Melbourne United vs Cairns Taipans Tippek 12 október 2025

    Melbourne United
    Melbourne United
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    95
    60
    27
    21
    22
    25
    15
    10
    16
    19

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Melbourne United és Cairns Taipans csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 12 október 5:30-kor kerül megrendezésre a "NBL" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Melbourne United és Cairns Taipans csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 46;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 29 győzelem, a vendégek 17 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 85.09 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 81.28;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 166.37.

    Az utolsó összecsapás 21 augusztus 2025 napján volt a Melbourne United helyszínén, és 116:91 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Melbourne United - Cairns Taipans

    65%
    33 Győzelem
    35%
    18 Győzelem
    29.08.26
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    113
    97
    26
    15
    31
    28
    27
    25
    29
    29
    12.02.26
    NBL
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    Melbourne United
    Melbourne United
    85
    89
    19
    19
    27
    21
    14
    16
    25
    33
    07.01.26
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    92
    93
    22
    29
    23
    14
    30
    33
    17
    17
    24.10.25
    NBL
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    Melbourne United
    Melbourne United
    67
    94
    16
    31
    18
    17
    17
    24
    16
    22
    12.10.25
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    95
    60
    27
    15
    21
    10
    22
    16
    25
    19
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Melbourne United Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Melbourne United lépett a pályára a 4 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 0 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Melbourne United büszkélkedhet siker arány 88.89%, míg a vereség számla 11.11% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 187.44 pontot, átlagosan 102.11 pont per meccs, de elismeri, 85.33 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 107.75 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 79 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Melbourne United

    29.08.26
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    113
    97
    26
    15
    31
    28
    27
    25
    29
    29
    N
    22.08.26
    NBL
    South East Melbourne Phoenix
    South East Melbourne Phoenix
    Melbourne United
    Melbourne United
    91
    89
    15
    24
    26
    19
    19
    27
    31
    19
    L
    09.08.26
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    NBA G League United
    83
    68
    27
    19
    18
    24
    14
    15
    24
    10
    N
    07.03.26
    NBL
    Perth Wildcats
    Perth Wildcats
    Melbourne United
    Melbourne United
    95
    77
    22
    19
    22
    34
    23
    10
    28
    14
    L
    05.03.26
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    Tasmania Jackjumpers
    Tasmania Jackjumpers
    82
    68
    15
    17
    25
    14
    16
    24
    26
    13
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cairns Taipans Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Cairns Taipans lépett a pályára a 5 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 2 győzelmek, 3 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Cairns Taipans büszkélkedhet siker arány 22.22%, míg a vereség számla 77.78% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 181.56 pontot, átlagosan 83 pont per meccs, de elismeri, 98.56 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 81.2 meccsenként, átlagosan hiányzik 101.2 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Cairns Taipans

    29.08.26
    NBL
    Melbourne United
    Melbourne United
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    113
    97
    26
    15
    31
    28
    27
    25
    29
    29
    L
    27.08.26
    NBL
    South East Melbourne Phoenix
    South East Melbourne Phoenix
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    95
    99
    22
    27
    30
    30
    27
    29
    16
    13
    N
    22.08.26
    NBL
    Perth Wildcats
    Perth Wildcats
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    102
    87
    37
    21
    26
    27
    23
    25
    16
    14
    L
    19.08.26
    NBL
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    Saint Mary´s Gaels
    Saint Mary´s Gaels
    91
    79
    20
    14
    27
    15
    21
    27
    23
    23
    N
    19.02.26
    NBL
    New Zealand Breakers
    New Zealand Breakers
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    115
    84
    24
    24
    37
    20
    27
    22
    27
    18
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 46;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 15; vendégek részéről (idegenben) - 8;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 42.28;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 21.93, míg a vendégek - 20.35.

    Első negyed statisztikák: Melbourne United (otthon) vs Cairns Taipans (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 4 vs 5;
    • győzelmek száma: 4 (100%) vs 1 (20%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 4 (80%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 31 vs 19.2;
    • átlagos kapott pontok: 16.25 vs 27.4.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 7 vs 2;
    • vereségek száma: 3 vs 8;
    • döntetlenek száma: 0 vs 0;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 47.2 (szerzett - 26.3, kapott - 20.9) vs 44.3 (szerzett - 18.3, kapott - 26).
    Trendek
    • A Melbourne United megnyeri az első negyedet minden utolsó 6 mérkőzésén (NBL).
    👉Tippek: 1. negyed Melbourne United Győzelem (szorzói: 1.5)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 46;
    • hazai csapat győzelmei - 29, vendég csapat győzelmei - 17.

    Statisztika: Melbourne United vs Cairns Taipans

    • mérkőzések száma a tornán: 4 vs 5;
    • győzelmek száma: 8 (88.89%) vs 2 (22.22%);
    • vereségek száma: 1 (11.11%) vs 7 (77.78%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 8 vs 2;
    • vereségek száma: 2 vs 8;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
    Trendek
    • A Melbourne United nyert a 8 utolsó 9 mérkőzésén (NBL).
    👉Tippek: Melbourne United Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.12)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85.09, a vendég csapatnál - 81.28;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 166.37.

    Statisztika: Melbourne United vs Cairns Taipans

    • átlagos összpontszám a tornán: 187.44 vs 181.56;
    • átlagos szerzett pontok: 102.11 vs 83;
    • átlagos kapott pontok: 85.33 vs 98.56;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 49.44 vs 40.89;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 52.67 vs 41.22;
    • Melbourne United: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 107.75;
    • Cairns Taipans: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 81.2;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 101.6 (otthon - 107.75) vs 83 (idegenben - 81.5).

    Trendek
    • A Melbourne United több mint 97.5 pontot szerzett a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (NBL).
    👉Tippek: Melbourne United Total pontok Felett (97,5) (szorzói: 1.79)

    Total pontok Alatt (186,5)
    Közzétett: 2025.10.10., 22:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Melbourne United - Cairns Taipans

    A Melbourne United nyert:
    melbourne-uniteda 8 utolsó 9 mérkőzésén (NBL).
    Melbourne United Győzelem (beleértve az OT-t is)
    Everygame
    -833
    A Cairns Taipans elveszíti az első félidőt:
    cairns-taipansminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (NBL).
    1. félidő Melbourne United Győzelem
    -312
    A Melbourne United megnyeri a második félidőt:
    melbourne-unitedminden utolsó 7 mérkőzésén.
    melbourne-unitedminden utolsó 6 mérkőzésén (NBL).
    2. félidő Melbourne United Győzelem
    -250
    A Melbourne United megnyeri az első negyedet:
    melbourne-unitedminden utolsó 6 mérkőzésén (NBL).
    1. negyed Melbourne United Győzelem
    -200
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Melbourne United - Cairns Taipans Helyezés a táblázatban

    Group stage Lgnite Cup Ladder
    JNLFORMA
    3.
    Perth Wildcats
    Perth Wildcats
    431
    4.
    Melbourne United
    Melbourne United
    422
    5.
    Tasmania Jackjumpers
    Tasmania Jackjumpers
    422
    8.
    Sydney Kings
    Sydney Kings
    413
    9.
    Cairns Taipans
    Cairns Taipans
    413
    10.
    Brisbane Bullets
    Brisbane Bullets
    413