New York Red Bulls vs New-York City Πρόβλεψη 29 Απρίλιος 2026

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων NY Red Bulls και New York City. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 11:00 PM 29 Απρίλιος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Red Bull Arena στην πόλη Harrison. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 27 Σεπτέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 2:3. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - NY Red Bulls):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 54% vs 46%;
    • κόρνερ: 6 vs 4;
    • φάουλ: 19 vs 9;
    • κίτρινων καρτών: 3 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 3 vs 8.

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων NY Red Bulls και New York City:

    • παίχτηκαν 35 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 17, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 14, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 56 εναντίον 45;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.89.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων New York Red Bulls - New-York City

    46%
    17 Νίκη
    14%
    5 Σχεδιάζω
    41%
    15 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    37
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.89
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    46%
    1.57
    Μέσο σύνολο
    1.32
    2.35
    Κίτρινες κάρτες
    2
    Τελευταίοι αγώνες
    16.05.26
    MLS
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    New-York City
    New-York City
    1.95
    1.4
    9
    3
    16
    10
    4
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.95
    1.4
    9
    3
    16
    10
    4
    3
    29.04.26
    US Open Cup
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    New-York City
    New-York City
    -
    -
    6
    11
    12
    17
    1
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    6
    11
    12
    17
    1
    1
    27.09.25
    MLS
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    New-York City
    New-York City
    1.05
    2.03
    6
    4
    19
    9
    3
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    1.05
    2.03
    6
    4
    19
    9
    3
    2
    17.05.25
    MLS
    New York City
    New York City
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    1.86
    0.43
    4
    6
    12
    16
    1
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.86
    0.43
    4
    6
    12
    16
    1
    3
    23.11.24
    MLS
    New York City
    New York City
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    -
    -
    13
    5
    11
    9
    2
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    13
    5
    11
    9
    2
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    NY Red Bulls Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 25 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά MLS (γηπεδούχοι - Cincinnati, φιλοξενούμενοι - NY Red Bulls). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (NY Red Bulls vs Cincinnati):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 7 vs 4;
    • φάουλ: 15 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 6 vs 5.

    ✅Η ομάδα NY Red Bulls έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 3 νίκες, έχει φέρει 3 ισοπαλίες και έχει υποστεί 4 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 17 γκολ, με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 2.5 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: NY Red Bulls

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Philadelphia Union
    Philadelphia Union
    1.49
    2.75
    4
    7
    12
    13
    1
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.49
    2.75
    4
    7
    12
    13
    1
    2
    Νικώ
    22.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    0.73
    0.96
    3
    2
    10
    10
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.73
    0.96
    3
    2
    10
    10
    1
    2
    Εφιστά
    19.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Nashville
    Nashville
    1.58
    1.1
    7
    10
    4
    12
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.58
    1.1
    7
    10
    4
    12
    1
    2
    Νικώ
    15.08.26
    mls
    Atlanta United
    Atlanta United
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.66
    1.42
    3
    7
    14
    12
    3
    1
    Νικώ
    01.08.26
    mls
    NY Red Bulls
    NY Red Bulls
    Orlando City
    Orlando City
    3.5
    3.56
    5
    4
    10
    10
    3
    2
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    3.5
    3.56
    5
    4
    10
    10
    3
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    New-York City Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 25 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά MLS (γηπεδούχοι - Montreal Impact, φιλοξενούμενοι - New-York City). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα (New York City vs Montreal Impact) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 64% vs 36%;
    • κόρνερ: 1 vs 3;
    • φάουλ: 15 vs 18;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 5;
    • σουτ στον στόχο: 2 vs 5.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα New York City προσέφερε στους οπαδούς της 4 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 2 φορές και ολοκλήρωσε 4 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 23;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 2.3;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.7.

