Hapoel Tel Aviv vs Ironi Ness Ziona Tippek 18 április 2025

    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    100
    77
    24
    29
    20
    27
    20
    13
    20
    24

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Hapoel Tel-Aviv és az Ironi Ness Ziona bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 18 április 10:00-kor összecsapnak a "Szuperliga" tornán. A meccs favoritja a Hapoel Tel-Aviv csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Hapoel Tel-Aviv és Ironi Ness Ziona csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 33;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 21 győzelem, a vendégek 12 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 89.55 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 82.42;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 171.97.

    Az utolsó összecsapás 15 december 2024 napján volt a Ironi Ness Ziona helyszínén, és 54:90 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Hapoel Tel Aviv - Ironi Ness Ziona

    68%
    26 Győzelmek
    32%
    12 Győzelmek
    03.10.26
    Israel IBL Cup
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    79
    76
    19
    23
    21
    14
    24
    20
    15
    19
    25.05.26
    Superliga
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    75
    81
    19
    25
    25
    18
    18
    18
    13
    20
    26.10.25
    Superliga
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    89
    63
    30
    18
    26
    21
    19
    10
    14
    14
    13.09.25
    Israel IBL Cup
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    116
    63
    28
    21
    25
    15
    28
    14
    35
    13
    18.04.25
    Superliga
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    100
    77
    24
    20
    29
    13
    20
    20
    27
    24
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Hapoel Tel-Aviv Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Hapoel Tel-Aviv lépett a pályára a 24 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 21 győzelmek, 3 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Hapoel Tel-Aviv büszkélkedhet siker arány 87.5%, míg a vereség számla 12.5% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.5 pontot, átlagosan 88.88 pont per meccs, de elismeri, 76.63 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 88.55 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 78.82 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Hapoel Tel-Aviv

    01.11.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    87
    105
    22
    26
    25
    33
    16
    24
    24
    22
    GY
    30.10.26
    ERL
    BC Dubai
    BC Dubai
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    97
    83
    19
    22
    26
    18
    29
    20
    23
    23
    V
    28.10.26
    ERL
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Efes Anadolu Istanbul
    Efes Anadolu Istanbul
    118
    88
    27
    21
    36
    20
    27
    18
    28
    29
    GY
    25.10.26
    Superliga
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    60
    70
    14
    16
    13
    18
    20
    17
    13
    19
    V
    21.10.26
    ERL
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Virtus Bologna
    Virtus Bologna
    90
    81
    23
    25
    13
    23
    28
    14
    26
    19
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Ironi Ness Ziona Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Ironi Ness Ziona lépett a pályára a 24 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 12 győzelmek, 12 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Ironi Ness Ziona büszkélkedhet siker arány 48%, míg a vereség számla 52% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 167.4 pontot, átlagosan 83.72 pont per meccs, de elismeri, 83.68 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 85.18 meccsenként, átlagosan hiányzik 88.27 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Ironi Ness Ziona

    02.11.26
    Superliga
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    74
    82
    20
    25
    17
    13
    15
    23
    22
    21
    GY
    25.10.26
    Superliga
    Hapoel HaEmek
    Hapoel HaEmek
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    66
    78
    17
    18
    12
    19
    14
    29
    23
    12
    GY
    18.10.26
    Superliga
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    96
    103
    21
    20
    18
    19
    18
    21
    18
    15
    21
    28
    V
    12.10.26
    Superliga
    Maccabi Ashdod
    Maccabi Ashdod
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    76
    62
    17
    12
    17
    18
    14
    20
    28
    12
    V
    03.10.26
    Israel IBL Cup
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    79
    76
    19
    23
    21
    14
    24
    20
    15
    19
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 33;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 7; vendégek részéről (idegenben) - 7;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 41.52;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 21.33, míg a vendégek - 20.18.

    Első negyed statisztikák: Hapoel Tel-Aviv (otthon) vs Ironi Ness Ziona (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
    • győzelmek száma: 10 (90.91%) vs 6 (54.55%);
    • vereségek száma: 1 (9.09%) vs 4 (36.36%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (9.09%).
    • átlagos szerzett pontok: 24.55 vs 23.36;
    • átlagos kapott pontok: 18.64 vs 22.18.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 9 vs 8;
    • vereségek száma: 1 vs 1;
    • döntetlenek száma: 0 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 43.1 (szerzett - 23.8, kapott - 19.3) vs 43.6 (szerzett - 24.3, kapott - 19.3).
    Trendek
    • A Hapoel Tel-Aviv megnyeri az első negyedet a 19 utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    • A Hapoel Tel-Aviv megnyeri az első negyedet a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Szuperliga).
    • A Hapoel Tel-Aviv megnyeri az első negyedet a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    • A Hapoel Tel-Aviv megnyeri az első negyedet a 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. negyed Hapoel Tel-Aviv Győzelem (szorzói: 1.44)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 33;
    • hazai csapat győzelmei - 21, vendég csapat győzelmei - 12.

    Statisztika: Hapoel Tel-Aviv vs Ironi Ness Ziona

    • mérkőzések száma a tornán: 24 vs 24;
    • győzelmek száma: 21 (87.5%) vs 12 (48%);
    • vereségek száma: 3 (12.5%) vs 13 (52%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 9;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 9 vs 6;
    • vereségek száma: 1 vs 4;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 6;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
    👉Tippek: Hapoel Tel-Aviv Hendikep (-6,5) (szorzói: 1.42)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 89.55, a vendég csapatnál - 82.42;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 171.97.

    Statisztika: Hapoel Tel-Aviv vs Ironi Ness Ziona

    • átlagos összpontszám a tornán: 165.5 vs 167.4;
    • átlagos szerzett pontok: 88.88 vs 83.72;
    • átlagos kapott pontok: 76.63 vs 83.68;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 45.21 vs 42.08;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 43.67 vs 41.24;
    • Hapoel Tel-Aviv: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 88.55;
    • Ironi Ness Ziona: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 85.18;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 88.9 (otthon - 85.83) vs 84.3 (idegenben - 86.4).

    👉Tippek: Total pontok Alatt (168,5) (szorzói: 1.86)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Ironi Ness Ziona nyert +12.5 pont hátránnyal a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.

    Ironi Ness Ziona Hendikep (+12,5)
    Tényező-143
    Közzétett: 2025.04.16., 10:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Hapoel Tel-Aviv - Ironi Ness Ziona

    A Hapoel Tel-Aviv megnyeri az első negyedet:
    hapoel-tel-aviva 19 utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    hapoel-tel-aviva 11 utolsó 12 mérkőzésén (Szuperliga).
    hapoel-tel-aviva 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    hapoel-tel-aviva 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    1. negyed Hapoel Tel-Aviv Győzelem
    -227
    A Hapoel Tel-Aviv nyert:
    hapoel-tel-aviva 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    hapoel-tel-avivminden utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    hapoel-tel-avivminden utolsó 8 mérkőzésén (Szuperliga).
    Hapoel Tel-Aviv Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -769
    A Ironi Ness Ziona megnyeri az első negyedet:
    ironi-ness-zionaa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Szuperliga).
    ironi-ness-zionaa 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    1. negyed Ironi Ness Ziona Győzelem
    +202
    A Hapoel Tel-Aviv megnyeri a második félidőt:
    hapoel-tel-aviva 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    2. félidő Hapoel Tel-Aviv Győzelem
    -270
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Hapoel Tel-Aviv - Ironi Ness Ziona Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    1.
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    2622448
    2.
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    2623349
    3.
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    2620646
    6.
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    26131339
    7.
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    26121438
    8.
    Hapoel Galil Gilboa BC
    Hapoel Galil Gilboa BC
    26121438