Bakken vs Vaerlose Tippek 3 január 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Bakken Bears és az Vaerlose bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 3 január 13:00-kor összecsapnak a "Basketball League" tornán. A meccs favoritja a Bakken Bears csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Bakken Bears és Vaerlose csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 35;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 34 győzelem, a vendégek 1 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 94.26 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 73.31;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 167.57.
Az utolsó összecsapás 29 december 2025 napján volt a Vaerlose helyszínén, és 70:87 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Bakken - Vaerlose

Bakken Bears Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Bakken Bears lépett a pályára a 10 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 7 győzelmek, 3 legyőzi.
📈Egész szezonban, Bakken Bears büszkélkedhet siker arány 81.25%, míg a vereség számla 18.75% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 175.91 pontot, átlagosan 97.66 pont per meccs, de elismeri, 78.25 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 101.25 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 78.75 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Bakken Bears

Vaerlose Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Vaerlose lépett a pályára a 11 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 2 győzelmek, 9 legyőzi.
📈Egész szezonban, Vaerlose büszkélkedhet siker arány 37.14%, míg a vereség számla 62.86% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.29 pontot, átlagosan 76.89 pont per meccs, de elismeri, 88.4 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 77 meccsenként, átlagosan hiányzik 90.29 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Vaerlose
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 35;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 16; vendégek részéről (idegenben) - 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.09;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 24.06, míg a vendégek - 18.03.
Első negyed statisztikák: Bakken Bears (otthon) vs Vaerlose (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 16 vs 17;
- győzelmek száma: 12 (75%) vs 4 (23.53%);
- vereségek száma: 4 (25%) vs 12 (70.59%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (5.88%).
- átlagos szerzett pontok: 26.06 vs 17.88;
- átlagos kapott pontok: 20.75 vs 23.35.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 6 vs 2;
- vereségek száma: 3 vs 8;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- első negyed átlagos összpontszáma: 39.8 (szerzett - 21.8, kapott - 18) vs 43.4 (szerzett - 18.8, kapott - 24.6).
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 42.5 pont a 11 utolsó 12 Bakken Bears otthon mérkőzésén (Basketball League).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 35;
- hazai csapat győzelmei - 34, vendég csapat győzelmei - 1.
Statisztika: Bakken Bears vs Vaerlose
- mérkőzések száma a tornán: 10 vs 11;
- győzelmek száma: 26 (81.25%) vs 13 (37.14%);
- vereségek száma: 6 (18.75%) vs 22 (62.86%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 14;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 6.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 6 vs 5;
- vereségek száma: 4 vs 5;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 2;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
- A Vaerlose nyert +25.5 pont hátránnyal minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Bakken Bears (Basketball League).
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 94.26, a vendég csapatnál - 73.31;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 167.57.
Statisztika: Bakken Bears vs Vaerlose
- átlagos összpontszám a tornán: 175.91 vs 165.29;
- átlagos szerzett pontok: 97.66 vs 76.89;
- átlagos kapott pontok: 78.25 vs 88.4;
- az első félidő átlagos pontszáma: 48.84 vs 38.26;
- a második félidő átlagos pontszáma: 48.81 vs 38.63;
- Bakken Bears: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 101.25;
- Vaerlose: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 77;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 87.5 (otthon - 87) vs 80.3 (idegenben - 79.67).
- Volt több mint 170.5 pontot szerzett a 7 utolsó 8 Bakken Bears mérkőzésén szemben a Vaerlose (Basketball League).
Szerkesztői előrejelzés
- A Vaerlose nyert +25.5 pont hátránnyal minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Bakken Bears (Basketball League).