Swans Gmunden vs St. Polten Tippek 4 április 2026

    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    103
    94
    25
    28
    22
    28
    25
    21
    23
    25

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Swans Gmunden és az SKN St. Polten Basketball bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 4 április 15:30-kor összecsapnak a "BSL" tornán. A meccs favoritja a Swans Gmunden csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Swans Gmunden és SKN St. Polten Basketball csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 28;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 22 győzelem, a vendégek 6 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 86.29 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 74.36;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 160.64.

    Az utolsó összecsapás 13 március 2026 napján volt a SKN St. Polten Basketball helyszínén, és 87:89 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Swans Gmunden - St. Polten

    79%
    23 Győzelem
    21%
    6 Győzelem
    04.04.26
    BSL
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    103
    94
    25
    25
    28
    21
    22
    23
    28
    25
    13.03.26
    BSL
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    87
    89
    22
    17
    18
    22
    24
    17
    23
    33
    21.12.25
    BSL
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    95
    79
    15
    21
    28
    13
    26
    29
    26
    16
    20.11.25
    Austria ABC
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    102
    71
    25
    14
    23
    16
    23
    24
    31
    17
    02.11.25
    BSL
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    82
    97
    29
    33
    17
    29
    20
    22
    16
    13
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Swans Gmunden Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Swans Gmunden lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 11 győzelmek, 9 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Swans Gmunden büszkélkedhet siker arány 64%, míg a vereség számla 36% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.44 pontot, átlagosan 85.48 pont per meccs, de elismeri, 79.96 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 84.17 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 78.83 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Swans Gmunden

    11.10.26
    BSL
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    Flyers Wels
    Flyers Wels
    79
    77
    20
    24
    13
    20
    25
    23
    21
    10
    GY
    04.10.26
    BSL
    BK Dukes Klosterneuburg
    BK Dukes Klosterneuburg
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    75
    80
    18
    14
    21
    19
    16
    25
    20
    22
    GY
    27.09.26
    BSL
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    Oberwart Gunners
    Oberwart Gunners
    90
    88
    21
    23
    18
    19
    30
    23
    21
    23
    GY
    01.05.26
    BSL
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    Oberwart Gunners
    Oberwart Gunners
    78
    87
    21
    25
    24
    23
    17
    18
    16
    21
    V
    25.04.26
    BSL
    Oberwart Gunners
    Oberwart Gunners
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    102
    81
    20
    15
    33
    18
    21
    29
    28
    19
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    SKN St. Polten Basketball Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, SKN St. Polten Basketball lépett a pályára a 20 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 16 legyőzi.

    📈Egész szezonban, SKN St. Polten Basketball büszkélkedhet siker arány 26.92%, míg a vereség számla 73.08% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 169.5 pontot, átlagosan 79.12 pont per meccs, de elismeri, 90.38 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 79.85 meccsenként, átlagosan hiányzik 95.23 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: SKN St. Polten Basketball

    09.10.26
    BSL
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    Traiskirchen Lions
    Traiskirchen Lions
    73
    90
    24
    15
    13
    25
    17
    26
    19
    24
    V
    04.10.26
    BSL
    Vienna
    Vienna
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    62
    78
    12
    27
    24
    12
    18
    15
    8
    24
    GY
    02.10.26
    BSL
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    Pirlo Kufstein Towers
    Pirlo Kufstein Towers
    85
    77
    23
    14
    16
    23
    23
    20
    23
    20
    GY
    05.09.26
    Club Friendly Games
    Kralovsti Sokoli
    Kralovsti Sokoli
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    98
    76
    23
    23
    29
    14
    26
    18
    20
    21
    V
    11.04.26
    BSL
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    BBC Nord Dragonz
    BBC Nord Dragonz
    101
    90
    22
    19
    29
    23
    28
    28
    22
    20
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Statisztika az 1. negyedben: Swans Gmunden (otthon) vs SKN St. Polten Basketball (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 13;
    • győzelmek száma: 6 (50%) vs 3 (23.08%);
    • vereségek száma: 5 (41.67%) vs 9 (69.23%);
    • döntetlenek száma: 1 (8.33%) vs 1 (7.69%).
    • átlagos szerzett pontok száma: 21.67 vs 19.77;
    • átlagos kapott pontok száma: 19.67 vs 23.38.

    Legutóbbi 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 5;
    • döntetlenek száma: 2 vs 1;
    • átlagos 1. negyed összpontszám: 43.9 (szerzett - 22.8, kapott - 21.1) vs 42.1 (szerzett - 21.2, kapott - 20.9).
    Trendek
    • A Swans Gmunden kevesebb mint 25.5 pontot szerez az első negyedben a 25 utolsó 26 otthon mérkőzésén.
    • A Swans Gmunden kevesebb mint 25.5 pontot szerez az első negyedben a 24 utolsó 25 otthon mérkőzésén (BSL).
    • A Swans Gmunden kevesebb mint 25.5 pontot szerez az első negyedben a 16 utolsó 18 mérkőzésén (BSL).
    • A Swans Gmunden kevesebb mint 25.5 pontot szerez az első negyedben a 13 utolsó 15 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. negyed, Swans Gmunden Total pontok Alatt (25,5) (szorzói: 1.39)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 28;
    • hazai csapat győzelmei - 22, vendég csapat győzelmei - 6.

    Statisztika: Swans Gmunden vs SKN St. Polten Basketball

    • mérkőzések száma a tornán: 20 vs 20;
    • győzelmek száma: 16 (64%) vs 7 (26.92%);
    • vereségek száma: 9 (36%) vs 19 (73.08%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 7;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 7 vs 4;
    • vereségek száma: 3 vs 6;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 3;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
    Trendek
    • A Swans Gmunden nyert minden utolsó 7 mérkőzésén (BSL).
    👉Tippek: Swans Gmunden Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.07)

    Tippek előrejelzése

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 86.29, a vendég csapatnál - 74.36;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 160.64.

    Statisztika: Swans Gmunden vs SKN St. Polten Basketball

    • átlagos összpontszám a tornán: 165.44 vs 169.5;
    • átlagos szerzett pontok: 85.48 vs 79.12;
    • átlagos kapott pontok: 79.96 vs 90.38;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 43.88 vs 39.96;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 41.16 vs 39.15;
    • Swans Gmunden: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 84.17;
    • SKN St. Polten Basketball: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 79.85;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 87.3 (otthon - 87.5) vs 87.3 (idegenben - 92).

    Trendek
    • A SKN St. Polten Basketball több mint 78.5 pontot szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (BSL).
    👉Tippek: SKN St. Polten Basketball Total pontok Felett (78,5) (szorzói: 1.67)

    Total pontok Felett (171,5)
    Tényező-125
    Közzétett: 2026.04.02., 16:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Swans Gmunden - SKN St. Polten Basketball

    A SKN St. Polten Basketball megnyeri a harmadik negyedet:
    chin-min-dragons-st-poltena 7 utolsó 8 mérkőzésén (BSL).
    3. negyed SKN St. Polten Basketball Győzelem
    +276
    A Swans Gmunden megnyeri a második negyedet:
    swans-gmunden-46340a 7 utolsó 8 mérkőzésén (BSL).
    2. negyed Swans Gmunden Győzelem
    -323
    A Swans Gmunden megnyeri az első félidőt:
    swans-gmunden-46340a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    1. félidő Swans Gmunden Győzelem
    -833
    A Swans Gmunden nyert:
    swans-gmunden-46340minden utolsó 7 mérkőzésén (BSL).
    Swans Gmunden Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -1429
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Swans Gmunden - SKN St. Polten Basketball Helyezés a táblázatban

    Regular season Games for 7th-12th places
    MGYVPForma
    1.
    Swans Gmunden
    Swans Gmunden
    2819927
    2.
    Traiskirchen Lions
    Traiskirchen Lions
    28171123
    3.
    SKN St. Polten Basketball
    SKN St. Polten Basketball
    2882012
    4.
    BBC Nord Dragonz
    BBC Nord Dragonz
    283254
    5.
    BSC Furstenfeld Panthers
    BSC Furstenfeld Panthers
    282263