Siauliai vs Rytas Tippek 12 április 2026

    Siauliai
    Siauliai
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    107
    90
    31
    22
    23
    31
    27
    24
    18
    21

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Siauliai és az Rytas Vilnius bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 12 április 13:50-kor összecsapnak a "LKL" tornán. A meccs favoritja a Rytas Vilnius csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Siauliai és Rytas Vilnius csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 64;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 3 győzelem, a vendégek 61 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 78.75 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 93.88;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 172.63.

    Az utolsó összecsapás 15 január 2026 napján volt a Rytas Vilnius helyszínén, és 99:94 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Siauliai - Rytas

    6%
    4 Győzelem
    94%
    62 Győzelem
    27.04.26
    LKL
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    Siauliai
    Siauliai
    102
    72
    22
    22
    19
    18
    32
    14
    29
    18
    12.04.26
    LKL
    Siauliai
    Siauliai
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    107
    90
    31
    27
    22
    24
    23
    18
    31
    21
    15.01.26
    Lithuania Cup
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    Siauliai
    Siauliai
    99
    94
    19
    22
    33
    22
    23
    26
    24
    24
    23.12.25
    Lithuania Cup
    Siauliai
    Siauliai
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    82
    97
    25
    32
    17
    27
    24
    19
    16
    19
    15.11.25
    LKL
    Siauliai
    Siauliai
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    100
    105
    22
    19
    20
    27
    27
    31
    31
    28
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Siauliai Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Siauliai lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 13 győzelmek, 10 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Siauliai büszkélkedhet siker arány 56.52%, míg a vereség számla 43.48% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 175 pontot, átlagosan 86.7 pont per meccs, de elismeri, 88.3 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 90 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 87.5 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Siauliai

    11.10.26
    LKL
    Siauliai
    Siauliai
    Juventus Utena
    Juventus Utena
    83
    71
    23
    25
    18
    28
    21
    15
    21
    3
    GY
    06.10.26
    Eurocup
    Fraport Skyliners
    Fraport Skyliners
    Siauliai
    Siauliai
    79
    71
    12
    13
    16
    22
    21
    17
    30
    19
    V
    03.10.26
    LKL
    Jonava
    Jonava
    Siauliai
    Siauliai
    63
    79
    16
    20
    17
    28
    17
    22
    13
    9
    GY
    30.09.26
    Eurocup
    Siauliai
    Siauliai
    London Lions
    London Lions
    74
    71
    19
    14
    22
    18
    16
    22
    17
    17
    GY
    27.09.26
    LKL
    Zalgiris Kaunas
    Zalgiris Kaunas
    Siauliai
    Siauliai
    101
    82
    21
    19
    27
    18
    32
    19
    21
    26
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rytas Vilnius Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Rytas Vilnius lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 15 győzelmek, 8 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Rytas Vilnius büszkélkedhet siker arány 65.22%, míg a vereség számla 34.78% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 176.57 pontot, átlagosan 92.35 pont per meccs, de elismeri, 84.22 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 88.82 meccsenként, átlagosan hiányzik 84.45 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Rytas Vilnius

    13.10.26
    Champions League
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    93
    65
    21
    17
    14
    13
    31
    15
    27
    20
    V
    10.10.26
    LKL
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    Neptunas Klaipeda
    Neptunas Klaipeda
    86
    77
    18
    22
    22
    18
    27
    21
    19
    16
    GY
    06.10.26
    Champions League
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    Sabah Baku
    Sabah Baku
    82
    73
    16
    20
    23
    18
    22
    19
    21
    16
    GY
    03.10.26
    LKL
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    Gargzdai
    Gargzdai
    102
    105
    25
    31
    23
    20
    32
    27
    22
    27
    V
    27.09.26
    Intercontinental Cup
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    G League United
    G League United
    86
    89
    18
    24
    28
    18
    9
    26
    31
    21
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 64;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 9; vendégek részéről (idegenben) - 20;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 44.14;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 20.61, míg a vendégek - 23.53.

    Első negyed statisztikák: Siauliai (otthon) vs Rytas Vilnius (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 11;
    • győzelmek száma: 9 (75%) vs 4 (36.36%);
    • vereségek száma: 2 (16.67%) vs 7 (63.64%);
    • döntetlenek száma: 1 (8.33%) vs 0 (0%).
    • átlagos szerzett pontok: 21.25 vs 19.73;
    • átlagos kapott pontok: 19 vs 22.73.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 7 vs 3;
    • vereségek száma: 2 vs 6;
    • döntetlenek száma: 1 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 40.8 (szerzett - 21.4, kapott - 19.4) vs 47.5 (szerzett - 21.8, kapott - 25.7).
    Trendek
    • A Siauliai több mint 21.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Rytas Vilnius.
    👉Tippek: 1. negyed, Siauliai Total pontok Felett (21,5) (szorzói: 1.67)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 64;
    • hazai csapat győzelmei - 3, vendég csapat győzelmei - 61.

    Statisztika: Siauliai vs Rytas Vilnius

    • mérkőzések száma a tornán: 23 vs 23;
    • győzelmek száma: 13 (56.52%) vs 15 (65.22%);
    • vereségek száma: 10 (43.48%) vs 8 (34.78%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 7;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 6 vs 9;
    • vereségek száma: 4 vs 1;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
    👉Tippek: Rytas Vilnius Hendikepes (-4,5) (szorzói: 1.67)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 78.75, a vendég csapatnál - 93.88;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 172.63.

    Statisztika: Siauliai vs Rytas Vilnius

    • átlagos összpontszám a tornán: 175 vs 176.57;
    • átlagos szerzett pontok: 86.7 vs 92.35;
    • átlagos kapott pontok: 88.3 vs 84.22;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 43.48 vs 46.7;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 42.22 vs 45.65;
    • Siauliai: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 90;
    • Rytas Vilnius: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 88.82;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 86.8 (otthon - 91.8) vs 90.5 (idegenben - 82).

    👉Tippek: Rytas Vilnius Total pontok Felett (94,5) (szorzói: 1.88)

    Rytas Vilnius Hendikepes (-4,5)
    Tényező-149
    Közzétett: 2026.04.10., 14:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Siauliai - Rytas Vilnius

    A Siauliai vesztett:
    bc-siauliailietuvos-rytasa 49 utolsó 50 mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas (LKL).
    bc-siauliailietuvos-rytasa 26 utolsó 27 otthon mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas.
    bc-siauliailietuvos-rytasa 23 utolsó 24 otthon mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas (LKL).
    A Lietuvos Rytas nyert:
    lietuvos-rytasa 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    Rytas Vilnius Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -286
    A Siauliai elveszíti a második félidőt:
    bc-siauliailietuvos-rytasa 19 utolsó 20 mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas (LKL).
    bc-siauliailietuvos-rytasa 13 utolsó 15 otthon mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas.
    bc-siauliailietuvos-rytasminden utolsó 12 otthon mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas (LKL).
    A Lietuvos Rytas megnyeri a második félidőt:
    lietuvos-rytasminden utolsó 9 mérkőzésén.
    lietuvos-rytasminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén.
    2. félidő Rytas Vilnius Győzelem
    -196
    A Siauliai elveszíti a második negyedet:
    bc-siauliailietuvos-rytasminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas.
    A Lietuvos Rytas megnyeri a második negyedet:
    lietuvos-rytasa 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    lietuvos-rytasminden utolsó 8 mérkőzésén (LKL).
    lietuvos-rytasa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    lietuvos-rytasa 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (LKL).
    2. negyed Rytas Vilnius Győzelem
    -159
    A Siauliai elveszíti a harmadik negyedet:
    bc-siauliailietuvos-rytasa 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas (LKL).
    bc-siauliailietuvos-rytasa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas.
    bc-siauliailietuvos-rytasminden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Lietuvos Rytas (LKL).
    3. negyed Rytas Vilnius Győzelem
    -152
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Siauliai - Rytas Vilnius Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    1.
    BC Zalgiris Kaunas
    BC Zalgiris Kaunas
    3231163
    2.
    Rytas Vilnius
    Rytas Vilnius
    32201252
    3.
    BC Neptunas Klaipeda
    BC Neptunas Klaipeda
    32171549
    4.
    BC Siauliai
    BC Siauliai
    32171549
    5.
    BC Lietkabelis Panevezys
    BC Lietkabelis Panevezys
    32151747