Jong PSV vs Den Bosch Πρόβλεψη 31 Μάρτιος 2025

    🔈Πώς θα επηρεάσουν οι διαιτητικές αποφάσεις την πορεία και την έκβαση της συνάντησης; Όλα αυτά θα τα μάθουμε κατά τη διάρκεια των 90 λεπτών του αγώνα μεταξύ των ομάδων Jong PSV και Den Bosch. Η αντιπαράθεση του τουρνουά Eerste Divisie έχει προγραμματιστεί για τις 6:00 PM στις 31 Μάρτιος. Μέχρι σήμερα, οι στοιχηματικές εταιρείες έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τις νίκες: και .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Jong PSV και Den Bosch:

    • έχουν παιχτεί 23 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 8, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 6;
    • αριθμός γκολ - 34 εναντίον 38;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.61, στο 2ο ημίχρονο - 1.52;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.13.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Jong PSV - Den Bosch

    35%
    9 Νίκη
    23%
    6 Σχεδιάζω
    42%
    11 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    26
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.15
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    65%
    1.5
    Μέσο σύνολο
    1.65
    1.46
    Κίτρινες κάρτες
    1.92
    Τελευταίοι αγώνες
    16.03.26
    Eerste Divisie
    Den Bosch
    Den Bosch
    Jong PSV
    Jong PSV
    1.23
    1.22
    4
    8
    8
    9
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.23
    1.22
    4
    8
    8
    9
    2
    2
    22.09.25
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Den Bosch
    Den Bosch
    1.58
    1.98
    6
    10
    11
    14
    2
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.58
    1.98
    6
    10
    11
    14
    2
    2
    31.03.25
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Den Bosch
    Den Bosch
    1.7
    1.3
    8
    2
    6
    6
    0
    1
    2
    4
    1
    3
    1
    1
    1.7
    1.3
    8
    2
    6
    6
    0
    1
    13.12.24
    Eerste Divisie
    Den Bosch
    Den Bosch
    Jong PSV
    Jong PSV
    1.71
    0.95
    9
    1
    14
    12
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.71
    0.95
    9
    1
    14
    12
    0
    2
    13.07.24
    Club Friendly Games
    Den Bosch
    Den Bosch
    Jong PSV
    Jong PSV
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Jong PSV Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Eerste Divisie, η ομάδα Jong PSV έχει συμμετάσχει σε συνολικά 30 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 6 νίκες,
    • 19 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Jong PSV βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Eerste Divisie, με ποσοστό νίκης 20% και ποσοστό ήττας 63%.

    ⚽️Η Jong PSV έχει σκοράρει συνολικά 43 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Jong PSV έχει δεχθεί συνολικά 63 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Jong PSV

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Jong Ajax
    Jong Ajax
    2.31
    2.29
    4
    5
    8
    15
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.31
    2.29
    4
    5
    8
    15
    2
    2
    Εφιστά
    28.08.26
    Eerste Divisie
    RKC Waalwijk
    RKC Waalwijk
    Jong PSV
    Jong PSV
    1
    1.65
    2
    5
    8
    11
    1
    1
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1
    1.65
    2
    5
    8
    11
    1
    1
    Εφιστά
    24.08.26
    Eerste Divisie
    Jong PSV
    Jong PSV
    Oss
    Oss
    1.53
    1.52
    6
    5
    11
    9
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.53
    1.52
    6
    5
    11
    9
    1
    1
    Γουόν
    19.08.26
    U21 Premier League International Cup
    Sunderland U21
    Sunderland U21
    Jong PSV
    Jong PSV
    -
    -
    2
    6
    -
    -
    1
    5
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    6
    -
    -
    1
    5
    Εφιστά
    14.08.26
    Eerste Divisie
    Almere City
    Almere City
    Jong PSV
    Jong PSV
    0.73
    1.68
    3
    7
    12
    6
    1
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    0.73
    1.68
    3
    7
    12
    6
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Den Bosch Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Eerste Divisie, η ομάδα Den Bosch έχει συμμετάσχει σε συνολικά 31 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 13 νίκες,
    • 11 ήττες,
    • 7 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Den Bosch βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Eerste Divisie, με ποσοστό νίκης 42% και ποσοστό ήττας 35%.

