Moreirense vs Famalicao Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Moreirense
12 Αγώνες
Famalicao
3 Νίκη
7 Σχεδιάζω
2 Νίκη
25%
58%
17%
1ο ημίχρονο
3 Νίκη
6 Σχεδιάζω
3 Νίκη
25%
50%
25%
2ο ημίχρονο
4 Νίκη
5 Σχεδιάζω
3 Νίκη
33%
42%
25%
23.07.25
Club Friendly GamesFamalicao
Moreirense
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
31
15
16
Σύνολο αγώνων
5
Περισσότερο - 42%
7
58% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.58
1.25
1.33
Μέσος χρόνος ανά γκολ
35'
72'
67'
Moreirense
2
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
4
16-30'
4
31-45'
HT
1
46-60'
3
61-75'
5
76-90'
4
46-60'
4
61-75'
0
76-90'
Famalicao
Στατιστικά αγώνα
Moreirense
Famalicao
46.08%
Κατοχή της μπάλας
53.92%
Φάουλ
Γενικά: 377
31.42
189
188
Γωνία
Γενικά: 99
8.25
46
53
Οφσάιντ
Γενικά: 37
3.08
18
19
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 86
7.17
46
40
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 5
0.42
2
3
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


MoreirenseΠορτογαλία
FamalicaoΠορτογαλία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Moreirense - Famalicao Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
16.08.26
liga portugalArouca
Moreirense
1.72
0.74
5
3
10
9
3
4
4
0
3
0
1
0
1.72
0.74
5
3
10
9
3
4
Νικώ
09.08.26
liga portugalMoreirense
Braga
0.24
1.12
4
2
15
20
4
2
2
2
1
1
1
1
0.24
1.12
4
2
15
20
4
2
Εφιστά
01.08.26
Club Friendly GamesMoreirense
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
01.08.26
Club Friendly GamesMoreirense
Amarante
-
-
1
3
-
-
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
1
3
-
-
0
0
Γουόν
25.07.26
Club Friendly GamesGil Vicente Barcelos
Moreirense
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
22.07.26
Club Friendly GamesMoreirense
Santa Clara Azores
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
18.07.26
Club Friendly GamesMoreirense
AVS Futebol Sad
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
16.05.26
Primeira LigaMoreirense
AVS Futebol Sad
1.35
1.73
5
3
10
12
2
3
0
0
0
0
0
0
1.35
1.73
5
3
10
12
2
3
Εφιστά
11.05.26
Primeira LigaTondela
Moreirense
1
1.91
0.32
1
8
14
9
1
3
2
0
1
0
1
0
1.91
0.32
1
8
14
9
1
3
Νικώ
Αγώνες
16.08.26
liga portugalFamalicao
Maritimo Madeira
0.81
1.25
5
1
11
16
1
2
1
2
1
1
0
1
0.81
1.25
5
1
11
16
1
2
Νικώ
07.08.26
liga portugalEstoril Praia
Famalicao
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
1
1
0
1
1
0
0.87
1.29
7
6
12
13
1
2
Εφιστά
31.07.26
Club Friendly GamesComo 1907
Famalicao
-
-
4
6
-
-
1
2
3
2
3
1
0
1
-
-
4
6
-
-
1
2
Νικώ
28.07.26
Club Friendly GamesLens
Famalicao
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
7
8
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
28.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Crystal Palace
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
4
5
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
25.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Tondela
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
2
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
22.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Arouca
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
18.07.26
Club Friendly GamesFamalicao
Penafiel
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
Αποτελέσματα αγώνων
3 Νίκη
3 Σχεδιάζω
4 Νικώ
30%
30%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
10%
20%
50%
50%
Νικώ
40%
·10 Αγώνες ·Famalicao
2 Νίκη
6 Σχεδιάζω
2 Βλάβες
20%
60%
20%
1 μισός
2 μισός
10%
40%
60%
40%
30%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
2
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
9
9
6
Γκολ στο 1ο ημίχρονο3
3
Γκολ στο 2ο ημίχρονο6
3
Σκόραρε πρώτος4
4
Δεν σκοράραμε3
Moreirense
33%
3
22%
2
11%
1
0%
0
11%
1
22%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Famalicao
11%
1
0%
0
22%
2
11%
1
33%
3
22%
2
16
9
10
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο3
6
Χάθηκε πρώτα4
3
Δεν έχασαν4
Moreirense
25%
4
44%
7
13%
2
6%
1
13%
2
19%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Famalicao
33%
3
33%
3
22%
2
11%
1
22%
2
22%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.8
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
100'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Famalicao
2.5
Όλο το ματς1.8
1.6
1ο ημίχρονο0.9
0.9
2ο ημίχρονο0.9
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
1.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Moreirense - Famalicao Στατιστικά αγώνα
Moreirense
Famalicao
47.4%
54.7%
Φάουλ
131
125
Γωνία
33
67
Οφσάιντ
6
10
Κίτρινες κάρτες
28
24
Κόκκινες κάρτες
1
0
Αποτελέσματα αγώνων
0:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
0:0
2 ώρα20%
1:0
2 ώρα20%
1:1
2 ώρα20%
2:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1
3 ώρα30%
2
2 ώρα20%
4
2 ώρα20%
5
2 ώρα20%
1 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
3 Γκολ
1
3 ώρα30%
2
2 ώρα20%
4
2 ώρα20%
3
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Primeira Liga
Braga
Vitoria SC Guimaraes
31 Αυγ
19:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Primeira Liga
Benfica Lisbon
Estoril Praia
31 Αυγ
19:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Isthmian League, Pr. Div
Whitehawk
Burgess Hill Town
31 Αυγ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Northern Ireland Reserve League
Broadbeach United Reserve
Coleraine Reserves
31 Αυγ
19:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
U21 Premier League International Cup
Everton U21
Milan Futuro
2 Σεπ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Bundesliga
RB Salzburg
Rapid Wien
2 Σεπ
18:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία