma: 4 vs 4;
    • döntetlenek száma: 0 vs 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 40.5 (szerzett - 20.4, kapott - 20.1) vs 37.2 (szerzett - 20, kapott - 17.2).
    Trendek
    • A Kyoto Hannaryz kevesebb mint 19.5 pontot szerez az első negyedben a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    👉Tippek: 1. negyed, Kyoto Hannaryz Total pontok Alatt (19,5) (szorzói: 1.84)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 24;
    • hazai csapat győzelmei - 7, vendég csapat győzelmei - 17.

    Statisztika: Kyoto Hannaryz vs Seahorses Mikawa

    • mérkőzések száma a tornán: 53 vs 53;
    • győzelmek száma: 18 (33.96%) vs 37 (69.81%);
    • vereségek száma: 35 (66.04%) vs 16 (30.19%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 12;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 19.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 5 vs 7;
    • vereségek száma: 5 vs 3;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
    Trendek
    • A Kyoto Hannaryz nyert +8.5 pont hátránnyal minden utolsó 5 mérkőzésén (B.League).
    👉Tippek: Kyoto Hannaryz Hendicapes (+8,5)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 75.08, a vendég csapatnál - 82.25;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 157.33.

    Statisztika: Kyoto Hannaryz vs Seahorses Mikawa

    • átlagos összpontszám a tornán: 154.04 vs 161.28;
    • átlagos szerzett pontok: 73.49 vs 83.81;
    • átlagos kapott pontok: 80.55 vs 77.47;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 37.23 vs 41.68;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 35.58 vs 41.68;
    • Kyoto Hannaryz: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 74.62;
    • Seahorses Mikawa: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 82.26;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 82.1 (otthon - 84) vs 81.6 (idegenben - 78.8).

    Trendek
    • A Kyoto Hannaryz több mint 75.5 pontot szerzett a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    👉Tippek: Kyoto Hannaryz Total pontok Felett (75,5) (szorzói: 1.9)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Seahorses Mikawa nyer handicap -4.5 az első félidőben a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Kyoto Hannaryz (B.League).

    1. félidő, Seahorses Mikawa Handicap (-4,5)
    Közzétett: 2026.04.18., 9:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kyoto Hannaryz - Seahorses Mikawa

    A Kyoto Hannaryz elveszíti az első félidőt:
    kyoto-hannarizuaisin-seahorses-mikawaa 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    1. félidő Seahorses Mikawa Győzelem
    -222
    A Kyoto Hannaryz több mint 17.5 pontot szerez a negyedik negyedben:
    kyoto-hannarizuaisin-seahorses-mikawaa 12 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    4. negyed, Kyoto Hannaryz Total pontok Felett (17,5)
    -135
    A Kyoto Hannaryz több mint 75.5 pontot szerzett:
    kyoto-hannarizuaisin-seahorses-mikawaa 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    Kyoto Hannaryz Total pontok Felett (75,5)
    -111
    A Kyoto Hannaryz több mint 37.5 pontot szerez a második félidőben:
    kyoto-hannarizuaisin-seahorses-mikawaa 12 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    kyoto-hannarizuaisin-seahorses-mikawaa 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Seahorses Mikawa (B.League).
    2. félidő, Kyoto Hannaryz Total pontok Felett (37,5)
    -
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kyoto Hannaryz - Seahorses Mikawa Helyezés a táblázatban

    Regular season Western Conference
    JNLFORMA
    1.
    Nagasaki Velca
    Nagasaki Velca
    604713
    2.
    Seahorses Mikawa
    Seahorses Mikawa
    604317
    3.
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    Ryukyu Golden Kings Okinawa
    604218
    10.
    Shiga Lakestars
    Shiga Lakestars
    602337
    11.
    Kyoto Hannaryz
    Kyoto Hannaryz
    602040
    12.
    Toyama Grouses
    Toyama Grouses
    601842