    Αποτελέσματα αγώνων: New-York City

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    mls
    Toronto
    Toronto
    New-York City
    New-York City
    0.86
    0.54
    7
    2
    10
    13
    3
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.86
    0.54
    7
    2
    10
    13
    3
    3
    Εφιστά
    23.08.26
    mls
    New-England Revolution
    New-England Revolution
    New-York City
    New-York City
    2.47
    1.17
    6
    4
    6
    12
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    2.47
    1.17
    6
    4
    6
    12
    1
    1
    Εφιστά
    19.08.26
    mls
    Cincinnati
    Cincinnati
    New-York City
    New-York City
    1.27
    1.38
    2
    5
    10
    9
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.27
    1.38
    2
    5
    10
    9
    3
    3
    Νικώ
    16.08.26
    mls
    New-York City
    New-York City
    Philadelphia Union
    Philadelphia Union
    2.33
    2.11
    8
    4
    15
    21
    3
    4
    2
    3
    2
    0
    0
    3
    2.33
    2.11
    8
    4
    15
    21
    3
    4
    Νικώ
    13.08.26
    Leagues Cup
    New-York City
    New-York City
    Necaxa
    Necaxa
    -
    -
    2
    5
    4
    2
    1
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    5
    4
    2
    1
    4
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 35;
    • νίκες γηπεδούχων - 17, νίκες φιλοξενούμενων - 14, ισοπαλίες - 4.
    👉Πρόβλεψη: New-York City Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.21)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.6, οι φιλοξενούμενοι - 1.29;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.89;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 15; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 7.

    Στατιστικά: NY Red Bulls vs New York City

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 4 vs 7;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 3 vs 5;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 2 vs 4;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1 vs 1;
    • NY Red Bulls: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 3;
    • New York City: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.7 (εντός - 2.4) vs 2.3 (εκτός - 1.75).
    Τάσεις
    • NY Red Bulls Χάνει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: New-York City θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.14)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    NY Red Bulls: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4; στο γήπεδο του σπιτιού - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 6.3; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.4.

    New York City: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4, εκτός - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4; εκτός - 3.5.
    Τάσεις
    • NY Red Bulls Εξυπηρετεί πάνω από 4.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb New-York City.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - NY Red Bulls Σύνολο πάνω από (4,5) (aποδόσεις: 1.78)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 35;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 15 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 7 φορές.
    Τάσεις
    • NY Red Bulls Σκοράρει και δέχεται γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 2:0 (7/64, 10.9%);
    • η NY Red Bulls εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 3:1 (1/1, 100%);
    • η New York City εκτός έδρας συνήθως παίζει: 2:5 (1/1, 100%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    2:2 - 7.5% (aποδόσεις 10)
    1:1 - 6.45% (aποδόσεις 6.5)
    2:1 - 6.26% (aποδόσεις 8)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • NY Red Bulls Σκορ στο 2ο ημίχρονο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    • New-York City δέχεται γκολ στο 2ο ημίχρονο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.

    2ο ημίχρονο, NY Red Bulls θα κερδίσει γκολ
    Δημοσιεύθηκε: 27/04/2026, 11:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: NY Red Bulls - New-York City

    NY Red Bulls Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    ny-red-bullsnew-york-city-fcσε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια κατάb New-York City.
    ny-red-bullsnew-york-city-fcσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια κατάb New-York City.
    NY Red Bulls Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -400
    New-York City Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    ny-red-bullsnew-york-city-fcσε 16 της τελευταίας 18 μακριά παιχνίδια κατάb NY Red Bulls.
    new-york-city-fcσε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    New-York City Άντερ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -333
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 4.5 γκολ:
    ny-red-bullsnew-york-city-fcσε 13 της τελευταίας 15 NY Red Bulls παιχνίδια κατάb New-York City.
    Άντερ γκολ λιγότερος (4,5)
    -333
    NY Red Bulls Αποτελέσματα:
    ny-red-bullsnew-york-city-fcσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια κατάb New-York City.
    New-York City Χάνει:
    new-york-city-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια.
    NY Red Bulls θα κερδίσει γκολ
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    5 - Βλάβες
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 13
    Χάσει - 18
    -5
    +1
    15 - Φραγμένος
    14 - Χάσει
    3
    Νίκη
    3
    2
    Σχεδιάζω
    3
    5
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    13
    Φραγμένος
    15
    18
    Χάσει
    14
    3.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.9
    1.3
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.5
    1.8
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.4
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    9
    69'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    60'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία