Maccabi vs Hapoel Beer Sheva Tippek 1 június 2026

    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    106
    90
    27
    25
    21
    33
    19
    24
    24
    23

    📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Maccabi Tel-Aviv és az Hapoel Beer Sheva bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 1 június 17:55-kor összecsapnak a "Szuperliga" tornán. A meccs favoritja a Maccabi Tel-Aviv csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.

    Személyes találkozók

    📊Statisztikai elemzés a Maccabi Tel-Aviv és Hapoel Beer Sheva csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:

    • játszott mérkőzések száma: 22;
    • győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 20 győzelem, a vendégek 2 győzelem;
    • a hazai csapat átlagosan 85.09 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 72.73;
    • a mérkőzés átlagos összpontszáma - 157.82.

    Az utolsó összecsapás 06 május 2026 napján volt a Maccabi Tel-Aviv helyszínén, és 81:69 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Maccabi - Hapoel Beer Sheva

    92%
    22 Győzelmek
    8%
    2 Győzelmek
    03.06.26
    Superliga
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    83
    108
    25
    24
    18
    30
    16
    25
    24
    29
    01.06.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    106
    90
    27
    19
    25
    24
    21
    24
    33
    23
    06.05.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    81
    69
    23
    17
    30
    19
    11
    16
    17
    17
    12.10.25
    Superliga
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    92
    104
    18
    29
    23
    26
    30
    27
    21
    22
    26.01.25
    Superliga
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    75
    93
    18
    26
    13
    12
    24
    29
    20
    26
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Maccabi Tel-Aviv Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Maccabi Tel-Aviv lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 24 győzelmek, 2 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Maccabi Tel-Aviv büszkélkedhet siker arány 92.31%, míg a vereség számla 7.69% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 181.46 pontot, átlagosan 99.42 pont per meccs, de elismeri, 82.04 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 100.54 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 77.77 pontot egy játék.

    A mérkőzés eredményei: Maccabi Tel-Aviv

    01.11.26
    Superliga
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    87
    105
    22
    26
    25
    33
    16
    24
    24
    22
    V
    29.10.26
    ERL
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Paris Basketball
    Paris Basketball
    94
    99
    17
    25
    19
    10
    29
    30
    29
    34
    V
    27.10.26
    ERL
    Crvena Zvezda
    Crvena Zvezda
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    100
    78
    34
    15
    21
    15
    23
    25
    22
    23
    V
    24.10.26
    Superliga
    Maccabi Rishon
    Maccabi Rishon
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    93
    90
    16
    17
    29
    17
    21
    21
    16
    27
    11
    8
    V
    22.10.26
    ERL
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    Real Madrid
    Real Madrid
    99
    113
    30
    23
    22
    28
    21
    30
    26
    32
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Hapoel Beer Sheva Csapat áttekintése

    🏆Ebben a szezonban, Hapoel Beer Sheva lépett a pályára a 26 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 10 győzelmek, 16 legyőzi.

    📈Egész szezonban, Hapoel Beer Sheva büszkélkedhet siker arány 38.46%, míg a vereség számla 61.54% - a a teljes mérkőzés.

    📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 175.19 pontot, átlagosan 85.54 pont per meccs, de elismeri, 89.65 pontot, hogy az ellenzék.

    🏀Távol, a csapat átlagosan dob 88.15 meccsenként, átlagosan hiányzik 87.62 találkozónként.

    A mérkőzés eredményei: Hapoel Beer Sheva

    02.11.26
    Superliga
    Maccabi Ashdod
    Maccabi Ashdod
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    88
    92
    25
    17
    25
    27
    18
    23
    20
    25
    GY
    23.10.26
    Superliga
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Holon
    Hapoel Holon
    75
    91
    12
    30
    26
    20
    14
    25
    23
    16
    V
    17.10.26
    Superliga
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    88
    74
    22
    10
    20
    24
    22
    14
    24
    26
    V
    11.10.26
    Superliga
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    82
    95
    23
    24
    12
    20
    27
    20
    20
    31
    V
    26.09.26
    Israel IBL Cup
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Tel Aviv
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    85
    67
    27
    19
    15
    10
    19
    15
    24
    23
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. negyedre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 22;
    • első negyedbeli győzelmek a hazai csapat részéről (hazai pályán) - 8; vendégek részéről (idegenben) - 3;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 40.05;
    • a mai hazai csapat átlagosan szerez 23, míg a vendégek - 17.05.

