Bukhara vs FC Andijon Πρόβλεψη 13 Ιούνιος 2025

    🔉Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις τυποποιημένες διατάξεις; Οι ομάδες Bukhara και Andijon έχουν μάστερς της τέχνης τους, οπότε το παιχνίδι υπόσχεται να είναι καλό. Η αντιπαράθεση θα πραγματοποιηθεί στο τουρνουά PFL στις 3:00 PM στις 13 Ιούνιος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων Bukhara και Andijon:

    • παίχτηκαν 11 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 2, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 10 εναντίον 16;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.36.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Bukhara - FC Andijon

    14%
    2 Νίκη
    29%
    4 Σχεδιάζω
    57%
    8 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    14
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.29
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    0.86
    Μέσο σύνολο
    1.43
    0.21
    Κίτρινες κάρτες
    0.29
    Τελευταίοι αγώνες
    27.07.26
    PFL
    Andijon
    Andijon
    Buxoro
    Buxoro
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    2
    -
    -
    3
    0
    01.11.25
    PFL
    Andijon
    Andijon
    Buxoro
    Buxoro
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    0
    2
    13.06.25
    PFL
    Buxoro
    Buxoro
    Andijon
    Andijon
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    0
    1
    01.12.23
    PFL
    Andijon
    Andijon
    Bukhara
    Bukhara
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    23.06.23
    PFL
    Bukhara
    Bukhara
    Andijon
    Andijon
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Buxoro Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 24 Μάιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά PFL (γηπεδούχοι - Sogdiyona, φιλοξενούμενοι - Buxoro). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική της αναμέτρησης ήταν η εξής (Bukhara vs Sogdiyona):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 36% vs 64%;
    • κόρνερ: 1 vs 8;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 2 vs 3.

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 2 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 2 αγώνες, και έχασε 6 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 1.2, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 2.2, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.9.

    Αποτελέσματα αγώνων: Buxoro

    Τελευταίοι αγώνες
    24.08.26
    PFL
    Kokand 1912
    Kokand 1912
    Buxoro
    Buxoro
    1
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    2
    1
    Εφιστά
    18.08.26
    PFL
    Buxoro
    Buxoro
    Neftchi Fargona
    Neftchi Fargona
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    2
    4
    4
    1
    1
    1
    3
    0
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    2
    4
    Γουόν
    13.08.26
    PFL
    Buxoro
    Buxoro
    1
    OKMK
    OKMK
    -
    -
    7
    8
    -
    -
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    8
    -
    -
    1
    1
    Γουόν
    06.08.26
    PFL
    Pakhtakor
    Pakhtakor
    Buxoro
    Buxoro
    -
    -
    6
    4
    -
    -
    0
    3
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    4
    -
    -
    0
    3
    Εφιστά
    01.08.26
    PFL
    Buxoro
    Buxoro
    Lokomotiv Tashkent
    Lokomotiv Tashkent
    1
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    1
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    1
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Andijon Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 27 Μάιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Super Cup (γηπεδούχοι - Nasaf, φιλοξενούμενοι - Andijon). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Andijon vs Nasaf):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 45% vs 55%;
    • κόρνερ: 7 vs 2;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 1 vs 1.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Andijon προσέφερε στους οπαδούς της 1 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 1 φορές και ολοκλήρωσε 8 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 10;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.8.

    Αποτελέσματα αγώνων: Andijon

    Τελευταίοι αγώνες
    25.08.26
    PFL
    Andijon
    Andijon
    Xorazm
    Xorazm
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    2
    2
    Γουόν
    19.08.26
    PFL
    Mash'al
    Mash'al
    Andijon
    Andijon
    -
    -
    3
    8
    -
    -
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    8
    -
    -
    1
    2
    Γουόν
    13.08.26
    PFL
    Andijon
    Andijon
    1
    Neftchi Fargona
    Neftchi Fargona
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    1
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    1
    3
    Νικώ
    06.08.26
    PFL
    Sogdiyona
    Sogdiyona
    Andijon
    Andijon
    -
    -
    5
    3
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    -
    -
    1
    0
    Νικώ
    01.08.26
    PFL
    Andijon
    Andijon
    2
    Pakhtakor
    Pakhtakor
    1
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    3
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Στατιστικά 1ου Ημιχρόνου: Bukhara (εντός) vs Andijon (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 6;
    • αριθμός νικών: 0 (0%) vs 1 (0.17%);
    • αριθμός ηττών: 1 (0.25%) vs 1 (0.17%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 (0.75%) vs 4 (0.67%);
    • μέσος όρος συνολικών γκολ: 0.25 vs 1.5;
    • μέσος όρος γκολ κατά: 0.25 vs 0.67.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 1;
    • αριθμός ηττών: 4 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 4 vs 5;
    • μέσος όρος 1ου ημιχρόνου: 0.9 (επιτεύχθηκαν - 0.3, κατά - 0.6) vs 1.2 (επιτεύχθηκαν - 0.5, κατά - 0.7).
    Τάσεις
    • Buxoro Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (PFL).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω (aποδόσεις: 1.89)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • νίκες γηπεδούχων - 2, νίκες φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 2.
    👉Πρόβλεψη: Andijon Χάντικαπ (+1) (aποδόσεις: 1.48)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.91, οι φιλοξενούμενοι - 1.45;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.36;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Bukhara vs Andijon

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.13 vs 2.82;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.63 vs 1.27;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.13 vs 0.64;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.5 vs 0.64;
    • Bukhara: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1;
    • Andijon: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.2 (εντός - 2.2) vs 1 (εκτός - 0.8).
    Τάσεις
    • Buxoro Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 παιχνίδια (PFL).
    • Buxoro Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 σπίτι παιχνίδια (PFL).
    👉Πρόβλεψη: Andijon θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.44)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Buxoro Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Andijon.
    • Buxoro Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 15 της τελευταίας 16 παιχνίδια (PFL).
    • Buxoro Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (PFL).

    Buxoro Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 12/06/2025, 1:35 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Buxoro - Andijon

    Buxoro Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    fc-bukharaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (PFL).
    2ο ημίχρονο Andijon Νίκη
    +220
    Buxoro Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    fc-bukharaσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (PFL).
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    -110
    Andijon Χάνει:
    pfk-andijonσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια.
    Buxoro Νίκη
    Bovada
    +155
    Buxoro Χάνει:
    fc-bukharaσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (PFL).
    Andijon Νίκη
    Bovada
    +180
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Buxoro - Andijon Θέση στον πίνακα

    Superliga 2025
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    10.
    FK Termez Surkhon
    FK Termez Surkhon
    30981326-3035
    11.
    FC Andijon
    FC Andijon
    30981339-5135
    12.
    FK Kokand 1912
    FK Kokand 1912
    30971424-3934
    13.
    PFK Mash AL Mubarek
    PFK Mash AL Mubarek
    30861622-4830
    14.
    FK Buxoro
    FK Buxoro
    30691530-4927
    15.
    Xorazm Fk Urganch
    Xorazm Fk Urganch
    30761733-3927

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    3 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 14
    Χάσει - 13
    +1
    +6
    17 - Φραγμένος
    11 - Χάσει
    4
    Νίκη
    4
    3
    Σχεδιάζω
    3
    3
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    14
    Φραγμένος
    17
    13
    Χάσει
    11
    2.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1.4
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    1.3
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.1
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    4
    64'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία