Saga Ballooners vs Levanga Tippek 13 április 2025
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Saga Ballooners és Levanga Hokkaido csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 13 április 5:05-kor kerül megrendezésre a "B.League" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Eddig Saga Ballooners és Levanga Hokkaido csapatai két hivatalos találkozót játszottak, a legutóbbi 12 április 2025-én volt. A mérkőzés Levanga Hokkaido pályáján zajlott, és 72:87 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Saga Ballooners - Levanga

Saga Ballooners Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Saga Ballooners lépett a pályára a 49 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 17 győzelmek, 32 legyőzi.
📈Egész szezonban, Saga Ballooners büszkélkedhet siker arány 34%, míg a vereség számla 66% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 154.5 pontot, átlagosan 75.6 pont per meccs, de elismeri, 78.9 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 78 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 81.71 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Saga Ballooners

Levanga Hokkaido Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Levanga Hokkaido lépett a pályára a 49 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 18 győzelmek, 31 legyőzi.
📈Egész szezonban, Levanga Hokkaido büszkélkedhet siker arány 36%, míg a vereség számla 64% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 154.58 pontot, átlagosan 75.16 pont per meccs, de elismeri, 79.42 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 74.16 meccsenként, átlagosan hiányzik 79.6 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Levanga Hokkaido
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 2;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 35;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 23, míg a vendégek - 12.
Első negyed statisztikák: Saga Ballooners (otthon) vs Levanga Hokkaido (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 24 vs 25;
- győzelmek száma: 10 (41.67%) vs 12 (48%);
- vereségek száma: 13 (54.17%) vs 12 (48%);
- döntetlenek száma: 1 (4.17%) vs 1 (4%).
- átlagos szerzett pontok: 20.46 vs 20.6;
- átlagos kapott pontok: 21.33 vs 19.56.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 7;
- vereségek száma: 6 vs 3;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 41.5 (szerzett - 20.6, kapott - 20.9) vs 41 (szerzett - 20.8, kapott - 20.2).
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 39.5 pont a 8 utolsó 9 Saga Ballooners otthon mérkőzésén (B.League).
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 39.5 pont a 6 utolsó 7 Levanga Hokkaido mérkőzésén (B.League).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 2;
- hazai csapat győzelmei - 2, vendég csapat győzelmei - 0.
Statisztika: Saga Ballooners vs Levanga Hokkaido
- mérkőzések száma a tornán: 49 vs 49;
- győzelmek száma: 17 (34%) vs 18 (36%);
- vereségek száma: 33 (66%) vs 32 (64%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 8.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 6 vs 4;
- vereségek száma: 4 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
- A Levanga Hokkaido nyert +7.5 pont hátránnyal minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (B.League).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 84, a vendég csapatnál - 62;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 146.
Statisztika: Saga Ballooners vs Levanga Hokkaido
- átlagos összpontszám a tornán: 154.5 vs 154.58;
- átlagos szerzett pontok: 75.6 vs 75.16;
- átlagos kapott pontok: 78.9 vs 79.42;
- az első félidő átlagos pontszáma: 39.08 vs 37.32;
- a második félidő átlagos pontszáma: 36.52 vs 37.24;
- Saga Ballooners: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 78;
- Levanga Hokkaido: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 74.16;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 82.2 (otthon - 85.4) vs 80.9 (idegenben - 84).
- Volt több mint 158.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 Saga Ballooners otthon mérkőzésén (B.League).
- Volt több mint 158.5 pontot szerzett az utolsó 5 Saga Ballooners mérkőzésén minden alkalommal (B.League).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt több mint 158.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 Saga Ballooners otthon mérkőzésén (B.League).
- Volt több mint 158.5 pontot szerzett az utolsó 5 Saga Ballooners mérkőzésén minden alkalommal (B.League).