KFUM Nassjo vs KFUM Umea Tippek 3 február 2026
🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a KFUM Nassjo és KFUM Umea csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 3 február 18:00-kor kerül megrendezésre a "Basketligan" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a KFUM Nassjo és KFUM Umea csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 41;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 28 győzelem, a vendégek 13 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 88 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 78.17;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 166.17.
Az utolsó összecsapás 22 november 2025 napján volt a KFUM Nassjo helyszínén, és 97:79 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák KFUM Nassjo - KFUM Umea

KFUM Nassjo Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, KFUM Nassjo lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 11 győzelmek, 12 legyőzi.
📈Egész szezonban, KFUM Nassjo büszkélkedhet siker arány 47.83%, míg a vereség számla 52.17% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 179.52 pontot, átlagosan 87.96 pont per meccs, de elismeri, 91.57 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 91.33 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 90.25 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: KFUM Nassjo

KFUM Umea Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, KFUM Umea lépett a pályára a 23 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 18 legyőzi.
📈Egész szezonban, KFUM Umea büszkélkedhet siker arány 21.74%, míg a vereség számla 78.26% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168.52 pontot, átlagosan 78.83 pont per meccs, de elismeri, 89.7 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 76.55 meccsenként, átlagosan hiányzik 90 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: KFUM Umea
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 41;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 11; vendégek részéről (idegenben) - 12;
- első negyed átlagos összpontszáma: 41.02;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 21.05, míg a vendégek - 19.98.
Első negyed statisztikák: KFUM Nassjo (otthon) vs KFUM Umea (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 11;
- győzelmek száma: 5 (41.67%) vs 5 (45.45%);
- vereségek száma: 7 (58.33%) vs 6 (54.55%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 24.67 vs 19.64;
- átlagos kapott pontok: 24.42 vs 22.09.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 3 vs 4;
- vereségek száma: 6 vs 6;
- döntetlenek száma: 1 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 47.2 (szerzett - 23.3, kapott - 23.9) vs 41.9 (szerzett - 19.5, kapott - 22.4).
- A KFUM Umea kevesebb mint 22.5 pontot szerez az első negyedben a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Basketligan).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 41;
- hazai csapat győzelmei - 28, vendég csapat győzelmei - 13.
Statisztika: KFUM Nassjo vs KFUM Umea
- mérkőzések száma a tornán: 23 vs 23;
- győzelmek száma: 11 (47.83%) vs 5 (21.74%);
- vereségek száma: 12 (52.17%) vs 18 (78.26%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 7;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 4 vs 1;
- vereségek száma: 6 vs 9;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 0.
- A KFUM Nassjo nyert a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a KFUM Umea (Basketligan).
- A KFUM Umea vesztett a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Basketligan).
- A KFUM Umea vesztett minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Basketligan).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 88, a vendég csapatnál - 78.17;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 166.17.
Statisztika: KFUM Nassjo vs KFUM Umea
- átlagos összpontszám a tornán: 179.52 vs 168.52;
- átlagos szerzett pontok: 87.96 vs 78.83;
- átlagos kapott pontok: 91.57 vs 89.7;
- az első félidő átlagos pontszáma: 44.78 vs 39.74;
- a második félidő átlagos pontszáma: 43.17 vs 39.09;
- KFUM Nassjo: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 91.33;
- KFUM Umea: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 76.55;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 89.3 (otthon - 90.4) vs 76.9 (idegenben - 76.5).
- A KFUM Umea kevesebb mint 87.5 pontot szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a KFUM Nassjo (Basketligan).
- A KFUM Umea kevesebb mint 87.5 pontot szerzett a 12 utolsó 14 mérkőzésén (Basketligan).
Szerkesztői előrejelzés
- Volt több mint 175.5 pontot szerzett a 8 utolsó 9 KFUM Nassjo mérkőzésén szemben a KFUM Umea (Basketligan).
- Volt több mint 175.5 pontot szerzett az utolsó 7 KFUM Nassjo otthon mérkőzésén szemben a KFUM Umea minden alkalommal (Basketligan).