Saviour Godwin

Ηλικία:30 Έτος (22 Αύγουστος 1996)
Βάρος:63 χιλιόγραμμο
Ανάπτυξη:170 Εκατοστόμετρα
Θέση:Επιτιθέμενος
Πόδι εργασίας:Δεξιά
Αξία:€1,500,000
Saviour Godwin
Saviour Godwin, Ιστορικό αγώνων
Αγώνες
20.09.26
League CupDhafra
Baniyas
1
1
0
0
1
3
0
2
1
1
1
1
0
0
Ν
11.09.26
Arabian Gulf LeagueKhor-Fakkan
Baniyas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ι
05.09.26
Arabian Gulf LeagueBaniyas
Hatta
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
Η
30.08.26
Arabian Gulf LeagueAl Wahda FC
Baniyas
Στον πάγκο
2
1
1
1
1
0
Στον πάγκο
Η
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Στατιστική
- Ομάδα
- Κύπελλα
- Διεθνή Κύπελλα
- Ομάδα
| Εποχή | Ομάδα | Ένωση | Κατ | Πρακτικά | απέ | Γκολ | Βοηθά | ΚΚ | ΚΚρ | Πέρ | ΚA% | Φάουλ | П |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26/27 | FC Baniyas 26/27 | - | - | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | |
25/26 | FC Baniyas 25/26 | 6.6 | 1309 | 17 | 3 | 2 | 2 | 0 | 17.5 | 39.5 | 1 | 17 | |
24/25 | Al Akhdoud 24/25 | 6.9 | 2359 | 31 | 7 | 4 | 5 | 0 | 19.4 | 38.1 | 1.5 | 14 | |
24/25 | Al Akhdood 24/25 | 6.9 | 2359 | 31 | 7 | 4 | 5 | 0 | 19.4 | 38.1 | 1.5 | 14 | |
23/24 | Casa Pia Lisbon 23/24 | 7.2 | 346 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16.9 | 44.2 | 1.8 | 4 | |
23/24 | Al Akhdood 23/24 | 6.9 | 2232 | 27 | 6 | 1 | 3 | 0 | 19.7 | 34.9 | 1.1 | 16 | |
23/24 | Al Akhdoud 23/24 | 6.9 | 2232 | 27 | 6 | 1 | 3 | 0 | 19.7 | 34.9 | 1.1 | 16 | |
22/23 | Casa Pia Lisbon 22/23 | 6.8 | 2431 | 30 | 4 | 1 | 8 | 0 | 16.4 | 39.9 | 1.6 | 13 | |
21/22 | Casa Pia Lisbon 21/22 | - | - | 29 | 10 | 2 | 4 | 0 | - | - | - | - | |
20/21 | Casa Pia Lisbon 20/21 | - | - | 27 | 7 | 0 | 4 | 0 | - | - | - | - | |
19/20 | KSV Roeselare 19/20 | 0 | 1115 | 25 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19/20 | Roeselare 19/20 | - | 1115 | 25 | 7 | 0 | 2 | 0 | - | - | - | - | |
19/20 | FF Comercial AL 19/20 | - | - | 25 | 8 | 0 | 2 | 0 | - | - | - | - | |
18/19 | KSV Roeselare 18/19 | 0 | 2185 | 31 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18/19 | Roeselare 18/19 | - | 2185 | 31 | 7 | 0 | 4 | 0 | - | - | - | - | |
18/19 | FF Comercial AL 18/19 | - | - | 31 | 6 | 0 | 4 | 0 | - | - | - | - | |
17/18 | KSV Roeselare 17/18 | 0 | 1164 | 21 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17/18 | Roeselare 17/18 | - | 1164 | 21 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | - | - | - | |
17/18 | FF Comercial AL 17/18 | - | - | 21 | 1 | 0 | 3 | 1 | - | - | - | - | |
16/17 | KSV Roeselare 16/17 | 0 | 1132 | 20 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16/17 | Roeselare 16/17 | - | 1132 | 20 | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - | - | |
16/17 | FF Comercial AL 16/17 | - | - | 20 | 3 | 0 | 4 | 1 | - | - | - | - | |
15/16 | Oostende 15/16 | - | 38 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - |
Λεία
2021/2022
Segunda Liga (Portugal)
2η Θέση
2016/2017
Challenger Pro League (Belgium)
2η Θέση
2013
Νικητής
Μεταφορά
06.07.2025
Free agent
07.09.2023
Μεταφορά
08.10.2020
Free agent
01.09.2016
Μεταφορά
30.06.2016
Return from loan
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα




