Numidia VC Limax vs Sliedrecht Sport Αποτελέσματα Αποτελέσματα στο 11 Φεβρουάριος 2026

    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    2
    3
    18
    26
    25
    21
    6
    25
    24
    17
    25
    15

    Παρακολουθήστε Online Numidia VC Limax vs Sliedrecht Sport

    volleyball liveTranslation
    Numidia VC Limax - Sliedrecht Sport
    Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
    1. Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
    2. Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
    3. Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
    Εγγράψου

    Numidia VC Limax - Sliedrecht Sport Θέση στον πίνακα

    Eredivisie 25/26
    ΑΝΗΓΒΦόρμα
    4.
    Sss Barneveld
    Sss Barneveld
    145927-3118
    5.
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    147729-3217
    6.
    VV Huizen
    VV Huizen
    145925-3415
    7.
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    145924-3613
    8.
    ZVH Volleyball
    ZVH Volleyball
    1431116-3511

    Πληροφορίες αγώνα

    Αγώνας
    country
    Τοποθεσία
    Ολλανδία, Linne
    Sportzaal Linne

    Numidia VC Limax – Sliedrecht Sport H2H

    56%
    10 Νίκες
    44%
    8 Νίκες
    22.03.26
    Eredivisie
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    2
    3
    21
    25
    24
    26
    25
    19
    25
    23
    13
    15
    28.02.26
    Eredivisie
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    3
    2
    25
    16
    18
    25
    23
    25
    25
    22
    15
    13
    11.02.26
    Eredivisie
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    2
    3
    18
    25
    26
    24
    25
    17
    21
    25
    6
    15
    22.11.25
    Eredivisie
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    2
    3
    25
    22
    24
    26
    17
    25
    25
    12
    17
    19
    13.04.25
    Eredivisie
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    3
    0
    25
    21
    25
    18
    25
    16
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία παιχνίδια: Numidia VC Limax

    03.04.26
    Eredivisie
    Huizen
    Huizen
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    3
    1
    21
    25
    29
    27
    31
    29
    25
    19
    Η
    28.03.26
    Eredivisie
    ZVH Volleybal
    ZVH Volleybal
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    0
    3
    22
    25
    19
    25
    21
    25
    Ν
    22.03.26
    Eredivisie
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    2
    3
    21
    25
    24
    26
    25
    19
    25
    23
    13
    15
    Η
    08.03.26
    Eredivisie
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    ZVH Volleybal
    ZVH Volleybal
    3
    0
    25
    14
    25
    14
    25
    19
    Ν
    28.02.26
    Eredivisie
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    Numidia VC Limax
    Numidia VC Limax
    3
    2
    25
    16
    18
    25
    23
    25
    25
    22
    15
    13
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία παιχνίδια: Sliedrecht Sport

    22.04.26
    Eredivisie
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    Orion Doetinchem
    Orion Doetinchem
    0
    3
    23
    25
    21
    25
    22
    25
    Η
    18.04.26
    Eredivisie
    Orion Doetinchem
    Orion Doetinchem
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    3
    0
    25
    21
    25
    18
    25
    15
    Η
    16.04.26
    Eredivisie
    Barneveld
    Barneveld
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    1
    3
    25
    22
    20
    25
    14
    25
    23
    25
    Ν
    14.04.26
    Eredivisie
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    Barneveld
    Barneveld
    1
    3
    27
    29
    18
    25
    25
    17
    23
    25
    Η
    11.04.26
    Eredivisie
    Barneveld
    Barneveld
    Sliedrecht Sport
    Sliedrecht Sport
    1
    3
    25
    14
    18
    25
    19
    25
    19
    25
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Υπολογίστε τα κέρδη σας

    Empty
    Με συγχωρείτε
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα