Rivadavia vs Racing Club Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Independiente Rivadavia
5 Αγώνες
Racing Club Avellaneda
2 Νίκη
2 Σχεδιάζω
1 Νίκη
40%
40%
20%
1ο ημίχρονο
0 Νίκη
4 Σχεδιάζω
1 Νίκη
80%
20%
2ο ημίχρονο
2 Νίκη
2 Σχεδιάζω
1 Νίκη
40%
40%
20%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
12
7
5
Σύνολο αγώνων
3
Περισσότερο - 60%
2
40% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.4
1.4
1
Μέσος χρόνος ανά γκολ
37'
64'
90'
Independiente Rivadavia
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
3
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
Racing Club Avellaneda
Στατιστικά αγώνα
Independiente Rivadavia
Racing Club Avellaneda
48.2%
Κατοχή της μπάλας
51.8%
Φάουλ
Γενικά: 115
23
63
52
Γωνία
Γενικά: 46
9.2
12
34
Οφσάιντ
Γενικά: 20
4
15
5
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 25
5
15
10
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 3
0.6
2
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Independiente RivadaviaΑργεντινή
Racing Club AvellanedaΑργεντινή

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Independiente Rivadavia - Racing Club Avellaneda Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
22.08.26
Primera DivisionIndependiente
Independiente Rivadavia
0.91
0.74
11
3
8
12
2
3
0
0
0
0
0
0
0.91
0.74
11
3
8
12
2
3
Εφιστά
18.08.26
libertadoresIndependiente Rivadavia
Fluminense
1
1.75
0.5
7
4
18
11
3
4
1
1
0
0
1
1
4
5
1.75
0.5
7
4
18
11
3
4
Νικώ
15.08.26
Primera DivisionBelgrano
Independiente Rivadavia
0.98
0.98
4
4
7
12
1
4
2
0
1
0
1
0
0.98
0.98
4
4
7
12
1
4
Νικώ
11.08.26
libertadoresFluminense
Independiente Rivadavia
1.03
0.51
7
6
5
14
2
1
0
0
0
0
0
0
1.03
0.51
7
6
5
14
2
1
Εφιστά
08.08.26
Primera DivisionIndependiente Rivadavia
Estudiantes Rio Cuarto
1.98
0.09
4
3
10
11
1
3
2
1
0
0
2
1
1.98
0.09
4
3
10
11
1
3
Γουόν
03.08.26
Primera DivisionSarmiento Junin
Independiente Rivadavia
0.69
2.03
3
7
16
7
1
1
2
1
2
1
0
0
0.69
2.03
3
7
16
7
1
1
Νικώ
30.07.26
Primera DivisionIndependiente Rivadavia
Huracan
1
2.37
1.08
3
6
12
8
0
0
2
1
2
0
0
1
2.37
1.08
3
6
12
8
0
0
Γουόν
26.07.26
Primera DivisionAtletico Tucuman
Independiente Rivadavia
0.23
0.98
4
6
13
15
1
2
0
0
0
0
0
0
0.23
0.98
4
6
13
15
1
2
Εφιστά
Αγώνες
19.08.26
Football CupRacing Club Avellaneda
Belgrano
1
-
-
3
7
11
8
1
2
1
0
1
0
0
0
-
-
3
7
11
8
1
2
Γουόν
14.08.26
Primera DivisionRacing Club Avellaneda
Banfield
2.34
0.38
6
1
9
11
2
2
0
1
0
1
0
0
2.34
0.38
6
1
9
11
2
2
Νικώ
09.08.26
Primera DivisionArgentinos Juniors
Racing Club Avellaneda
1
2.63
0.91
9
4
14
10
5
3
2
1
1
1
1
0
2.63
0.91
9
4
14
10
5
3
Νικώ
01.08.26
Primera DivisionRacing Club Avellaneda
Tigre
0.57
0.85
6
0
15
9
3
2
1
3
0
2
1
1
0.57
0.85
6
0
15
9
3
2
Νικώ
29.07.26
Primera DivisionClub Atletico Rosario Central
Racing Club Avellaneda
1.3
0.43
6
2
12
20
2
6
0
0
0
0
0
0
1.3
0.43
6
2
12
20
2
6
Εφιστά
24.07.26
Primera DivisionRacing Club Avellaneda
Gimnasia Y Esgrima La Plata
1.55
1.63
4
3
10
12
1
3
2
1
1
1
1
0
1.55
1.63
4
3
10
12
1
3
Γουόν
16.07.26
Football CupRacing Club Avellaneda
Defensa y Justicia
-
-
2
2
8
11
2
2
4
1
2
0
2
1
-
-
2
2
8
11
2
2
Γουόν
27.05.26
Copa SudamericanaRacing Club Avellaneda
Independiente Petrolero
0.82
0.91
9
2
16
12
1
2
2
0
1
0
1
0
0.82
0.91
9
2
16
12
1
2
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
4 Νίκη
3 Σχεδιάζω
3 Νικώ
40%
30%
30%
1 μισός
2 μισός
20%
30%
60%
50%
20%
Νικώ
20%
·10 Αγώνες ·Racing Club Avellaneda
4 Νίκη
2 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
40%
20%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
30%
50%
50%
20%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
2
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
11
13
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
4
Σκόραρε πρώτος6
4
Δεν σκοράραμε2
Independiente Rivadavia
0%
0
18%
2
27%
3
0%
0
18%
2
36%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Racing Club Avellaneda
31%
4
23%
3
8%
1
15%
2
15%
2
8%
1
8
12
4
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
4
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
3
Χάθηκε πρώτα3
4
Δεν έχασαν3
Independiente Rivadavia
13%
1
25%
2
38%
3
25%
2
13%
1
25%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Racing Club Avellaneda
8%
1
50%
6
17%
2
17%
2
8%
1
17%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.5
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
5
Μέσος χρόνος ανά γκολ
69'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Racing Club Avellaneda
1.9
Όλο το ματς2.5
0.9
1ο ημίχρονο1.5
1
2ο ημίχρονο1
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
6
60%
4
40%
0.5
8
80%
2
20%
4
40%
6
60%
1.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Independiente Rivadavia - Racing Club Avellaneda Στατιστικά αγώνα
Independiente Rivadavia
Racing Club Avellaneda
48.1%
54.8%
Φάουλ
123
122
Γωνία
49
46
Οφσάιντ
24
18
Κίτρινες κάρτες
19
24
Κόκκινες κάρτες
0
1
Αποτελέσματα αγώνων
0:0
3 ώρα30%
2:1
3 ώρα30%
0:2
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
2:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:1
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
3
3 ώρα30%
4
1 ώρα10%
2 Γκολ
3 Γκολ
4 Γκολ
1 Γκολ
5 Γκολ
2
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
4
2 ώρα20%
1
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
UEFA Europa Cup Women
Metalist 1925 (W)
Mitrovica (W)
1 Σεπ
11:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Cup
Odra Opole
Wisla
1 Σεπ
15:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Championship
Birmingham City
Southampton
1 Σεπ
19:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Kakkonen
VPS Vaasa-J
GBK Kokkola
2 Σεπ
15:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Bundesliga
Austria Wien
WSG Tirol
2 Σεπ
16:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
League One
Reading
Mansfield Town
2 Σεπ
19:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία