Montpellier vs Arago Αποτελέσματα Αποτελέσματα στο 24 Απρίλιος 2026
Montpellier Volley UC
Arago de Sete
3
0
25
25
25
20
15
18
Παρακολουθήστε Online Montpellier Volley UC vs Arago de Sete

Montpellier Volley UC - Arago de Sete
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
- Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
Πληροφορίες αγώνα
Αγώνας
Ligue A
(Ημιτελικός)

Τόπος συναντήσεως
Γαλλία, Montpellier
Palais des sports Pierre-de-Coubertin
Montpellier Volley UC – Arago de Sete H2H
60%
21 Νίκη
40%
14 Νίκη
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Montpellier Volley UC
08.05.26
Ligue AMontpellier Volley UC
Stade Poitevin Poitiers
3
0
25
15
25
17
25
20
Γουόν
02.05.26
Ligue AStade Poitevin Poitiers
Montpellier Volley UC
0
3
18
25
22
25
17
25
Γουόν
24.04.26
Ligue AMontpellier Volley UC
Arago de Sete
3
0
25
20
25
15
25
18
Γουόν
17.04.26
Ligue AArago de Sete
Montpellier Volley UC
1
3
21
25
27
25
22
25
22
25
Γουόν
09.04.26
Ligue AMontpellier Volley UC
AS Cannes Volley-Ball
3
0
25
16
25
21
25
19
Γουόν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Arago de Sete
24.04.26
Ligue AMontpellier Volley UC
Arago de Sete
3
0
25
20
25
15
25
18
Νικώ
17.04.26
Ligue AArago de Sete
Montpellier Volley UC
1
3
21
25
27
25
22
25
22
25
Νικώ
09.04.26
Ligue ATourcoing Lille Metropole
Arago de Sete
0
3
23
25
20
25
21
25
Γουόν
04.04.26
Ligue AArago de Sete
Tourcoing Lille Metropole
3
2
23
25
25
23
25
23
22
25
15
12
Γουόν
21.03.26
Ligue ATours Volley-Ball
Arago de Sete
3
0
25
20
25
18
25
20
Νικώ
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Βόλεϊ αγώνες
NCAA Regular Season, women
Ucf Knights (W)
Kansas State Wildcats (W)
24 Σεπ
22:00
Περισσότερες πληροφορίες
NCAA Regular Season, women
Boise State Broncos (W)
Gonzaga Bulldogs
25 Σεπ
00:00
Περισσότερες πληροφορίες
NCAA Regular Season, women
Albany Great Danes (W)
Umbc Retrievers (W)
25 Σεπ
22:00
Περισσότερες πληροφορίες
2. Bundesliga Pro, women
TV 05 Waldgirmes (W)
Neuseenland-Volleys Markkleeberg (W)
26 Σεπ
14:00
Περισσότερες πληροφορίες
NCAA Regular Season, women
Cornell Big Red (W)
Columbia Lions (W)
26 Σεπ
18:00
Περισσότερες πληροφορίες
NCAA Regular Season, women
Indiana State Sycamores (W)
Southern Illinois Salukis (W)
26 Σεπ
22:00
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