    Első negyed statisztikák: Maccabi Tel-Aviv (otthon) vs Hapoel Beer Sheva (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 13 vs 13;
    • győzelmek száma: 11 (84.62%) vs 8 (61.54%);
    • vereségek száma: 1 (7.69%) vs 4 (30.77%);
    • döntetlenek száma: 1 (7.69%) vs 1 (7.69%).
    • átlagos szerzett pontok: 28.23 vs 21.92;
    • átlagos kapott pontok: 19.46 vs 20.85.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 7 vs 3;
    • vereségek száma: 3 vs 6;
    • döntetlenek száma: 0 vs 1;
    • első negyed átlagos összpontszáma: 47.3 (szerzett - 26.3, kapott - 21) vs 41 (szerzett - 18.9, kapott - 22.1).
    Trendek
    • A Maccabi Tel-Aviv megnyeri az első negyedet minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    • A Maccabi Tel-Aviv megnyeri az első negyedet minden utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. negyed Maccabi Tel-Aviv Győzelem

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 22;
    • hazai csapat győzelmei - 20, vendég csapat győzelmei - 2.

    Statisztika: Maccabi Tel-Aviv vs Hapoel Beer Sheva

    • mérkőzések száma a tornán: 26 vs 26;
    • győzelmek száma: 24 (92.31%) vs 10 (38.46%);
    • vereségek száma: 2 (7.69%) vs 16 (61.54%);
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 12;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 8 vs 3;
    • vereségek száma: 2 vs 7;
    • hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
    • vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 2.
    Trendek
    • A Maccabi Tel-Aviv nyert a 19 utolsó 20 mérkőzésén (Szuperliga).
    • A Maccabi Tel-Aviv nyert a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    • A Maccabi Tel-Aviv nyert a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    👉Tippek: Maccabi Tel-Aviv Győzelem (beleértve az OT-t is) (szorzói: 1.02)

    Tipp a gólszámra

    H2H:

    • átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 85.09, a vendég csapatnál - 72.73;
    • átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 157.82.

    Statisztika: Maccabi Tel-Aviv vs Hapoel Beer Sheva

    • átlagos összpontszám a tornán: 181.46 vs 175.19;
    • átlagos szerzett pontok: 99.42 vs 85.54;
    • átlagos kapott pontok: 82.04 vs 89.65;
    • az első félidő átlagos pontszáma: 51.92 vs 41.85;
    • a második félidő átlagos pontszáma: 46.73 vs 43.31;
    • Maccabi Tel-Aviv: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 100.54;
    • Hapoel Beer Sheva: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 88.15;
    • utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 101.6 (otthon - 101.71) vs 84.6 (idegenben - 86.8).

    Trendek
    • Volt kevesebb mint 190.5 pontot szerzett a 26 utolsó 27 Hapoel Beer Sheva idegenben mérkőzésén.
    • Volt kevesebb mint 190.5 pontot szerzett a 23 utolsó 24 Hapoel Beer Sheva idegenben mérkőzésén (Szuperliga).
    • Volt kevesebb mint 190.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 Hapoel Beer Sheva mérkőzésén (Szuperliga).
    👉Tippek: Total pontok Alatt (190,5) (szorzói: 1.4)

    Total pontok Alatt (182,5)
    Tényező+100
    Közzétett: 2026.05.30., 18:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Beer Sheva

    A Maccabi Tel-Aviv nyert:
    maccabi-tel-aviva 19 utolsó 20 mérkőzésén (Szuperliga).
    maccabi-tel-aviva 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    maccabi-tel-aviva 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    Maccabi Tel-Aviv Győzelem (beleértve az OT-t is)
    -5000
    A Hapoel Beer Sheva elveszíti a második negyedet:
    hapoel-beer-sheva-4a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Szuperliga).
    2. negyed Maccabi Tel-Aviv Győzelem
    -435
    A Hapoel Beer Sheva elveszíti az első félidőt:
    hapoel-beer-sheva-4minden utolsó 7 mérkőzésén (Szuperliga).
    1. félidő Maccabi Tel-Aviv Győzelem
    -1111
    A Maccabi Tel-Aviv megnyeri az első negyedet:
    maccabi-tel-avivminden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Szuperliga).
    maccabi-tel-avivminden utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    1. negyed Maccabi Tel-Aviv Győzelem
    -417
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Beer Sheva Helyezés a táblázatban

    Regular season Season Standings
    MGYVPForma
    1.
    Maccabi Tel-Aviv
    Maccabi Tel-Aviv
    2624250
    2.
    Hapoel Tel-Aviv
    Hapoel Tel-Aviv
    2622448
    3.
    Hapoel Jerusalem
    Hapoel Jerusalem
    2618844
    7.
    Maccabi Rishon
    Maccabi Rishon
    26121438
    8.
    Hapoel Beer Sheva
    Hapoel Beer Sheva
    26101636
    9.
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    Maccabi Ironi Ramat Gan
    26101636