Limoges vs Asvel Tippek 1 február 2025
📢Milyen taktikai sémák használhatók a zónavédekezés ellen? A Limoges Csp és az ASVEL Lyon Villeurbanne bemutatják nekünk támadási lehetőségeiket, amikor 1 február 19:30-kor összecsapnak a "Basketball League Pro A" tornán. A meccs favoritja a ASVEL Lyon Villeurbanne csapat, és az egyes csapatok győzelmi esélyeit az alábbiak szerint értékelik: illetve . Előrejelzésünkben elemezzük, mennyire pontosak a bukmékerek értékelései.
Személyes találkozók
📊Statisztikai elemzés a Limoges Csp és ASVEL Lyon Villeurbanne csapatok közötti korábbi hivatalos mérkőzésekről:
- játszott mérkőzések száma: 32;
- győzelmek (hosszabbítással együtt): a mai hazai csapat 11 győzelem, a vendégek 21 győzelem;
- a hazai csapat átlagosan 75.19 pontot szerez meccsenként, a vendégek - 77.84;
- a mérkőzés átlagos összpontszáma - 153.03.
Az utolsó összecsapás 08 december 2024 napján volt a ASVEL Lyon Villeurbanne helyszínén, és 84:69 eredménnyel zárult.
Egymás elleni statisztikák Limoges - Asvel

Limoges Csp Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, Limoges Csp lépett a pályára a 12 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 5 győzelmek, 7 legyőzi.
📈Egész szezonban, Limoges Csp büszkélkedhet siker arány 29.41%, míg a vereség számla 70.59% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 163.35 pontot, átlagosan 79.06 pont per meccs, de elismeri, 84.29 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Otthon, helyszín, a csapat átlagos pontszám egy játék, 82 pontot. A home games, a csapat defense elismeri, átlagosan 81.13 pontot egy játék.
A mérkőzés eredményei: Limoges Csp

ASVEL Lyon Villeurbanne Csapat áttekintése
🏆Ebben a szezonban, ASVEL Lyon Villeurbanne lépett a pályára a 12 mérkőzés, a teljesítmény lebontva a következőképpen: 9 győzelmek, 3 legyőzi.
📈Egész szezonban, ASVEL Lyon Villeurbanne büszkélkedhet siker arány 77.78%, míg a vereség számla 22.22% - a a teljes mérkőzés.
📊A csapat játszik átlag felett/alatt a 168.11 pontot, átlagosan 87.67 pont per meccs, de elismeri, 80.44 pontot, hogy az ellenzék.
🏀Távol, a csapat átlagosan dob 83.78 meccsenként, átlagosan hiányzik 80.11 találkozónként.
A mérkőzés eredményei: ASVEL Lyon Villeurbanne
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 32;
- hazai csapat győzelmei - 11, vendég csapat győzelmei - 21.
Statisztika: Limoges Csp vs ASVEL Lyon Villeurbanne
- mérkőzések száma a tornán: 12 vs 12;
- győzelmek száma: 5 (29.41%) vs 14 (77.78%);
- vereségek száma: 12 (70.59%) vs 4 (22.22%);
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 5;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 6.
Utolsó 10 mérkőzés:
- győzelmek száma: 1 vs 7;
- vereségek száma: 9 vs 3;
- hazai csapat hazai győzelmeinek száma: 1;
- vendég csapat idegenbeli győzelmeinek száma: 3.
Tippek előrejelzése
H2H:
- átlagos összes pont meccsenként a hazai csapatnál - 75.19, a vendég csapatnál - 77.84;
- átlagos összes pont az H2H mérkőzéseken - 153.03.
Statisztika: Limoges Csp vs ASVEL Lyon Villeurbanne
- átlagos összpontszám a tornán: 163.35 vs 168.11;
- átlagos szerzett pontok: 79.06 vs 87.67;
- átlagos kapott pontok: 84.29 vs 80.44;
- az első félidő átlagos pontszáma: 36.47 vs 42.61;
- a második félidő átlagos pontszáma: 40.94 vs 43.56;
- Limoges Csp: átlagos szerzett pontok hazai pályán a tornán - 82;
- ASVEL Lyon Villeurbanne: átlagos szerzett pontok idegenben a tornán - 83.78;
- utolsó 10 meccs (átlagos szerzett pontok): 78.5 (otthon - 78.25) vs 81.7 (idegenben - 74.8).
- Volt kevesebb mint 168.5 pontot szerzett a 10 utolsó 11 Limoges Csp mérkőzésén szemben a ASVEL Lyon Villeurbanne.
- Volt kevesebb mint 168.5 pontot szerzett a 9 utolsó 10 Limoges Csp mérkőzésén szemben a ASVEL Lyon Villeurbanne (Basketball League Pro A).