Penarol vs Almagro Tippek 15 március 2026
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Penarol és CA San Lorenzo de Almagro csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 15 március 0:00-kor kerül megrendezésre a "Basketball La Liga" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Penarol és CA San Lorenzo de Almagro csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 32;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 12 győzelem, a vendégek 20 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 77.13 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 85.56;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 162.69.
Az utolsó összecsapás 26 szeptember 2025 napján volt a CA San Lorenzo de Almagro helyszínén, és 82:74 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Penarol - Almagro

Penarol Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Penarol lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 14 győzelmek, 12 legyőzi.
📈Egész szezonban, Penarol büszkélkedhet siker arány 53.85%, míg a vereség számla 46.15% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 160.92 pontot, átlagosan 80.23 pont per meccs, de elismeri, 80.69 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 79.07 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 78.07 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Penarol

CA San Lorenzo de Almagro Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, CA San Lorenzo de Almagro lépett a pályára a 28 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 10 győzelmek, 18 legyőzi.
📈Egész szezonban, CA San Lorenzo de Almagro büszkélkedhet siker arány 35.71%, míg a vereség számla 64.29% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 161.82 pontot, átlagosan 78.93 pont per meccs, de elismeri, 82.89 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 77.5 meccsenként, átlagosan hiányzik 87.43 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: CA San Lorenzo de Almagro
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 32;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 9; vendégek részéről (idegenben) - 5;
- első negyed átlagos összpontszáma: 38.56;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 18.69, míg a vendégek - 19.88.
Első negyed statisztikák: Penarol (otthon) vs CA San Lorenzo de Almagro (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 14 vs 14;
- győzelmek száma: 6 (42.86%) vs 2 (14.29%);
- vereségek száma: 7 (50%) vs 11 (78.57%);
- döntetlenek száma: 1 (7.14%) vs 1 (7.14%).
- átlagos szerzett pontok: 20.79 vs 19.29;
- átlagos kapott pontok: 21.64 vs 23.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 3;
- vereségek száma: 6 vs 6;
- döntetlenek száma: 0 vs 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 40.8 (szerzett - 20, kapott - 20.8) vs 37.8 (szerzett - 19.1, kapott - 18.7).
- A Penarol kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben a 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a CA San Lorenzo de Almagro (Basketball La Liga).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 32;
- hazai csapat győzelmei - 12, vendég csapat győzelmei - 20.
Statisztika: Penarol vs CA San Lorenzo de Almagro
- mérkőzések száma a tornán: 26 vs 28;
- győzelmek száma: 14 (53.85%) vs 10 (35.71%);
- vereségek száma: 12 (46.15%) vs 18 (64.29%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 9;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 5 vs 4;
- vereségek száma: 5 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
- A CA San Lorenzo de Almagro vesztett a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Basketball La Liga).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 77.13, a vendég csapatnál - 85.56;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 162.69.
Statisztika: Penarol vs CA San Lorenzo de Almagro
- átlagos összpontszám a tornán: 160.92 vs 161.82;
- átlagos szerzett pontok: 80.23 vs 78.93;
- átlagos kapott pontok: 80.69 vs 82.89;
- az első félidő átlagos pontszáma: 40.85 vs 38.21;
- a második félidő átlagos pontszáma: 38.81 vs 39.75;
- Penarol: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 79.07;
- CA San Lorenzo de Almagro: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 77.5;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 79.5 (otthon - 74.5) vs 81.1 (idegenben - 82.75).
- A CA San Lorenzo de Almagro több mint 74.5 pontot szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Penarol (Basketball La Liga).