Talos Ruvo vs Scavolini Tippek 11 január 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Talos Ruvo DI Puglia és az Scavolini Banca Marche Pesaro bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 11 január 17:00-kor összecsapnak a "Serie A2 Gold" tornán. A meccs favoritja a Scavolini Banca Marche Pesaro csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Az Talos Ruvo DI Puglia és Scavolini Banca Marche Pesaro csapatoknak csak egy hivatalos mérkőzésük van a történetük során. A mérkőzés 05 október 2025-én volt a Scavolini Banca Marche Pesaro pályáján, végeredménye 86:71.

Talos Ruvo DI Puglia Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Talos Ruvo DI Puglia lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 6 győzelmek, 14 legyőzi.
📈Egész szezonban, Talos Ruvo DI Puglia büszkélkedhet siker arány 30%, míg a vereség számla 70% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 159.6 pontot, átlagosan 74.7 pont per meccs, de elismeri, 84.9 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 76.2 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 82.9 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Talos Ruvo DI Puglia

Scavolini Banca Marche Pesaro Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Scavolini Banca Marche Pesaro lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 14 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, Scavolini Banca Marche Pesaro büszkélkedhet siker arány 70%, míg a vereség számla 30% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 158.6 pontot, átlagosan 81.75 pont per meccs, de elismeri, 76.85 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 84.22 meccsenként, átlagosan hiányzik 79.33 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Scavolini Banca Marche Pesaro
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 1;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 0; vendégek részéről (idegenben) - 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 31;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 8, míg a vendégek - 23.
Első negyed statisztikák: Talos Ruvo DI Puglia (otthon) vs Scavolini Banca Marche Pesaro (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 10 vs 9;
- győzelmek száma: 5 (50%) vs 4 (44.44%);
- vereségek száma: 5 (50%) vs 3 (33.33%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 2 (22.22%).
- átlagos szerzett pontok: 19.1 vs 21.44;
- átlagos kapott pontok: 17.8 vs 20.33.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 5;
- vereségek száma: 7 vs 2;
- döntetlenek száma: 0 vs 3;
- első negyed átlagos összpontszáma: 34.3 (szerzett - 15.4, kapott - 18.9) vs 39.9 (szerzett - 20.6, kapott - 19.3).
- Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 40.5 pont a 10 utolsó 11 Talos Ruvo DI Puglia mérkőzésén (Basketball Serie A2 Gold).
- Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 40.5 pont az utolsó 5 Talos Ruvo DI Puglia otthon mérkőzésén minden alkalommal (Basketball Serie A2 Gold).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 1;
- hazai csapat győzelmei - 0, vendég csapat győzelmei - 1.
Statisztika: Talos Ruvo DI Puglia vs Scavolini Banca Marche Pesaro
- mérkőzések száma a tornán: 20 vs 20;
- győzelmek száma: 6 (30%) vs 14 (70%);
- vereségek száma: 14 (70%) vs 6 (30%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 4;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 6.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 3 vs 5;
- vereségek száma: 7 vs 5;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 71, a vendég csapatnál - 86;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 157.
Statisztika: Talos Ruvo DI Puglia vs Scavolini Banca Marche Pesaro
- átlagos összpontszám a tornán: 159.6 vs 158.6;
- átlagos szerzett pontok: 74.7 vs 81.75;
- átlagos kapott pontok: 84.9 vs 76.85;
- az első félidő átlagos pontszáma: 37.05 vs 40;
- a második félidő átlagos pontszáma: 37.65 vs 41.75;
- Talos Ruvo DI Puglia: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 76.2;
- Scavolini Banca Marche Pesaro: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 84.22;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 73.5 (otthon - 78.4) vs 79.6 (idegenben - 80.6).
- A Scavolini Banca Marche Pesaro kevesebb mint 82.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
Szerkesztői előrejelzés
- A Scavolini Banca Marche Pesaro kevesebb mint 82.5 pontot szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén.