Anyang KGC vs Seoul SK Knights Tippek 7 november 2025
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Anyang KGC és Seoul SK Knights csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 7 november 10:00-kor kerül megrendezésre a "Basketball League" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Anyang KGC és Seoul SK Knights csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 80;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 40 győzelem, a vendégek 40 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 79.63 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 79.95;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 159.58.
Az utolsó összecsapás 11 október 2025 napján volt a Anyang KGC helyszínén, és 75:66 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Anyang KGC - Seoul SK Knights

Anyang KGC Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Anyang KGC lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 8 győzelmek, 2 legyőzi.
📈Egész szezonban, Anyang KGC büszkélkedhet siker arány 80%, míg a vereség számla 20% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 144.2 pontot, átlagosan 75.5 pont per meccs, de elismeri, 68.7 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 74.86 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 66.14 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Anyang KGC

Seoul SK Knights Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Seoul SK Knights lépett a pályára a 12 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 7 legyőzi.
📈Egész szezonban, Seoul SK Knights büszkélkedhet siker arány 41.67%, míg a vereség számla 58.33% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 154.25 pontot, átlagosan 78.75 pont per meccs, de elismeri, 75.5 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 77.6 meccsenként, átlagosan hiányzik 80.8 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Seoul SK Knights
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 80;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 16; vendégek részéről (idegenben) - 19;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39.79;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 20.19, míg a vendégek - 19.6.
Első negyed statisztikák: Anyang KGC (otthon) vs Seoul SK Knights (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 5;
- győzelmek száma: 5 (71.43%) vs 2 (40%);
- vereségek száma: 2 (28.57%) vs 3 (60%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 21 vs 18.2;
- átlagos kapott pontok: 17.43 vs 20.2.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 7 vs 4;
- vereségek száma: 3 vs 6;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 38.8 (szerzett - 21.3, kapott - 17.5) vs 38.3 (szerzett - 19.2, kapott - 19.1).
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 36.5 pont az utolsó 18 Anyang KGC mérkőzésén szemben a Seoul SK Knights minden alkalommal.
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 36.5 pont az utolsó 17 Anyang KGC mérkőzésén szemben a Seoul SK Knights minden alkalommal (Basketball League).
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 36.5 pont az utolsó 10 Anyang KGC otthon mérkőzésén szemben a Seoul SK Knights minden alkalommal (Basketball League).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 80;
- hazai csapat győzelmei - 40, vendég csapat győzelmei - 40.
Statisztika: Anyang KGC vs Seoul SK Knights
- mérkőzések száma a tornán: 10 vs 12;
- győzelmek száma: 8 (80%) vs 5 (41.67%);
- vereségek száma: 2 (20%) vs 7 (58.33%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 6;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 8 vs 3;
- vereségek száma: 2 vs 7;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 6;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 0.
- A Anyang KGC nyert +3.5 pont hátránnyal minden utolsó 8 otthon mérkőzésén.
- A Anyang KGC nyert +3.5 pont hátránnyal a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Basketball League).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 79.63, a vendég csapatnál - 79.95;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 159.58.
Statisztika: Anyang KGC vs Seoul SK Knights
- átlagos összpontszám a tornán: 144.2 vs 154.25;
- átlagos szerzett pontok: 75.5 vs 78.75;
- átlagos kapott pontok: 68.7 vs 75.5;
- az első félidő átlagos pontszáma: 41.3 vs 36.42;
- a második félidő átlagos pontszáma: 34.2 vs 40.5;
- Anyang KGC: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 74.86;
- Seoul SK Knights: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 77.6;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 75.5 (otthon - 74.86) vs 76.3 (idegenben - 77.5).
- A Seoul SK Knights több mint 72.5 pontot szerzett a 14 utolsó 16 mérkőzésén szemben a Anyang KGC.