Cheyney Wolves vs Handlova Tippek 14 december 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Cheyney Wolves és az Handlova bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 14 december 18:00-kor összecsapnak a "Basketball League" tornán. A meccs favoritja a Handlova csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Az Cheyney Wolves és Handlova csapatoknak csak egy hivatalos mérkőzésük van a történetük során. A mérkőzés 08 október 2025-én volt a Handlova pályáján, végeredménye 91:64.
Egymás elleni statisztikák Cheyney Wolves - Handlova

Cheyney Wolves Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Cheyney Wolves lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 1 győzelmek, 9 legyőzi.
📈Egész szezonban, Cheyney Wolves büszkélkedhet siker arány 10%, míg a vereség számla 90% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168.5 pontot, átlagosan 76.5 pont per meccs, de elismeri, 92 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 79.4 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 88.4 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Cheyney Wolves

Handlova Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Handlova lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, Handlova büszkélkedhet siker arány 45.45%, míg a vereség számla 54.55% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 158.36 pontot, átlagosan 77.45 pont per meccs, de elismeri, 80.91 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 71.8 meccsenként, átlagosan hiányzik 79.6 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Handlova
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 1;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 30;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 13, míg a vendégek - 17.
Első negyed statisztikák: Cheyney Wolves (otthon) vs Handlova (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 5 vs 5;
- győzelmek száma: 1 (20%) vs 2 (40%);
- vereségek száma: 4 (80%) vs 2 (40%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (20%).
- átlagos szerzett pontok: 17.6 vs 18.8;
- átlagos kapott pontok: 22 vs 20.6.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 1 vs 3;
- vereségek száma: 9 vs 6;
- döntetlenek száma: 0 vs 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39 (szerzett - 16.7, kapott - 22.3) vs 38.9 (szerzett - 17.8, kapott - 21.1).
- A Cheyney Wolves kevesebb mint 21.5 pontot szerez az első negyedben a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Basketball League).
Tipp a mérkőzés kimenetelére
H2H:
- összecsapások száma - 1;
- hazai csapat győzelmei - 0, vendég csapat győzelmei - 1.
Statisztika: Cheyney Wolves vs Handlova
- mérkőzések száma a tornán: 10 vs 11;
- győzelmek száma: 1 (10%) vs 5 (45.45%);
- vereségek száma: 9 (90%) vs 6 (54.55%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 1 vs 4;
- vereségek száma: 9 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
- A Cheyney Wolves vesztett a 49 utolsó 50 mérkőzésén.
- A Cheyney Wolves vesztett a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén.
- A Cheyney Wolves vesztett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Basketball League).
Tipp a gólszámra
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 64, a vendég csapatnál - 91;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 155.
Statisztika: Cheyney Wolves vs Handlova
- átlagos összpontszám a tornán: 168.5 vs 158.36;
- átlagos szerzett pontok: 76.5 vs 77.45;
- átlagos kapott pontok: 92 vs 80.91;
- az első félidő átlagos pontszáma: 35.3 vs 38.18;
- a második félidő átlagos pontszáma: 40.2 vs 39.27;
- Cheyney Wolves: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 79.4;
- Handlova: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 71.8;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 76.5 (otthon - 79.4) vs 77.9 (idegenben - 71.8).
- Volt több mint 163.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 Handlova mérkőzésén (Basketball League).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt több mint 163.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 Handlova mérkőzésén (Basketball League).