Krka vs Rogaska Tippek 20 január 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Krka és az Rogaska bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 20 január 19:45-kor összecsapnak a "1. A SKL" tornán. A meccs favoritja a Krka csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Krka és Rogaska csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 48;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 38 győzelem, a vendégek 10 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 83.9 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 72.17;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 156.06.
Az utolsó összecsapás 06 január 2026 napján volt a Krka helyszínén, és 97:69 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Krka - Rogaska

Krka Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Krka lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 13 győzelmek, 1 legyőzi.
📈Egész szezonban, Krka büszkélkedhet siker arány 92.86%, míg a vereség számla 7.14% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168.5 pontot, átlagosan 94.5 pont per meccs, de elismeri, 74 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 92.17 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 67.67 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Krka

Rogaska Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Rogaska lépett a pályára a 14 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 4 győzelmek, 10 legyőzi.
📈Egész szezonban, Rogaska büszkélkedhet siker arány 28.57%, míg a vereség számla 71.43% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168.21 pontot, átlagosan 81.57 pont per meccs, de elismeri, 86.64 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 83.6 meccsenként, átlagosan hiányzik 90.6 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Rogaska
Tipp az 1. negyedre
Egymás elleni mérkőzések:
- összecsapások száma - 48;
- első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 15; vendégek részéről (idegenben) - 10;
- első negyed átlagos összpontszáma: 38.77;
- a mai hazai csapat átlagosan szerez 20.85, míg a vendégek - 17.92.
Első negyed statisztikák: Krka (otthon) vs Rogaska (idegenben)
- játszott mérkőzések száma a tornán: 6 vs 5;
- győzelmek száma: 5 (83.33%) vs 2 (40%);
- vereségek száma: 1 (16.67%) vs 3 (60%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%).
- átlagos szerzett pontok: 26.33 vs 21.8;
- átlagos kapott pontok: 18.17 vs 23.4.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 6 vs 0;
- vereségek száma: 3 vs 9;
- döntetlenek száma: 1 vs 1;
- első negyed átlagos összpontszáma: 42.1 (szerzett - 23.2, kapott - 18.9) vs 40 (szerzett - 15.5, kapott - 24.5).
- Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 42.5 pont az utolsó 6 Rogaska mérkőzésén minden alkalommal.
- Volt az első negyed összpontszáma kevesebb mint 42.5 pont az utolsó 5 Rogaska idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 48;
- hazai csapat győzelmei - 38, vendég csapat győzelmei - 10.
Statisztika: Krka vs Rogaska
- mérkőzések száma a tornán: 14 vs 14;
- győzelmek száma: 13 (92.86%) vs 4 (28.57%);
- vereségek száma: 1 (7.14%) vs 10 (71.43%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 6 vs 3;
- vereségek száma: 4 vs 6;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 1.
- A Rogaska nyert +36.5 pont hátránnyal minden utolsó 50 mérkőzésén.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 83.9, a vendég csapatnál - 72.17;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 156.06.
Statisztika: Krka vs Rogaska
- átlagos összpontszám a tornán: 168.5 vs 168.21;
- átlagos szerzett pontok: 94.5 vs 81.57;
- átlagos kapott pontok: 74 vs 86.64;
- az első félidő átlagos pontszáma: 49.29 vs 40.57;
- a második félidő átlagos pontszáma: 45.21 vs 41;
- Krka: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 92.17;
- Rogaska: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 83.6;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 84.8 (otthon - 88) vs 77.7 (idegenben - 79.25).
- Volt kevesebb mint 169.5 pontot szerzett a 12 utolsó 13 Krka otthon mérkőzésén (1. A SKL).
- Volt kevesebb mint 169.5 pontot szerzett a 7 utolsó 8 Rogaska mérkőzésén (1. A SKL).
- Volt kevesebb mint 169.5 pontot szerzett az utolsó 6 Rogaska mérkőzésén minden alkalommal.