    ⚽Η Den Bosch έχει σκοράρει συνολικά 45 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Den Bosch έχει δεχθεί συνολικά 37 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Den Bosch

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Den Bosch
    Den Bosch
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3.34
    3.17
    16
    0
    10
    17
    0
    3
    1
    4
    0
    3
    1
    1
    3.34
    3.17
    16
    0
    10
    17
    0
    3
    Νικώ
    21.08.26
    Eerste Divisie
    Den Bosch
    Den Bosch
    Eindhoven
    Eindhoven
    2.52
    0.91
    6
    1
    9
    11
    1
    0
    5
    2
    3
    1
    2
    1
    2.52
    0.91
    6
    1
    9
    11
    1
    0
    Γουόν
    14.08.26
    Eerste Divisie
    Heracles Almelo
    Heracles Almelo
    Den Bosch
    Den Bosch
    3.25
    1.05
    11
    6
    13
    9
    0
    1
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    3.25
    1.05
    11
    6
    13
    9
    0
    1
    Νικώ
    08.08.26
    Eerste Divisie
    Den Bosch
    Den Bosch
    Almere City
    Almere City
    1.36
    1.82
    7
    5
    10
    8
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.36
    1.82
    7
    5
    10
    8
    0
    1
    Εφιστά
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Den Bosch
    Den Bosch
    Al Faiha
    Al Faiha
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    3
    -
    -
    1
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 23;
    • νίκες γηπεδούχων - 8, νίκες φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 6.

    Στατιστικά: Jong PSV vs Den Bosch

    • αγώνων στο τουρνουά: 30 vs 31;
    • νικών: 6 vs 13;
    • ποσοστό νικών: 20% vs 42%;
    • ηττών: 19 vs 11;
    • ισοπαλιών: 5 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 0 vs 4;
    • ηττών: 8 vs 5;
    • ισοπαλιών: 2 vs 1.
    Τάσεις
    • Jong PSV δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    • Jong PSV δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    👉Πρόβλεψη: Den Bosch δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.48, οι φιλοξενούμενοι - 1.65;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.13;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 16; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 8.

    Στατιστικά: Jong PSV vs Den Bosch

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.53 vs 2.65;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.43 vs 1.45;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.63 vs 0.74;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.8 vs 0.71;
    • Jong PSV: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.67;
    • Den Bosch: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.07;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1 (εντός - 1.2) vs 1.1 (εκτός - 0.5).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 23;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 16 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 8 φορές.

    Στατιστικά: Jong PSV εναντίον Den Bosch

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 30 vs 31;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 21 vs 13;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Jong PSV εντός έδρας - 14 (93%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Den Bosch εκτός έδρας - 6 (40%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 8 vs 3;
    • OZ εντός έδρας (Jong PSV) - 5 (100%);
    • OZ εκτός έδρας (Den Bosch) - 2 (50%).
    Τάσεις
    • Jong PSV Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    • Jong PSV Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.44)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 13 Jong PSV σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Jong PSV παιχνίδια (Eerste Divisie).

    Άντερ γκολ πάνω από (2,5)
    Everygame
    Στοίχημα-222
    Δημοσιεύθηκε: 29/03/2025, 6:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Jong PSV - Den Bosch

    Jong PSV Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    jong-psv-eindhovenσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    jong-psv-eindhovenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    2ο ημίχρονο Den Bosch Νίκη
    Everygame
    +210
    Jong PSV δεν κερδίζει:
    jong-psv-eindhovenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    jong-psv-eindhovenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Den Bosch δεν θα χάσει
    Everygame
    -143
    Jong PSV Χάνει:
    jong-psv-eindhovenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 24 παιχνίδια.
    jong-psv-eindhovenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 23 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    jong-psv-eindhovenσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Den Bosch θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -400
    Jong PSV Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    jong-psv-eindhovenσε 17 της τελευταίας 18 παιχνίδια (Eerste Divisie).
    jong-psv-eindhovenσε 14 της τελευταίας 15 σπίτι παιχνίδια (Eerste Divisie).
    Jong PSV Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -357
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Jong PSV - Den Bosch Θέση στον πίνακα

    Eerste Divisie 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    8.
    FC Emmen
    FC Emmen
    381751656-5356
    9.
    FC Den Bosch
    FC Den Bosch
    3815101353-4855
    10.
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    3814101469-6352
    17.
    Jong Ajax Amsterdam
    Jong Ajax Amsterdam
    38992037-5236
    18.
    Jong PSV Eindhoven
    Jong PSV Eindhoven
    38862455-8630
    19.
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    384112331-8223

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    3 - Βλάβες
    Νίκη - 1
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 6
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 14
    -1
    -9
    16 - Φραγμένος
    25 - Χάσει
    4
    Νίκη
    1
    3
    Σχεδιάζω
    3
    3
    Βλάβες
    6
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    16
    14
    Χάσει
    25
    2.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    4.1
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.6
    1.4
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2.5
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    9
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    56'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία