Earthquakes vs Minnesota United Πρόβλεψη 29 Απρίλιος 2026

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου το παιχνίδι; Σήμερα, συναντώνται οι ομάδες San Jose Earthquakes και Minnesota United. Η έναρξη της αναμέτρησης έχει προγραμματιστεί για τις 2:00 AM. Ο αγώνας του US Open Cup θα διεξαχθεί στην πόλη San Jose, στο στάδιο "PayPal Park". Οι αποδόσεις για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους bookmakers σε και , αντίστοιχα, με την ομάδα των San Jose Earthquakes να θεωρείται το φαβορί της συνάντησης.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 13 Ιούλιος 2025 και έληξε με σκορ 4:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Minnesota United):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 35% vs 65%;
    • κόρνερ: 5 vs 8;
    • φάουλ: 18 vs 13;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 5;
    • σουτ εντός εστίας: 6 vs 4.

    📊Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς και Μινεσότα Γιουνάιτεντ:

    • έχουν διεξαχθεί 20 αγώνες·
    • οι νίκες για τους γηπεδούχους ανέρχονται σε 7, ενώ για τους φιλοξενούμενους σε 9, με 4 ισοπαλίες·
    • ο αριθμός των γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) είναι 28 έναντι 36·
    • ο μέσος όρος γκολ ανά αγώνα είναι 3.2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Earthquakes - Minnesota United

    36%
    8 Νίκη
    18%
    4 Σχεδιάζω
    45%
    10 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    22
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.45
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    68%
    1.5
    Μέσο σύνολο
    1.95
    1.77
    Κίτρινες κάρτες
    1.41
    Τελευταίοι αγώνες
    23.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Minnesota United
    Minnesota United
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    29.04.26
    US Open Cup
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Minnesota United
    Minnesota United
    -
    -
    9
    8
    12
    12
    2
    0
    4
    2
    1
    0
    3
    2
    -
    -
    9
    8
    12
    12
    2
    0
    13.07.25
    MLS
    Minnesota United
    Minnesota United
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    2.98
    1.31
    5
    8
    18
    13
    0
    5
    4
    1
    3
    0
    1
    1
    2.98
    1.31
    5
    8
    18
    13
    0
    5
    09.03.25
    Major League Soccer
    San Jose Earthquakes
    San Jose Earthquakes
    Minnesota United FC
    Minnesota United FC
    1.13
    1.8
    10
    4
    8
    12
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.13
    1.8
    10
    4
    8
    12
    1
    1
    01.09.24
    MLS
    San Jose Earthquakes
    San Jose Earthquakes
    Minnesota United
    Minnesota United
    -
    -
    3
    8
    8
    16
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    8
    8
    16
    1
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    San-Jose Earthquakes Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά MLS (γηπεδούχοι - Saint-Louis City, φιλοξενούμενοι - San Jose Earthquakes). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:3.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (San Jose Earthquakes vs Saint-Louis City):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 43% vs 57%;
    • κόρνερ: 3 vs 10;
    • φάουλ: 12 vs 12;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 3 vs 5.

    ✅Η ομάδα San Jose Earthquakes έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 9 νίκες, έχει φέρει 0 ισοπαλίες και έχει υποστεί 1 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 24 γκολ, με μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 0.6 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: San-Jose Earthquakes

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    mls
    Houston Dynamo
    Houston Dynamo
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    0.67
    1.33
    7
    4
    8
    9
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.67
    1.33
    7
    4
    8
    9
    0
    1
    Εφιστά
    23.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Minnesota United
    Minnesota United
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    Νικώ
    20.08.26
    mls
    Los Angeles Galaxy
    Los Angeles Galaxy
    1
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    1.44
    2
    2
    5
    12
    17
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.44
    2
    2
    5
    12
    17
    2
    3
    Νικώ
    16.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Saint-Louis City
    Saint-Louis City
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    0.3
    2.49
    4
    5
    16
    17
    1
    2
    Νικώ
    02.08.26
    mls
    Cincinnati
    Cincinnati
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    1.58
    0.68
    9
    6
    12
    6
    3
    0
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    1.58
    0.68
    9
    6
    12
    6
    3
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Minnesota United Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις στο πλαίσιο του τουρνουά MLS (γηπεδούχοι - Minnesota United, φιλοξενούμενοι - Los Angeles ). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Minnesota United vs Los Angeles ) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 62% vs 38%;
    • κόρνερ: 11 vs 2;
    • φάουλ: 11 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 4 vs 7.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Minnesota United προσέφερε στους οπαδούς της 6 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 1 φορές και ολοκλήρωσε 3 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 9;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 0.9;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.2.

