Dabrowa Gornicza vs Gliwice Tippek 8 február 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A MKS Dabrowa Gornicza és az GTK Gliwice bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 8 február 14:30-kor összecsapnak a "Basketball League" tornán. A meccs favoritja a MKS Dabrowa Gornicza csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a MKS Dabrowa Gornicza és GTK Gliwice csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 15;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 10 győzelem, a vendégek 5 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 91.07 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 82.93;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 174.
Az utolsó összecsapás 20 október 2024 napján volt a GTK Gliwice helyszínén, és 81:79 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Dabrowa Gornicza - Gliwice

MKS Dabrowa Gornicza Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, MKS Dabrowa Gornicza lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 3 győzelmek, 7 legyőzi.
📈Egész szezonban, MKS Dabrowa Gornicza büszkélkedhet siker arány 17.65%, míg a vereség számla 82.35% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 164.47 pontot, átlagosan 78.82 pont per meccs, de elismeri, 85.65 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 78.88 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 86.38 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: MKS Dabrowa Gornicza

GTK Gliwice Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, GTK Gliwice lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 6 legyőzi.
📈Egész szezonban, GTK Gliwice büszkélkedhet siker arány 35.29%, míg a vereség számla 64.71% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 173.41 pontot, átlagosan 83.59 pont per meccs, de elismeri, 89.82 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 82.56 meccsenként, átlagosan hiányzik 92 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: GTK Gliwice
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 15;
- hazai csapat győzelmei - 10, vendég csapat győzelmei - 5.
Statisztika: MKS Dabrowa Gornicza vs GTK Gliwice
- mérkőzések száma a tornán: 10 vs 10;
- győzelmek száma: 3 (17.65%) vs 6 (35.29%);
- vereségek száma: 14 (82.35%) vs 11 (64.71%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 0 vs 3;
- vereségek száma: 10 vs 7;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 0;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 91.07, a vendég csapatnál - 82.93;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 174.
Statisztika: MKS Dabrowa Gornicza vs GTK Gliwice
- átlagos összpontszám a tornán: 164.47 vs 173.41;
- átlagos szerzett pontok: 78.82 vs 83.59;
- átlagos kapott pontok: 85.65 vs 89.82;
- az első félidő átlagos pontszáma: 40.65 vs 41.59;
- a második félidő átlagos pontszáma: 38.18 vs 41.35;
- MKS Dabrowa Gornicza: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 78.88;
- GTK Gliwice: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 82.56;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 76.1 (otthon - 73.8) vs 83.2 (idegenben - 83.33).
Szerkesztői előrejelzés
- A MKS Dabrowa Gornicza kevesebb mint 89.5 pontot szerzett a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Basketball League).