Worthing Thunder vs Essex Rebels Tippek 1 november 2025

    Worthing Thunder
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    92
    79
    30
    16
    19
    27
    17
    24
    15
    23

    🔈Mely játékosok vállalhatnak vezető szerepet a védekezésben? A legjobb védők nevei a Worthing Thunder és Essex Rebels csapatainak összecsapása után derülnek ki, amely 1 november 17:00-kor kerül megrendezésre a "SLB" tornán. A mérkőzés alapos elemzése után készen állunk megosztani előrejelzéseinket a lehetséges eredményéről.

    Személyes találkozók

    📊Az Worthing Thunder és Essex Rebels csapatoknak csak egy hivatalos mérkőzésük van a történetük során. A mérkőzés 01 március 2025-én volt a Worthing Thunder pályáján, végeredménye 78:110.

    Egymás elleni statisztikák Worthing Thunder - Essex Rebels

    67%
    2 Győzelmek
    33%
    1 Győzelem
    16.11.25
    England NBL D1
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    Worthing Thunder
    85
    132
    20
    32
    16
    34
    31
    31
    18
    35
    01.11.25
    SLB
    Worthing Thunder
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    92
    79
    30
    17
    16
    24
    19
    15
    27
    23
    01.03.25
    England NBL D1
    Worthing Thunder
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    78
    110
    22
    23
    20
    27
    18
    34
    18
    26
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Worthing Thunder Csapat áttekintése

    📊A Worthing Thunder csapat átvészelte az utolsó tízmeccses szakaszt, csodálatos játékok és felejthetetlen pillanatok nyomát hagyva maga után. 4 győzelem és 6 vereség - ezek a számok láthatók ebben a szegmensben a mérkőzés utáni jegyzőkönyvekben.

    🏀A sportolók kiemelkedő támadó képességeket mutattak be, ebben az időszakban 835 pontot szerezve, és átlagosan 83.5 pontot megtartva egy meccsenként. Ez az eredmény nem csak az egyéni képességeknek, hanem a teljes csapat erőfeszítéseinek ügyes kombinációjának köszönhető.

    🚧A védekezés is figyelmet érdemel, mivel a 88.2 kapott ponttal a csapat megerősítette megbízhatóságát és összetartását a védekező cselekvésekben.Minden hiba a védekezésben alaposan elemzésre került a játék javítása érdekében.

    ❕Különösen megemlítendő a hazai pályán elért sikerek, ahol az utolsó 10 mérkőzésen 83.6 pontot szereztek. Ez azt mutatja, hogy a csapat rendkívüli képességgel rendelkezik az együttműködésre és az uralomra, amikor otthon játszanak.

    A mérkőzés eredményei: Worthing Thunder

    11.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    Rockets
    Rockets
    Worthing Thunder
    97
    74
    16
    21
    21
    18
    25
    23
    35
    12
    V
    03.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    Bristol Academy Flyers
    Bristol Academy Flyers
    Worthing Thunder
    86
    103
    15
    23
    18
    33
    20
    23
    33
    24
    GY
    20.09.26
    England NBL D1
    Reading Rockets
    Reading Rockets
    Worthing Thunder
    101
    78
    24
    19
    23
    17
    25
    25
    29
    17
    V
    12.04.26
    Commonwealth Basketball Games
    Worthing Thunder
    Bristol Academy Flyers
    Bristol Academy Flyers
    85
    87
    25
    31
    21
    22
    23
    15
    16
    19
    V
    05.04.26
    Commonwealth Basketball Games
    Rockets
    Rockets
    Worthing Thunder
    89
    84
    20
    22
    27
    12
    20
    27
    22
    23
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Essex Rebels Csapat áttekintése

    📊A vendégjáték mindig különleges kihívásokat jelent, de a Essex Rebels csapatnak sikerült méltósággal legyőznie őket, 5 győzelmet elérve 10 mérkőzés során. Ezeket az eredményeket nem csak a játékosok egyéni készségei tették lehetővé, hanem az is, hogy képesek voltak egyetlen szervezetként működni.

    🏀Az azonos időszak alatt elért összesített pontszám - 848 pont - kiemeli a csapat támadó játékának hatékonyságát, ami még hazai támogatás hiányában sem veszíti el a potenciálját.

    🚧A védekező játék, amely során a csapat átlagosan 85.9 pontot kapott, különleges figyelmet érdemel. A vendégmérkőzéseken, ahol minden részlet számít, a klub magas koncentrációt és kölcsönös támogatást mutatott.

    A mérkőzés eredményei: Essex Rebels

    31.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    London Cavaliers
    London Cavaliers
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    104
    82
    28
    17
    20
    19
    23
    22
    33
    24
    V
    24.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    Derby Trailblazers
    Derby Trailblazers
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    78
    77
    18
    22
    29
    16
    17
    24
    14
    15
    V
    18.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    Troemso Storm
    Troemso Storm
    88
    93
    17
    22
    31
    26
    21
    20
    19
    25
    V
    11.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    Nottingham Hoods
    Nottingham Hoods
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    79
    77
    24
    21
    21
    21
    18
    14
    16
    21
    V
    10.10.26
    Commonwealth Basketball Games
    Essex Rebels
    Essex Rebels
    Loughborough Riders
    Loughborough Riders
    99
    101
    29
    16
    18
    24
    23
    23
    29
    38
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 1;
    • az első negyedben szerzett győzelmek száma hazai pályán a házigazdáknál - 0; vendégeknél idegenben - 1;
    • az első negyed átlagos összpontszáma: 45;
    • a mai házigazdák átlagosan 22, míg a vendégek 23 pontot szereznek.
    Trendek
    • A Worthing Thunder kevesebb mint 26.5 pontot szerez az első negyedben minden utolsó 11 mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. negyed, Worthing Thunder Total pontok Alatt (26,5) (szorzói: 1.38)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 1;
    • Hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 1.
    Trendek
    • A Essex Rebels nyert +20.5 pont hátránnyal minden utolsó 12 mérkőzésén.
    • A Essex Rebels nyert +20.5 pont hátránnyal minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Essex Rebels Hendikep (+20,5) (szorzói: 1.99)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 78, a vendég csapatnál - 110;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 188.

    Statisztika Worthing Thunder vs Essex Rebels utolsó 10 meccs:

    • átlagos szerzett pontok: 83.5 vs 84.8;
    • Worthing Thunder: átlagos szerzett pontok otthon - 83.6;
    • Essex Rebels: átlagos szerzett pontok idegenben - 85.14.

    Trendek
    • A Essex Rebels több mint 73.5 pontot szerzett minden utolsó 12 mérkőzésén.
    • A Essex Rebels több mint 73.5 pontot szerzett minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Essex Rebels Total pontok Felett (73,5) (szorzói: 1.73)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Worthing Thunder kevesebb mint 97.5 pontot szerzett minden utolsó 11 mérkőzésén.
    • A Worthing Thunder kevesebb mint 97.5 pontot szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén.

    Worthing Thunder Total pontok Alatt (97,5)
    Tényező-145
    Közzétett: 2025.11.01., 7:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Worthing Thunder - Essex Rebels

    A Essex Rebels több mint 14.5 pontot szerez az első negyedben:
    essex-rebelsminden utolsó 12 mérkőzésén.
    essex-rebelsminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    1. negyed, Essex Rebels Total pontok Felett (14,5)
    -400
    A Essex Rebels több mint 34.5 pontot szerez az első félidőben:
    essex-rebelsminden utolsó 12 mérkőzésén.
    essex-rebelsminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    1. félidő, Essex Rebels Total pontok Felett (34,5)
    -118
    A Essex Rebels több mint 73.5 pontot szerzett:
    essex-rebelsminden utolsó 12 mérkőzésén.
    essex-rebelsminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Essex Rebels Total pontok Felett (73,5)
    -137
    A Worthing Thunder kevesebb mint 26.5 pontot szerez az első negyedben:
    minden utolsó 11 mérkőzésén.
    1. negyed, Worthing Thunder Total pontok Alatt (26,5)
    -263
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Worthing Thunder - Essex Rebels Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    1.
    London Lions
    London Lions
    3226652
    2.
    Cheshire Phoenix
    Cheshire Phoenix
    32201240
    3.
    Manchester Basketball
    Manchester Basketball
    32191338
    4.
    Sheffield Sharks
    Sheffield Sharks
    32161632
    5.
    Bristol Flyers
    Bristol Flyers
    32151730
    6.
    Leicester Riders
    Leicester Riders
    32151730