Lavallois vs Havre Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Stade Lavallois MFC
9 Αγώνες
Havre
1 Νίκη
2 Σχεδιάζω
6 Νίκη
11%
22%
67%
1ο ημίχρονο
2 Νίκη
7 Σχεδιάζω
0 Νίκη
22%
78%
2ο ημίχρονο
1 Νίκη
1 Σχεδιάζω
7 Νίκη
11%
11%
78%
31.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois MFC
Havre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
09.07.19
Club Friendly GamesStade Lavallois
Havre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
07.04.17
LI2Havre
Stade Lavallois
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
19
5
14
Σύνολο αγώνων
2
Περισσότερο - 22%
7
78% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.11
0.56
1.56
Μέσος χρόνος ανά γκολ
42'
162'
58'
Stade Lavallois MFC
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
6
76-90'
Havre
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 38
4.22
19
19
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Stade Lavallois MFCΓαλλία
HavreΓαλλία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Stade Lavallois MFC - Havre Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
22.08.26
Ligue 2Metz
1
Stade Lavallois MFC
0.49
0.50
4
7
14
16
0
3
1
1
0
0
1
1
0.49
0.50
4
7
14
16
0
3
Εφιστά
14.08.26
Ligue 2Stade Lavallois MFC
Nantes
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
2
1
1
1
1
0
0.91
1.24
2
7
15
11
1
0
Γουόν
08.08.26
Ligue 2Rodez
Stade Lavallois MFC
1
2.11
0.64
8
4
13
5
1
1
3
1
0
0
3
1
2.11
0.64
8
4
13
5
1
1
Νικώ
31.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois MFC
Havre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
30.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois MFC
Granville
-
-
4
2
7
14
0
1
3
1
2
0
1
1
-
-
4
2
7
14
0
1
Γουόν
25.07.26
Club Friendly GamesUS Concarneau
Stade Lavallois MFC
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
22.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois MFC
Avranches
-
-
5
5
-
-
1
2
2
1
2
0
0
1
-
-
5
5
-
-
1
2
Γουόν
18.07.26
Club Friendly GamesCaen
Stade Lavallois MFC
-
-
7
4
-
-
2
2
4
2
1
1
3
1
-
-
7
4
-
-
2
2
Νικώ
15.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois MFC
Quevilly-Rouen Metropole
-
-
6
4
11
12
0
0
5
0
2
0
3
0
-
-
6
4
11
12
0
0
Γουόν
Αγώνες
23.08.26
Ligue 1Havre
Monaco
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
0
1
0
1
0
0
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
Νικώ
15.08.26
Club Friendly GamesLe Mans
Havre
-
-
3
4
19
15
2
1
0
1
0
1
0
0
-
-
3
4
19
15
2
1
Γουόν
08.08.26
Club Friendly GamesReal Oviedo
Havre
-
-
4
6
-
-
1
3
3
2
2
2
1
0
-
-
4
6
-
-
1
3
Νικώ
04.08.26
Club Friendly GamesIpswich Town
Havre
-
-
3
3
0
1
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
3
3
0
1
0
0
Νικώ
31.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois MFC
Havre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
25.07.26
Club Friendly GamesHavre
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
17.07.26
Club Friendly GamesHavre
Amiens
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
17.05.26
Ligue 1Lorient
Havre
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
0
2
0
1
0
1
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
Γουόν
10.05.26
Ligue 1Havre
Olympique Marseille
1.5
1.01
3
0
20
22
4
2
0
1
0
0
0
1
1.5
1.01
3
0
20
22
4
2
Νικώ
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκη
3 Σχεδιάζω
3 Νικώ
40%
30%
30%
1 μισός
2 μισός
40%
20%
40%
30%
20%
Νικώ
50%
·10 Αγώνες ·Havre
1 Νίκη
6 Σχεδιάζω
3 Βλάβες
10%
60%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
20%
60%
60%
20%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
1
Στεγνός Νικώ
2
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
10
13
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
4
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
6
Σκόραρε πρώτος5
3
Δεν σκοράραμε2
Stade Lavallois MFC
10%
1
30%
3
20%
2
10%
1
10%
1
20%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Havre
23%
3
8%
1
23%
3
8%
1
31%
4
8%
1
14
14
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
3
Χάθηκε πρώτα5
3
Δεν έχασαν1
Stade Lavallois MFC
14%
2
21%
3
14%
2
36%
5
14%
2
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Havre
29%
4
21%
3
36%
5
21%
3
21%
3
29%
4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.7
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
69'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Havre
2.4
Όλο το ματς2.7
1.1
1ο ημίχρονο1.5
1.3
2ο ημίχρονο1.2
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
7
70%
3
30%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Stade Lavallois MFC - Havre Στατιστικά αγώνα
Stade Lavallois MFC
Havre
49.8%
48.5%
Φάουλ
126
150
Γωνία
43
42
Οφσάιντ
20
28
Κίτρινες κάρτες
19
23
Κόκκινες κάρτες
1
1
Αποτελέσματα αγώνων
1:1
2 ώρα20%
2:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:1
5 ώρα50%
0:1
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
3:2
1 ώρα10%
4:4
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
1
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
4
2 ώρα20%
2 Γκολ
1 Γκολ
3 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
2
6 ώρα60%
1
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Liga FUTVE
Caracas
Portuguesa
2 Σεπ
23:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Kakkonen
PPJ Akatemia
Kiffen
4 Σεπ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Second Division
Brattvaag
Kvik Halden
5 Σεπ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Segunda Division
Tacuary
Deportivo Santani
5 Σεπ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Premier League
Nico United
Extension Gunners
5 Σεπ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
FA Cup
Bury
Wythenshawe Town
5 Σεπ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία