Forli vs Scaligera Basket Verona Tippek 16 november 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Pallacanestro 2.015 Forli és az Scaligera Basket Verona bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 16 november 17:00-kor összecsapnak a "Serie A2 Gold" tornán. A meccs favoritja a Scaligera Basket Verona csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Pallacanestro 2.015 Forli és Scaligera Basket Verona csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 15;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 6 győzelem, a vendégek 9 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 74 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 78.87;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 152.87.
Az utolsó összecsapás 16 január 2025 napján volt a Scaligera Basket Verona helyszínén, és 93:77 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Forli - Scaligera Basket Verona

Pallacanestro 2.015 Forli Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Pallacanestro 2.015 Forli lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, Pallacanestro 2.015 Forli büszkélkedhet siker arány 45.45%, míg a vereség számla 54.55% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 152.73 pontot, átlagosan 73.91 pont per meccs, de elismeri, 78.82 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 78.2 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 77.8 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Pallacanestro 2.015 Forli

Scaligera Basket Verona Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Scaligera Basket Verona lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 7 győzelmek, 4 legyőzi.
📈Egész szezonban, Scaligera Basket Verona büszkélkedhet siker arány 63.64%, míg a vereség számla 36.36% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 148.91 pontot, átlagosan 76 pont per meccs, de elismeri, 72.91 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 69.4 meccsenként, átlagosan hiányzik 68.4 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Scaligera Basket Verona
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 15;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 5; vendégek részéről (idegenben) - 2;
- első negyed átlagos összpontszáma: 37.2;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 17.6, míg a vendégek - 19.6.
Első negyed statisztikák: Pallacanestro 2.015 Forli (otthon) vs Scaligera Basket Verona (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 5 vs 5;
- győzelmek száma: 4 (80%) vs 2 (40%);
- vereségek száma: 1 (20%) vs 3 (60%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 22.2 vs 15.2;
- átlagos kapott pontok: 18.2 vs 16.8.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 6 vs 4;
- vereségek száma: 3 vs 6;
- döntetlenek száma: 1 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 36.8 (szerzett - 19, kapott - 17.8) vs 37.1 (szerzett - 17.9, kapott - 19.2).
- A Scaligera Basket Verona kevesebb mint 18.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Pallacanestro 2.015 Forli (Serie A2 Gold).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 15;
- hazai csapat győzelmei - 6, vendég csapat győzelmei - 9.
Statisztika: Pallacanestro 2.015 Forli vs Scaligera Basket Verona
- mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
- győzelmek száma: 5 (45.45%) vs 7 (63.64%);
- vereségek száma: 6 (54.55%) vs 4 (36.36%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 5 vs 6;
- vereségek száma: 5 vs 4;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 74, a vendég csapatnál - 78.87;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 152.87.
Statisztika: Pallacanestro 2.015 Forli vs Scaligera Basket Verona
- átlagos összpontszám a tornán: 152.73 vs 148.91;
- átlagos szerzett pontok: 73.91 vs 76;
- átlagos kapott pontok: 78.82 vs 72.91;
- az első félidő átlagos pontszáma: 38.45 vs 39;
- a második félidő átlagos pontszáma: 35.45 vs 37;
- Pallacanestro 2.015 Forli: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 78.2;
- Scaligera Basket Verona: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 69.4;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 74.3 (otthon - 78.2) vs 76.2 (idegenben - 69.4).
- A Pallacanestro 2.015 Forli több mint 75.5 pontot szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Scaligera Basket Verona.
Szerkesztői előrejelzés
- A Pallacanestro 2.015 Forli több mint 75.5 pontot szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Scaligera Basket Verona.