CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea vs Csm Corona Brasov Tippek 7 március 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea és az Csm Corona Brasov bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 7 március 14:30-kor összecsapnak a "Liga Nationala" tornán. A meccs favoritja a CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊A CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea és a Csm Corona Brasov csapatok eddig csak három hivatalos összecsapást játszottak, itt van a statisztika:
- a mai házigazdák számára 2 győzelem (büntetőpárbaj is beleértve), a vendégek számára - 1;
- átlagos összpontszám az 1. félidőben - 83.67, a 2.-ban - 78;
- átlagos meccs összpontszám - 161.67.
Egymás elleni statisztikák CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea - Csm Corona Brasov

CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea lépett a pályára a 18 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 10 győzelmek, 8 legyőzi.
📈Egész szezonban, CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea büszkélkedhet siker arány 55.56%, míg a vereség számla 44.44% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 174.33 pontot, átlagosan 89.78 pont per meccs, de elismeri, 84.56 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 90.75 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 86.88 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea

Csm Corona Brasov Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Csm Corona Brasov lépett a pályára a 18 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 9 győzelmek, 9 legyőzi.
📈Egész szezonban, Csm Corona Brasov büszkélkedhet siker arány 50%, míg a vereség számla 50% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 172.17 pontot, átlagosan 85.28 pont per meccs, de elismeri, 86.89 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 86.78 meccsenként, átlagosan hiányzik 89.33 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Csm Corona Brasov
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 3;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 1; vendégek részéről (idegenben) - 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.67;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 22.67, míg a vendégek - 20.
Első negyed statisztikák: CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea (otthon) vs Csm Corona Brasov (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 9;
- győzelmek száma: 2 (25%) vs 6 (66.67%);
- vereségek száma: 5 (62.5%) vs 2 (22.22%);
- döntetlenek száma: 1 (12.5%) vs 1 (11.11%).
- átlagos szerzett pontok: 21.88 vs 23.22;
- átlagos kapott pontok: 22.88 vs 20.22.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 4 vs 6;
- vereségek száma: 5 vs 4;
- döntetlenek száma: 1 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 47.3 (szerzett - 24.3, kapott - 23) vs 41.9 (szerzett - 20.9, kapott - 21).
- A CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea kevesebb mint 23.5 pontot szerez az első negyedben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 3;
- hazai csapat győzelmei - 2, vendég csapat győzelmei - 1.
Statisztika: CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea vs Csm Corona Brasov
- mérkőzések száma a tornán: 18 vs 18;
- győzelmek száma: 10 (55.56%) vs 9 (50%);
- vereségek száma: 8 (44.44%) vs 9 (50%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 4.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 5 vs 4;
- vereségek száma: 5 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 84.67, a vendég csapatnál - 77;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 161.67.
Statisztika: CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea vs Csm Corona Brasov
- átlagos összpontszám a tornán: 174.33 vs 172.17;
- átlagos szerzett pontok: 89.78 vs 85.28;
- átlagos kapott pontok: 84.56 vs 86.89;
- az első félidő átlagos pontszáma: 43.5 vs 42.83;
- a második félidő átlagos pontszáma: 45.33 vs 38.83;
- CS Valcea 1924 Ramnicu Valcea: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 90.75;
- Csm Corona Brasov: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 86.78;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 88.9 (otthon - 89.75) vs 89 (idegenben - 90.2).