    Αποτελέσματα αγώνων: Minnesota United

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    mls
    Minnesota United
    Minnesota United
    Orlando City
    Orlando City
    3.25
    0.96
    8
    1
    13
    10
    2
    2
    3
    3
    0
    1
    3
    2
    3.25
    0.96
    8
    1
    13
    10
    2
    2
    Εφιστά
    23.08.26
    mls
    San-Jose Earthquakes
    San-Jose Earthquakes
    Minnesota United
    Minnesota United
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    1
    5
    1
    3
    0
    2
    1.96
    1.72
    3
    3
    14
    15
    1
    0
    Γουόν
    20.08.26
    mls
    Minnesota United
    Minnesota United
    Atlanta United
    Atlanta United
    2.14
    0.64
    6
    4
    13
    13
    4
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    2.14
    0.64
    6
    4
    13
    13
    4
    3
    Νικώ
    16.08.26
    mls
    Real Salt-Lake
    Real Salt-Lake
    Minnesota United
    Minnesota United
    1.67
    1.64
    7
    10
    7
    12
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.67
    1.64
    7
    10
    7
    12
    3
    1
    Εφιστά
    12.08.26
    Leagues Cup
    Minnesota United
    Minnesota United
    Atlante
    Atlante
    -
    -
    3
    5
    11
    16
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    3
    5
    11
    16
    3
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 20;
    • νίκες γηπεδούχων - 7, νίκες φιλοξενούμενων - 9, ισοπαλίες - 4.
    👉Πρόβλεψη: San-Jose Earthquakes Νίκη (aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1.4, οι φιλοξενούμενοι - 1.8;
    • μέσος όρος σύνολο γκολ σε απευθείας αγώνες - 3.2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 13; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 6.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 San-Jose Earthquakes σπίτι παιχνίδια κατάb Minnesota United.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 San-Jose Earthquakes σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Minnesota United παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.51)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    San Jose Earthquakes: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 9; στο γήπεδο του σπιτιού - 9;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 7.1; στο γήπεδο του σπιτιού - 11.

    Minnesota United: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6, εκτός - 6;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.6; εκτός - 3.83.
    Τάσεις
    • Minnesota United Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 μακριά παιχνίδια κατάb San-Jose Earthquakes.
    • Minnesota United Εξυπηρετεί πάνω από 3.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (US Open Cup).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Minnesota United Σύνολο πάνω από (3,5) (aποδόσεις: 1.72)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 20;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 13 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 6 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 2.25)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 2:0 (7/64, 10.9%);
    • η San Jose Earthquakes εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 2:0 (1/1, 100%);
    • η Minnesota United εκτός έδρας συνήθως παίζει: 0:0 (1/1, 100%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:0 - 24.3% (aποδόσεις 8.5)
    0:0 - 19.13% (aποδόσεις 13)
    2:0 - 16.67% (aποδόσεις 11)

    👉Πρόβλεψη: Ακριβές σκορ (1:0) (aποδόσεις: 9)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • San-Jose Earthquakes Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια κατάb Minnesota United.

    San-Jose Earthquakes Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 27/04/2026, 5:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: San-Jose Earthquakes - Minnesota United

    San-Jose Earthquakes Νίκες:
    san-jose-earthquakesσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια.
    san-jose-earthquakesσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    San-Jose Earthquakes Νίκη
    Bovada
    -156
    San-Jose Earthquakes δεν χάνει:
    san-jose-earthquakesσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια.
    San-Jose Earthquakes δεν θα χάσει
    MyBookie
    -500
    San-Jose Earthquakes δεν κερδίζει:
    san-jose-earthquakesminnesota-united-fcσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Minnesota United.
    san-jose-earthquakesminnesota-united-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια κατάb Minnesota United.
    Minnesota United δεν θα χάσει
    Everygame
    +115
    San-Jose Earthquakes Αποτελέσματα:
    san-jose-earthquakesσε 32 της τελευταίας 33 παιχνίδια.
    san-jose-earthquakesσε 22 της τελευταίας 23 σπίτι παιχνίδια.
    Minnesota United Χάνει:
    minnesota-united-fcσε 17 της τελευταίας 19 μακριά παιχνίδια.
    San-Jose Earthquakes θα κερδίσει γκολ
    -1000
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    1 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    7 - Βλάβες
    Νίκη - 2
    Σχεδιάζω - 4
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 10
    Χάσει - 24
    -14
    +3
    16 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    1
    Νίκη
    2
    2
    Σχεδιάζω
    4
    7
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    10
    Φραγμένος
    16
    24
    Χάσει
    13
    3.4
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.9
    1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.6
    2.4
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    8
    90'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    58'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία