Gornik Walbrzych vs Start Lublin Tippek 18 április 2026

    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    81
    86
    19
    18
    25
    19
    20
    23
    24
    19

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Gornik Walbrzych és az MKS Start Lublin bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 18 április 15:30-kor összecsapnak a "Basketball League" tornán. A meccs favoritja a Gornik Walbrzych csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Gornik Walbrzych és MKS Start Lublin csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 5;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 3 győzelem, a vendégek 2 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 82.6 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 76.2;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 158.8.

    Az utolsó összecsapás 20 december 2025 napján volt a MKS Start Lublin helyszínén, és 85:79 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Gornik Walbrzych - Start Lublin

    50%
    3 Győzelem
    50%
    3 Győzelem
    18.04.26
    Basketball League
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    81
    86
    19
    20
    18
    23
    25
    24
    19
    19
    20.12.25
    Basketball League
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    85
    79
    22
    22
    18
    18
    24
    15
    21
    24
    27.09.25
    Poland PSC
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    80
    66
    20
    22
    22
    15
    23
    12
    15
    17
    15.02.25
    Poland PLCP
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    60
    88
    12
    17
    16
    25
    12
    22
    20
    24
    06.02.25
    Basketball League
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    87
    72
    20
    10
    20
    25
    21
    14
    26
    23
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gornik Walbrzych Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Gornik Walbrzych lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 14 győzelmek, 12 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Gornik Walbrzych büszkélkedhet siker arány 53.85%, míg a vereség számla 46.15% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.5 pontot, átlagosan 81.65 pont per meccs, de elismeri, 83.85 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 82.15 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 83.08 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Gornik Walbrzych

    06.05.26
    Basketball League
    Stal Ostrow Wielkopolski
    Stal Ostrow Wielkopolski
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    86
    74
    28
    25
    15
    14
    22
    23
    21
    12
    L
    30.04.26
    Basketball League
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    Energa Czarni Slupsk
    Energa Czarni Slupsk
    90
    107
    24
    26
    29
    31
    18
    23
    19
    27
    L
    24.04.26
    Basketball League
    Twarde Pierniki Torun
    Twarde Pierniki Torun
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    73
    96
    10
    14
    20
    28
    21
    29
    22
    25
    N
    18.04.26
    Basketball League
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    81
    86
    19
    20
    18
    23
    25
    24
    19
    19
    L
    12.04.26
    Basketball League
    Legia Warszawa
    Legia Warszawa
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    93
    68
    25
    21
    21
    18
    23
    16
    24
    13
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    MKS Start Lublin Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, MKS Start Lublin lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 8 győzelmek, 18 legyőzi.

    📈Egész szezonban, MKS Start Lublin büszkélkedhet siker arány 30.77%, míg a vereség számla 69.23% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 172.5 pontot, átlagosan 82.19 pont per meccs, de elismeri, 90.31 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 81.31 meccsenként, átlagosan hiányzik 90.77 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: MKS Start Lublin

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Dziki Warshawa
    Dziki Warshawa
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    119
    74
    32
    18
    34
    20
    29
    17
    24
    19
    L
    06.05.26
    Basketball League
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Dabrowa Gornicza
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    105
    100
    22
    27
    35
    24
    23
    23
    25
    26
    L
    03.05.26
    Basketball League
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    Asseco Arka Gdynia
    Asseco Arka Gdynia
    80
    101
    19
    21
    18
    27
    21
    22
    22
    31
    L
    26.04.26
    Basketball League
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    GTK Gliwice
    GTK Gliwice
    86
    82
    13
    31
    27
    24
    22
    11
    24
    16
    N
    18.04.26
    Basketball League
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    81
    86
    19
    20
    18
    23
    25
    24
    19
    19
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • hazai csapat győzelmei - 3, vendég csapat győzelmei - 2.

    Statisztika: Gornik Walbrzych vs MKS Start Lublin

    • mérkőzések száma a tornán: 26 vs 26;
    • győzelmek száma: 14 (53.85%) vs 8 (30.77%);
    • vereségek száma: 12 (46.15%) vs 18 (69.23%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 8;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 5 vs 2;
    • vereségek száma: 5 vs 8;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 0.
    Trendek
    • A MKS Start Lublin vesztett a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    • A MKS Start Lublin vesztett minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Basketball League).
    👉Tippek: Gornik Walbrzych Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.46)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 82.6, a vendég csapatnál - 76.2;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 158.8.

    Statisztika: Gornik Walbrzych vs MKS Start Lublin

    • átlagos összpontszám a tornán: 165.5 vs 172.5;
    • átlagos szerzett pontok: 81.65 vs 82.19;
    • átlagos kapott pontok: 83.85 vs 90.31;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 40.08 vs 39.96;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 40.85 vs 40.92;
    • Gornik Walbrzych: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 82.15;
    • MKS Start Lublin: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 81.31;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 84.7 (otthon - 90.8) vs 83.6 (idegenben - 83.17).

    Trendek
    • Volt több mint 170.5 pontot szerzett a 8 utolsó 9 MKS Start Lublin mérkőzésén (Basketball League).
    👉Tippek: Total pontok Felett (170,5) (szorzói: 1.7)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt több mint 170.5 pontot szerzett a 8 utolsó 9 MKS Start Lublin mérkőzésén (Basketball League).

    Total pontok Felett (170,5)
    Közzétett: 2026.04.16., 16:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gornik Walbrzych - MKS Start Lublin

    A MKS Start Lublin vesztett:
    wikana-start-lublina 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    wikana-start-lublinminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Basketball League).
    Gornik Walbrzych Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -217
    A MKS Start Lublin elveszíti a második félidőt:
    wikana-start-lublina 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    wikana-start-lublina 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Basketball League).
    2. félidő Gornik Walbrzych Győzelem
    -154
    Volt a második félidő összpontszáma kevesebb mint 84.5 pont:
    gornik-walbrzychwikana-start-lublinaz utolsó 5 Gornik Walbrzych mérkőzésén szemben a MKS Start Lublin minden alkalommal.
    2. félidő, Total Alatt 84,5
    -115
    Volt a harmadik negyed összpontszáma kevesebb mint 41.5 pont:
    gornik-walbrzycha 14 utolsó 16 Gornik Walbrzych otthon mérkőzésén (Basketball League).
    3. negyed, Total Alatt 41,5
    -108
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gornik Walbrzych - MKS Start Lublin Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    JNLPFORMA
    10.
    Stal Ostrow Wielkopolski
    Stal Ostrow Wielkopolski
    30161446
    11.
    Gornik Walbrzych
    Gornik Walbrzych
    30151545
    12.
    Twarde Pierniki Torun
    Twarde Pierniki Torun
    30121842
    13.
    MKS Start Lublin
    MKS Start Lublin
    30102040
    14.
    Energa Czarni Slupsk
    Energa Czarni Slupsk
    3092139