Elitzur Kiryat Atta vs Ironi Ness Ziona Tippek 9 március 2025

    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    88
    103
    26
    24
    19
    19
    33
    15
    26
    29

    📡Hogyan fogja a zónavédelem használata befolyásolni az eredményt? A Elitzur Kiryat Atta és Ironi Ness Ziona csapatok játékosai válaszolnak erre a kérdésre, amikor 9 március 16:30-kor játszanak a "Szuperliga" keretében. A fogadóirodák a következő szorzókat kínálják a csapatokra: és . Mint láthatjuk, nincs egyértelmű favorit a játékban, azonban előrejelzésünk tanulmányozásával jobban megértheti, ki érdemli meg jobban a győzelmet a következő mérkőzésen.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Elitzur Kiryat Atta és Ironi Ness Ziona csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 6;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 3 győzelem, a vendégek 3 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 79.83 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 86.5;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 166.33.

    Az utolsó összecsapás 15 november 2024 napján volt a Ironi Ness Ziona helyszínén, és 97:82 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Elitzur Kiryat Atta - Ironi Ness Ziona

    45%
    5 Győzelmek
    55%
    6 Győzelmek
    08.09.26
    Israel IBL Cup
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    94
    98
    23
    24
    17
    22
    18
    31
    36
    21
    29.05.26
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    78
    64
    24
    19
    18
    12
    17
    14
    19
    19
    05.01.26
    Superliga
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    100
    91
    29
    26
    38
    17
    17
    33
    16
    15
    09.09.25
    Israel IBL Cup
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    87
    111
    15
    37
    34
    24
    10
    22
    28
    28
    09.03.25
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    88
    103
    26
    33
    24
    15
    19
    26
    19
    29
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Elitzur Kiryat Atta Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Elitzur Kiryat Atta lépett a pályára a 9 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 2 győzelmek, 7 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Elitzur Kiryat Atta büszkélkedhet siker arány 27.78%, míg a vereség számla 72.22% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 166.61 pontot, átlagosan 79.83 pont per meccs, de elismeri, 86.78 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 77.89 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 85.11 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Elitzur Kiryat Atta

    01.11.26
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    97
    87
    26
    23
    25
    27
    21
    17
    25
    20
    GY
    26.10.26
    Superliga
    Maccabi Urban Ramat GAN
    Maccabi Urban Ramat GAN
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    90
    88
    19
    22
    28
    17
    20
    24
    23
    25
    V
    18.10.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    116
    89
    36
    23
    29
    8
    25
    25
    26
    33
    V
    11.10.26
    Superliga
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    Hapoel HaEmek
    Hapoel HaEmek
    86
    85
    19
    26
    23
    15
    27
    24
    17
    20
    GY
    27.09.26
    Israel IBL Cup
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    109
    61
    18
    18
    36
    18
    25
    8
    30
    17
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Ironi Ness Ziona Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Ironi Ness Ziona lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 7 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Ironi Ness Ziona büszkélkedhet siker arány 42.11%, míg a vereség számla 57.89% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 163.11 pontot, átlagosan 80.79 pont per meccs, de elismeri, 82.32 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 81.43 meccsenként, átlagosan hiányzik 89.86 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Ironi Ness Ziona

    02.11.26
    Superliga
    Hapoel Galil Elion
    Hapoel Galil Elion
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    74
    82
    20
    25
    17
    13
    15
    23
    22
    21
    GY
    25.10.26
    Superliga
    Hapoel HaEmek
    Hapoel HaEmek
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    66
    78
    17
    18
    12
    19
    14
    29
    23
    12
    GY
    18.10.26
    Superliga
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    Bnei Herzliya Basket
    Bnei Herzliya Basket
    96
    103
    21
    20
    18
    19
    18
    21
    18
    15
    21
    28
    V
    12.10.26
    Superliga
    Maccabi Ashdod
    Maccabi Ashdod
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    76
    62
    17
    12
    17
    18
    14
    20
    28
    12
    V
    03.10.26
    Israel IBL Cup
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    79
    76
    19
    23
    21
    14
    24
    20
    15
    19
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 6;
    • hazai csapat győzelmei - 3, vendég csapat győzelmei - 3.

    Statisztika: Elitzur Kiryat Atta vs Ironi Ness Ziona

    • mérkőzések száma a tornán: 9 vs 10;
    • győzelmek száma: 5 (27.78%) vs 8 (42.11%);
    • vereségek száma: 13 (72.22%) vs 11 (57.89%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 3 vs 5;
    • vereségek száma: 7 vs 5;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
    👉Tippek: Ironi Ness Ziona Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.86)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 79.83, a vendég csapatnál - 86.5;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 166.33.

    Statisztika: Elitzur Kiryat Atta vs Ironi Ness Ziona

    • átlagos összpontszám a tornán: 166.61 vs 163.11;
    • átlagos szerzett pontok: 79.83 vs 80.79;
    • átlagos kapott pontok: 86.78 vs 82.32;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 40.67 vs 40.89;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 38.33 vs 39.89;
    • Elitzur Kiryat Atta: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 77.89;
    • Ironi Ness Ziona: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 81.43;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 79.5 (otthon - 82.2) vs 75.5 (idegenben - 74.25).

    👉Tippek: Total pontok Alatt (165,5) (szorzói: 1.87)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Ironi Ness Ziona vesztett a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    • A Ironi Ness Ziona vesztett a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Basketball League).

    Elitzur Kiryat Atta Győzelem (beleértve az OT-t is)
    Tényező-101
    Közzétett: 2025.03.07., 17:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Elitzur Kiryat Atta - Ironi Ness Ziona

    A Ironi Ness Ziona vesztett:
    ironi-ness-zionaa 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    ironi-ness-zionaa 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    Elitzur Kiryat Atta Győzelem (beleértve az OT-t is)
    +102
    A Elitzur Kiryat Atta kevesebb mint 47.5 pontot szerez a második félidőben:
    elitzur-kiryat-ata-2a 20 utolsó 22 otthon mérkőzésén.
    2. félidő, Elitzur Kiryat Atta Total pontok Alatt (47,5)
    -625
    A Ironi Ness Ziona kevesebb mint 25.5 pontot szerez a negyedik negyedben:
    ironi-ness-zionaminden utolsó 18 idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    4. negyed, Ironi Ness Ziona Total pontok Alatt (25,5)
    -526
    A Ironi Ness Ziona több mint 15.5 pontot szerez a második negyedben:
    ironi-ness-zionaa 16 utolsó 18 mérkőzésén (Szuperliga).
    2. negyed, Ironi Ness Ziona Total pontok Felett (15,5)
    -435
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Elitzur Kiryat Atta - Ironi Ness Ziona Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    6.
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    26131339
    7.
    Ironi Ness Ziona
    Ironi Ness Ziona
    26121438
    8.
    Hapoel Galil Gilboa BC
    Hapoel Galil Gilboa BC
    26121438
    12.
    Elitzur Netanya
    Elitzur Netanya
    2681834
    13.
    Elitzur Kiryat Atta
    Elitzur Kiryat Atta
    2681834
    14.
    Hapoel Haifa BC
    Hapoel Haifa BC
    2632329