Sentjur vs Helios Domzale Tippek 11 január 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Sentjur és az Helios Domzale bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 11 január 18:00-kor összecsapnak a "1. A SKL" tornán. A meccs favoritja a Helios Domzale csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Sentjur és Helios Domzale csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 49;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 13 győzelem, a vendégek 36 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 72.84 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 81.92;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 154.76.
Az utolsó összecsapás 28 október 2024 napján volt a Helios Domzale helyszínén, és 79:65 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Sentjur - Helios Domzale

Šentjur Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Sentjur lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 5 legyőzi.
📈Egész szezonban, Sentjur büszkélkedhet siker arány 53.85%, míg a vereség számla 46.15% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 152.38 pontot, átlagosan 73.92 pont per meccs, de elismeri, 78.46 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 76.5 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 75.5 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Šentjur

Helios Domzale Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Helios Domzale lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 9 győzelmek, 2 legyőzi.
📈Egész szezonban, Helios Domzale büszkélkedhet siker arány 84.62%, míg a vereség számla 15.38% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 151 pontot, átlagosan 81 pont per meccs, de elismeri, 70 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 78.5 meccsenként, átlagosan hiányzik 77.33 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Helios Domzale
Tipp a mérkőzés kimenetelére
- A Helios Domzale nyert -2.5 pont hátránnyal a 8 utolsó 9 mérkőzésén (1. A SKL).
Tipp a gólszámra
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 72.84, a vendég csapatnál - 81.92;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 154.76.
Statisztika: Sentjur vs Helios Domzale
- átlagos összpontszám a tornán: 152.38 vs 151;
- átlagos szerzett pontok: 73.92 vs 81;
- átlagos kapott pontok: 78.46 vs 70;
- az első félidő átlagos pontszáma: 36 vs 42.38;
- a második félidő átlagos pontszáma: 37.92 vs 38.62;
- Sentjur: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 76.5;
- Helios Domzale: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 78.5;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 75.5 (otthon - 76.8) vs 80.7 (idegenben - 77.14).
- A Helios Domzale több mint 76.5 pontot szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén (1. A SKL).