Ironi Ness Ziona vs Bnei Herzliya Basket Tippek 26 április 2026
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Ironi Ness Ziona és Bnei Herzliya Basket csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 26 április 15:40-kor kerül megrendezésre a "Szuperliga" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Ironi Ness Ziona és Bnei Herzliya Basket csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 29;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 17 győzelem, a vendégek 12 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 85.34 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 84.66;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 170.
Az utolsó összecsapás 10 január 2026 napján volt a Bnei Herzliya Basket helyszínén, és 90:73 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Ironi Ness Ziona - Bnei Herzliya Basket

Ironi Ness Ziona Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Ironi Ness Ziona lépett a pályára a 18 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 13 legyőzi.
📈Egész szezonban, Ironi Ness Ziona büszkélkedhet siker arány 27.78%, míg a vereség számla 72.22% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 163.72 pontot, átlagosan 78.28 pont per meccs, de elismeri, 85.44 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 79.67 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 82.11 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Ironi Ness Ziona

Bnei Herzliya Basket Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Bnei Herzliya Basket lépett a pályára a 19 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 13 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, Bnei Herzliya Basket büszkélkedhet siker arány 68.42%, míg a vereség számla 31.58% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 182.79 pontot, átlagosan 93.95 pont per meccs, de elismeri, 88.84 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 94.33 meccsenként, átlagosan hiányzik 91.22 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Bnei Herzliya Basket
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 29;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 8; vendégek részéről (idegenben) - 6;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.21;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 21.03, míg a vendégek - 21.17.
Első negyed statisztikák: Ironi Ness Ziona (otthon) vs Bnei Herzliya Basket (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 9 vs 9;
- győzelmek száma: 4 (44.44%) vs 7 (77.78%);
- vereségek száma: 4 (44.44%) vs 2 (22.22%);
- döntetlenek száma: 1 (11.11%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 21.22 vs 25.56;
- átlagos kapott pontok: 19.44 vs 21.11.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 1;
- vereségek száma: 6 vs 9;
- döntetlenek száma: 1 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 43.3 (szerzett - 20.4, kapott - 22.9) vs 44.3 (szerzett - 20.4, kapott - 23.9).
- Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 43.5 pont a 7 utolsó 8 Ironi Ness Ziona otthon mérkőzésén (Szuperliga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 29;
- hazai csapat győzelmei - 17, vendég csapat győzelmei - 12.
Statisztika: Ironi Ness Ziona vs Bnei Herzliya Basket
- mérkőzések száma a tornán: 18 vs 19;
- győzelmek száma: 5 (27.78%) vs 13 (68.42%);
- vereségek száma: 13 (72.22%) vs 6 (31.58%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 6.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 2 vs 7;
- vereségek száma: 8 vs 3;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
- A Bnei Herzliya Basket nyert -3.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85.34, a vendég csapatnál - 84.66;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 170.
Statisztika: Ironi Ness Ziona vs Bnei Herzliya Basket
- átlagos összpontszám a tornán: 163.72 vs 182.79;
- átlagos szerzett pontok: 78.28 vs 93.95;
- átlagos kapott pontok: 85.44 vs 88.84;
- az első félidő átlagos pontszáma: 41.61 vs 46.68;
- a második félidő átlagos pontszáma: 36.67 vs 46.79;
- Ironi Ness Ziona: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 79.67;
- Bnei Herzliya Basket: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 94.33;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 78.8 (otthon - 77.6) vs 92.1 (idegenben - 92).
- A Bnei Herzliya Basket több mint 86.5 pontot szerzett a 12 utolsó 13 mérkőzésén.
- A Bnei Herzliya Basket több mint 86.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
- A Bnei Herzliya Basket több mint 86.5 pontot szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Szuperliga).
Szerkesztői előrejelzés
- A Bnei Herzliya Basket nyert -3.5 pont hátránnyal a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).