Kobe Storks vs Tokyo Excellence Tippek 1 március 2026
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Kobe Storks és az Tokyo Excellence bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 1 március 5:05-kor összecsapnak a "B2.League" tornán. A meccs favoritja a Kobe Storks csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Egymás elleni statisztikák Kobe Storks - Tokyo Excellence

Kobe Storks Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Kobe Storks lépett a pályára a 40 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 35 győzelmek, 5 legyőzi.
📈Egész szezonban, Kobe Storks büszkélkedhet siker arány 87.5%, míg a vereség számla 12.5% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 158.08 pontot, átlagosan 85.23 pont per meccs, de elismeri, 72.85 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 85.65 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 70.82 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Kobe Storks

Tokyo Excellence Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Tokyo Excellence lépett a pályára a 40 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 26 győzelmek, 14 legyőzi.
📈Egész szezonban, Tokyo Excellence büszkélkedhet siker arány 65%, míg a vereség számla 35% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 165.75 pontot, átlagosan 86.08 pont per meccs, de elismeri, 79.68 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 86.29 meccsenként, átlagosan hiányzik 79.95 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: Tokyo Excellence
Tipp az 1. negyedre
Statisztika az 1. negyedben: Kobe Storks (otthon) vs Tokyo Excellence (idegenben)
- lejátszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 21;
- győzelmek száma: 15 (88.24%) vs 12 (57.14%);
- vereségek száma: 2 (11.76%) vs 8 (38.1%);
- döntetlenek száma: 0 (0%) vs 1 (4.76%).
- átlagos szerzett pontok száma: 22.59 vs 20.33;
- átlagos kapott pontok száma: 18.18 vs 19.52.
Legutóbbi 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek száma: 5 vs 5;
- vereségek száma: 5 vs 5;
- döntetlenek száma: 0 vs 0;
- átlagos 1. negyed összpontszám: 39.9 (szerzett - 18.9, kapott - 21) vs 36.3 (szerzett - 17.9, kapott - 18.4).
- Volt az első negyed összpontszáma több mint 42.5 pont az utolsó 5 Kobe Storks mérkőzésén szemben a Tokyo Excellence minden alkalommal (B2.League).
Tippek felett/alatt
Statisztikák: Kobe Storks vs Tokyo Excellence
- A tornában lejátszott mérkőzések száma: 40 vs 40;
- Győzelmek száma: 35 (87.5%) vs 26 (65%);
- Vesztett mérkőzések száma: 5 (12.5%) vs 14 (35%);
- Otthoni győzelmek száma a tornán: 16;
- Idegenbeli győzelmek száma a tornán: 13.
Utolsó 10 mérkőzés:
- Győzelmek száma: 8 vs 5;
- Vesztett mérkőzések száma: 2 vs 5;
- Otthoni győzelmek száma: 3;
- Idegenbeli győzelmek száma: 2.
- A Kobe Storks nyert a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Tokyo Excellence (B2.League).
- A Kobe Storks nyert a 17 utolsó 18 otthon mérkőzésén (B2.League).
Tippek előrejelzése
Statisztika: Kobe Storks vs Tokyo Excellence
- átlagos összesítés a tornán: 158.08 vs 165.75;
- átlagos szerzett pontszám: 85.23 vs 86.08;
- átlagos kapott pontszám: 72.85 vs 79.68;
- az első félidő átlagos pontszáma: 44.08 vs 42.38;
- a második félidő átlagos pontszáma: 41.15 vs 43.7;
- Kobe Storks: átlagos szerzett pontszám hazai pályán a tornán - 85.65;
- Tokyo Excellence: átlagos szerzett pontszám idegenben a tornán - 86.29;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontszám): 83.8 (otthon - 83.5) vs 86.3 (idegenben - 87.67).
- A Kobe Storks több mint 87.5 pontot szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Tokyo Excellence (B2.League).