Etoile Carouge FC vs Rapperswil Πρόβλεψη 30 Ιανουάριος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Etoile Carouge και Rapperswil-Jona. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 7:15 PM 30 Ιανουάριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Stade de la Fontenette στην πόλη Carouge. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 21 Νοέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 0:2. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Etoile Carouge):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 10 vs 6;
    • φάουλ: 9 vs 9;
    • κίτρινων καρτών: 1 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 4.

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων Etoile Carouge και Rapperswil-Jona:

    • παίχτηκαν 12 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 17 εναντίον 13;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.5.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Etoile Carouge FC - Rapperswil

    40%
    6 Νίκη
    27%
    4 Σχεδιάζω
    33%
    5 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    15
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.6
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    53%
    1.47
    Μέσο σύνολο
    1.13
    0.27
    Κίτρινες κάρτες
    0.53
    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    24.04.26
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    1
    -
    -
    8
    4
    6
    8
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    6
    8
    0
    2
    30.01.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    5
    3
    7
    8
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    5
    3
    7
    8
    0
    2
    21.11.25
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    0.76
    1.93
    10
    6
    9
    9
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.76
    1.93
    10
    6
    9
    9
    1
    2
    25.07.25
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    1.09
    1.03
    6
    5
    8
    8
    4
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.09
    1.03
    6
    5
    8
    8
    4
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Etoile Carouge Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 23 Ιανουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Challenge League (γηπεδούχοι - Stade Nyonnais, φιλοξενούμενοι - Etoile Carouge). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Etoile Carouge vs Stade Nyonnais):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 4 vs 10;
    • φάουλ: 17 vs 11;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 6.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Challenge League, η ομάδα Etoile Carouge έχει συμμετάσχει σε συνολικά 19 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 11 ήττες,
    • 5 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Etoile Carouge βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Challenge League, με ποσοστό νίκης 16% και ποσοστό ήττας 58%.

    ⚽️Η Etoile Carouge έχει σκοράρει συνολικά 16 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Etoile Carouge έχει δεχθεί συνολικά 27 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Etoile Carouge

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    Γουόν
    21.08.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    Εφιστά
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Collex-Bossy
    Collex-Bossy
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    0
    10
    8
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    0
    10
    8
    8
    3
    1
    Γουόν
    07.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Neuchatel Xamax
    Neuchatel Xamax
    -
    -
    3
    7
    9
    13
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    9
    13
    1
    2
    Νικώ
    31.07.26
    Challenge League
    Yverdon-Sport
    Yverdon-Sport
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    5
    4
    11
    12
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    11
    12
    1
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Rapperswil-Jona Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 24 Ιανουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Challenge League (γηπεδούχοι - Rapperswil-Jona, φιλοξενούμενοι - Stade Lausanne Ouchy). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα (Rapperswil-Jona vs Stade Lausanne Ouchy) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 42% vs 58%;
    • κόρνερ: 3 vs 3;
    • φάουλ: 18 vs 13;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 3 vs 3.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Challenge League, η ομάδα Rapperswil-Jona έχει συμμετάσχει σε συνολικά 19 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 7 νίκες,
    • 11 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Rapperswil-Jona βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Challenge League, με ποσοστό νίκης 37% και ποσοστό ήττας 58%.

    ⚽Η Rapperswil-Jona έχει σκοράρει συνολικά 20 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Rapperswil-Jona έχει δεχθεί συνολικά 27 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Rapperswil-Jona

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    Νικώ
    21.08.26
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Winterthur
    Winterthur
    -
    -
    2
    7
    9
    14
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    2
    7
    9
    14
    2
    2
    Νικώ
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Juventus Zurich
    Juventus Zurich
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    6
    0
    4
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Γουόν
    07.08.26
    Challenge League
    Stade Lausanne Ouchy
    Stade Lausanne Ouchy
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    3
    4
    10
    13
    0
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    10
    13
    0
    3
    Νικώ
    31.07.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    2
    7
    12
    13
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    12
    13
    2
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Στατιστικά 1ου Ημιχρόνου: Etoile Carouge (εντός) vs Rapperswil-Jona (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 9 vs 9;
    • αριθμός νικών: 2 (22.22%) vs 3 (33.33%);
    • αριθμός ηττών: 3 (33.33%) vs 2 (22.22%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 4 (44.44%) vs 4 (44.44%);
    • μέσος όρος συνολικών γκολ: 0.89 vs 1.33;
    • μέσος όρος γκολ κατά: 0.56 vs 0.56.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 0 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 7 vs 5;
    • μέσος όρος 1ου ημιχρόνου: 0.8 (επιτεύχθηκαν - 0.2, κατά - 0.6) vs 1.1 (επιτεύχθηκαν - 0.6, κατά - 0.5).
    Τάσεις
    • Etoile Carouge Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Challenge League).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο Σχεδιάζω (aποδόσεις: 7.5)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 12;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: Etoile Carouge vs Rapperswil-Jona

    • αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • νικών: 3 vs 7;
    • ποσοστό νικών: 16% vs 37%;
    • ηττών: 11 vs 11;
    • ισοπαλιών: 5 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 1 vs 4;
    • ηττών: 6 vs 6;
    • ισοπαλιών: 3 vs 0.
    Τάσεις
    • Etoile Carouge δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Challenge League).
    • Etoile Carouge δεν κερδίζει σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Rapperswil-Jona δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.58)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.42, οι φιλοξενούμενοι - 1.08;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.5;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 1.

    Στατιστικά: Etoile Carouge vs Rapperswil-Jona

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.26 vs 2.47;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.84 vs 1.05;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.37 vs 0.58;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.47 vs 0.47;
    • Etoile Carouge: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.89;
    • Rapperswil-Jona: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 0.7 (εντός - 0.6) vs 1.1 (εκτός - 1.2).
    Τάσεις
    • Etoile Carouge Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Challenge League).
    👉Πρόβλεψη: Etoile Carouge Άντερ γκολ λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.64)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Etoile Carouge: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.05; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.56;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.7; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.6.

    Rapperswil-Jona: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4.32, εκτός - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.8; εκτός - 3.8.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (8,5) (aποδόσεις: 1.56)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 12;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 1 φορές.

    Στατιστικά: Etoile Carouge εναντίον Rapperswil-Jona

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 9 vs 9;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Etoile Carouge εντός έδρας - 5 (56%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Rapperswil-Jona εκτός έδρας - 5 (56%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Etoile Carouge) - 1 (20%);
    • OZ εκτός έδρας (Rapperswil-Jona) - 2 (40%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 2.1)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (13/95, 13.7%);
    • η Etoile Carouge εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:2 , 1:1 (2/9, 22.2%);
    • η Rapperswil-Jona εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:2 , 1:0 , 2:1 (2/9, 22.2%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:1 - 12.85% (aποδόσεις 6)
    1:0 - 10.86% (aποδόσεις 8)
    0:1 - 10.07% (aποδόσεις 9.5)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Etoile Carouge δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Challenge League).
    • Etoile Carouge δεν κερδίζει σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.

    Rapperswil-Jona δεν θα χάσει
    Everygame
    Στοίχημα-172
    Δημοσιεύθηκε: 28/01/2026, 7:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Etoile Carouge - Rapperswil-Jona

    Etoile Carouge Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    etoile-carouge-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Challenge League).
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +115
    Etoile Carouge δεν κερδίζει:
    etoile-carouge-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Challenge League).
    etoile-carouge-fcσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Rapperswil-Jona δεν θα χάσει
    Everygame
    -169
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    σε 14 της τελευταίας 15 Jonathan Jaussi παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -400
    Rapperswil-Jona Αποτελέσματα:
    fc-rapperswil-jonaσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια.
    fc-rapperswil-jonaσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Challenge League).
    Rapperswil-Jona θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -303
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Etoile Carouge - Rapperswil-Jona Θέση στον πίνακα

    Challenge League 25/26
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    4.
    Stade Lausanne Ouchy
    Stade Lausanne Ouchy
    361481459-5150
    5.
    Neuchatel Xamax
    Neuchatel Xamax
    361471555-5649
    6.
    FC Rapperswil-Jona
    FC Rapperswil-Jona
    361422052-6244
    7.
    Etoile Carouge FC
    Etoile Carouge FC
    3610101646-5440
    8.
    FC Wil 1900
    FC Wil 1900
    3610101639-5540
    9.
    FC Stade Nyonnais
    FC Stade Nyonnais
    365131833-6028

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    3 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 0
    Βλάβες - 6
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 16
    Χάσει - 13
    +3
    0
    22 - Φραγμένος
    22 - Χάσει
    4
    Νίκη
    4
    3
    Σχεδιάζω
    0
    3
    Βλάβες
    6
    Διαφορά τερμάτων
    16
    Φραγμένος
    22
    13
    Χάσει
    22
    2.9
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    4.4
    1.6
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2.2
    1.3
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2.2
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    8
    56'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    41'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία