Pau vs Annecy Πρόβλεψη 28 Μάρτιος 2025

    📢 Στον επερχόμενο αγώνα της 28ης αγωνιστικής της Ligue 2, η Pau και η Annecy θα αναμετρηθούν. Και οι δύο ομάδες βρίσκονται στη μέση του βαθμολογικού πίνακα, αλλά διατηρούν ακόμα πιθανότητες να μπουν στη ζώνη ανόδου. Η Pau, παίζοντας στην έδρα της, θα επιδιώξει να βελτιώσει τις επιδόσεις της μετά από μια σειρά ισοπαλιών και ηττών, ενώ η Annecy, παρά τις αποτυχίες στους τελευταίους αγώνες, δείχνει ικανότητα να εκπλήσσει εκτός έδρας. Αναμένεται προσεκτικό παιχνίδι με έμφαση στην άμυνα, δεδομένης της χαμηλής παραγωγικότητας και των δύο ομάδων στους πρόσφατους αγώνες.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αναμετρήσεων μεταξύ Πο και Ανσί:

    • έχουν διεξαχθεί 5 αγώνες;
    • οι νίκες των γηπεδούχων - 1, των φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 2;
    • σύνολο τερμάτων - 4 έναντι 7;
    • μέσος όρος τερμάτων στο 1ο ημίχρονο - 1.2, στο 2ο - 1;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα - 2.2.

    Ο τελευταίος αγώνας διεξήχθη στις 01 Νοέμβριος 2024 στο γήπεδο της Ανσί και ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Pau - Annecy

    33%
    3 Νίκη
    22%
    2 Σχεδιάζω
    44%
    4 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    9
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.33
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    22%
    0.89
    Μέσο σύνολο
    1.44
    4.78
    Γωνία
    3.44
    2.33
    Κίτρινες κάρτες
    2.11
    11.89
    Φάουλ
    13.11
    Τελευταίοι αγώνες
    08.08.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Annecy
    Annecy
    1
    1.09
    0.63
    6
    4
    12
    10
    3
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.09
    0.63
    6
    4
    12
    10
    3
    0
    24.04.26
    Ligue 2
    Annecy
    Annecy
    Pau
    Pau
    2.10
    0.68
    1
    3
    19
    6
    1
    0
    5
    1
    3
    0
    2
    1
    2.10
    0.68
    1
    3
    19
    6
    1
    0
    09.08.25
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Annecy
    Annecy
    1
    1.38
    0.61
    5
    5
    20
    18
    2
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.38
    0.61
    5
    5
    20
    18
    2
    1
    28.03.25
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Annecy
    Annecy
    0.74
    0.55
    2
    6
    17
    20
    1
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.74
    0.55
    2
    6
    17
    20
    1
    4
    01.11.24
    Ligue 2
    Annecy
    Annecy
    1
    Pau
    Pau
    1.12
    0.23
    -
    -
    -
    -
    4
    5
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.12
    0.23
    -
    -
    -
    -
    4
    5
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Pau Επισκόπηση ομάδας

    Πο βρίσκονται στη 10η θέση της βαθμολογίας της Ligue 2. Η τρέχουσα φόρμα των "αρκούδων" δεν είναι η καλύτερη, καθώς έχουν κερδίσει μόνο δύο από τους τελευταίους δέκα αγώνες τους. Το μέσο σκοράρισμά τους είναι 1,2 γκολ ανά παιχνίδι, που δεν είναι υψηλό για μια ομάδα που επιδιώκει να ανέβει στη βαθμολογία. Ωστόσο, η άμυνα του συλλόγου δείχνει σημαντικά πιο αδύναμη, δεχόμενη κατά μέσο όρο 1,8 γκολ ανά αγώνα. Στον εντός έδρας αγώνα εναντίον της Annecy, οι "αρκούδες" θα προσπαθήσουν να εκμεταλλευτούν το πλεονέκτημα της έδρας τους και να βελτιώσουν τη στατιστική τους. Αξίζει να σημειωθεί ότι έχουν την τάση για χαμηλή παραγωγικότητα στο σπίτι, σκοράροντας λιγότερα από 1,5 γκολ στους περισσότερους αγώνες τους.

    Αποτελέσματα αγώνων: Pau

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Ligue 2
    Rodez
    Rodez
    Pau
    Pau
    0.51
    2.04
    5
    3
    21
    8
    3
    1
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0.51
    2.04
    5
    3
    21
    8
    3
    1
    Εφιστά
    21.08.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Nancy
    Nancy
    0.70
    1.21
    5
    4
    16
    18
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.70
    1.21
    5
    4
    16
    18
    3
    2
    Νικώ
    14.08.26
    Ligue 2
    Dijon FCO
    Dijon FCO
    Pau
    Pau
    0.90
    1.03
    6
    2
    11
    17
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.90
    1.03
    6
    2
    11
    17
    0
    2
    Γουόν
    08.08.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Annecy
    Annecy
    1
    1.09
    0.63
    6
    4
    12
    10
    3
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.09
    0.63
    6
    4
    12
    10
    3
    0
    Νικώ
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Pau
    Pau
    Real Union de Irun
    Real Union de Irun
    -
    -
    6
    5
    -
    -
    2
    4
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    -
    -
    2
    4
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Annecy Επισκόπηση ομάδας

    Η Ανσί βρίσκεται στην 7η θέση και επιδιώκει να εδραιωθεί στην κορυφή της βαθμολογίας της Ligue 2. Παρά το γεγονός ότι η φόρμα της ομάδας δεν εντυπωσιάζει - με τρεις νίκες και έξι ήττες στα τελευταία δέκα παιχνίδια - οι "κόκκινοι" μπορούν να προκαλέσουν προβλήματα στους αντιπάλους εκτός έδρας. Η Ανσί χαρακτηρίζεται από χαμηλή επιθετική παραγωγικότητα, σκοράροντας κατά μέσο όρο μόλις 0.7 γκολ ανά αγώνα, κάτι που αντικατοπτρίζει ένα προσεκτικό στυλ παιχνιδιού. Ωστόσο, οι "κόκκινοι" συχνά δέχονται γκολ, γεγονός που μπορεί να αποτελέσει αδυναμία στην αναμέτρηση με την Πο. Στην τελευταία μεταξύ τους αναμέτρηση, η Ανσί επικράτησε με σκορ 2-0, κάτι που μπορεί να προσθέσει αυτοπεποίθηση στην ομάδα πριν από αυτή τη συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Annecy

    Τελευταίοι αγώνες
    29.08.26
    Ligue 2
    Annecy
    Annecy
    Metz
    Metz
    1.44
    0.74
    7
    6
    18
    8
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.44
    0.74
    7
    6
    18
    8
    2
    2
    Εφιστά
    24.08.26
    Ligue 2
    Stade Reims
    Stade Reims
    Annecy
    Annecy
    2.77
    0.90
    4
    3
    5
    13
    0
    0
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    2.77
    0.90
    4
    3
    5
    13
    0
    0
    Νικώ
    14.08.26
    Ligue 2
    Annecy
    Annecy
    Rodez
    Rodez
    2.23
    0.71
    8
    7
    15
    12
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.23
    0.71
    8
    7
    15
    12
    2
    0
    Γουόν
    08.08.26
    Ligue 2
    Pau
    Pau
    Annecy
    Annecy
    1
    1.09
    0.63
    6
    4
    12
    10
    3
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.09
    0.63
    6
    4
    12
    10
    3
    0
    Γουόν
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Bastia
    Bastia
    Annecy
    Annecy
    -
    -
    4
    7
    -
    -
    0
    0
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    4
    7
    -
    -
    0
    0
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • νίκες γηπεδούχων - 1, νίκες φιλοξενούμενων - 2, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Παό vs Ανσί

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
    • αριθμός νικών: 8 vs 11;
    • ποσοστό νικών: 30% vs 39%;
    • αριθμός ηττών: 9 vs 10;
    • αριθμός ισοπαλιών: 10 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 2 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 6;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 1.
    Τάσεις
    • Ο Παό δεν κερδίζει σε 7 από τους τελευταίους 8 αγώνες στη Λιγκ 2.
    👉Πρόβλεψη: Annecy δεν θα χάσει(απόδοση: 1.71)

    Πρόβλεψη για το σύνολο τερμάτων

    Αναμετρήσεις:

    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 0.8, οι φιλοξενούμενοι - 1.4;
    • μέσος όρος τερμάτων στις αναμετρήσεις - 2.2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 1 φορά; στο γήπεδο των γηπεδούχων - 1 φορά.

    Στατιστικά: Παό vs Ανσί

    • μέσος όρος στο τουρνουά: 2.48 vs 2.57;
    • μέσος όρος τερμάτων: 1.11 vs 1.18;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.44 vs 0.5;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.67 vs 0.68;
    • Παό: μέσος όρος εντός έδρας στο τουρνουά - 1.08;
    • Ανσί: μέσος όρος εκτός έδρας στο τουρνουά - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.2 (εντός - 0.6) vs 0.7 (εκτός - 0.5).
    Τάσεις
    • Ο Παό σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ εντός έδρας σε 10 από τους τελευταίους 11 αγώνες στη Λιγκ 2.
    👉Πρόβλεψη: Annecy θα κερδίσει γκολ(απόδοση: 1.63)

    Πρόβλεψη για τα κόρνερ

    Αναμετρήσεις
    • μέσος όρος κόρνερ στις αναμετρήσεις - 6 (3.4 για τους γηπεδούχους και 2.6 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κόρνερ στο γήπεδο των γηπεδούχων - 11.5 (8 για τους γηπεδούχους και 3.5 για τους φιλοξενούμενους).

    Πρόβλεψη για τις κάρτες

    Αναμετρήσεις

    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στις αναμετρήσεις - 6 (3 για τους γηπεδούχους και 3 για τους φιλοξενούμενους);
    • μέσος όρος κίτρινων καρτών στο γήπεδο των γηπεδούχων - 4.5 (3 για τους γηπεδούχους και 1.5 για τους φιλοξενούμενους).

    Παό: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 2.26; εντός έδρας - 1.23;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 2.4; εντός έδρας - 1.6.

    Ανσί: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος στο τουρνουά - 2.11, εκτός έδρας - 2.07;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος - 1.9; εκτός έδρας - 1.67.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (3,5)

    Πρόβλεψη για το αν θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    Αναμετρήσεις:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 5;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 1 φορά;
    • στο γήπεδο των γηπεδούχων - 1 φορά.

    Στατιστικά: Παό εναντίον Ανσί

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου σκόραραν και οι δύο ομάδες (BTTS): 13 vs 11;
    • αριθμός BTTS για τον Παό εντός έδρας - 4 (31%);
    • αριθμός BTTS για την Ανσί εκτός έδρας - 7 (47%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός αγώνων με BTTS: 7 vs 3;
    • αριθμός BTTS για τον Παό εντός έδρας - 2 (40%);
    • αριθμός BTTS για την Ανσί εκτός έδρας - 1 (17%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι)(απόδοση: 1.93)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα και των δύο ομάδων και τη στατιστική της σεζόν, αναμένεται ένα έντονο παιχνίδι με λίγα γκολ. Η Pau τείνει να έχει χαμηλή παραγωγικότητα εντός έδρας, ενώ η Annecy σπάνια σκοράρει πάνω από ένα τέρμα στα εκτός έδρας παιχνίδια της. Βάσει αυτών των δεδομένων, το πιο πιθανό αποτέλεσμα είναι σύνολο κάτω από 2,5 γκολ. Αυτό επιβεβαιώνεται από τις τάσεις και των δύο ομάδων καθώς και από τις προηγούμενες αναμετρήσεις τους. Η πιθανότητα επιτυχίας αυτής της πρόβλεψης είναι υψηλή, καθώς στις περισσότερες εκτός έδρας αναμετρήσεις της Annecy παρατηρείται παρόμοιο αποτέλεσμα.
    Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    Στοίχημα-143
    Δημοσιεύθηκε: 26/03/2025, 3:36 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Pau - Annecy

    Pau δεν κερδίζει:
    pau-fcσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Ligue 2).
    Annecy δεν θα χάσει
    Everygame
    -133
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    pau-fcσε 16 της τελευταίας 18 Pau σπίτι παιχνίδια (Ligue 2).
    annecy-fcσε 7 της τελευταίας 8 Annecy μακριά παιχνίδια (Ligue 2).
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -333
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    pau-fcσε 9 της τελευταίας 10 Pau παιχνίδια (Ligue 2).
    σε 16 της τελευταίας 17 Guillaume Paradis παιχνίδια.
    Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    Everygame
    -357
    Pau Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    pau-fcannecy-fcσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Annecy (Ligue 2).
    pau-fcσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    pau-fcσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (Ligue 2).
    Pau Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Pau - Annecy Θέση στον πίνακα

    Ligue 2 24/25
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    5.
    EA Guingamp
    EA Guingamp
    341741357-4555
    6.
    FC Annecy
    FC Annecy
    341491142-4351
    7.
    Stade Lavallois MFC
    Stade Lavallois MFC
    341481244-3850
    12.
    AC Ajaccio
    AC Ajaccio
    341261630-4242
    13.
    Pau FC
    Pau FC
    3410121239-5342
    14.
    Rodez Aveyron Football
    Rodez Aveyron Football
    349121356-5439

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    1 - Σχεδιάζω
    6 - Βλάβες
    Νίκη - 6
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 11
    Χάσει - 22
    -11
    +10
    19 - Φραγμένος
    9 - Χάσει
    3
    Νίκη
    6
    1
    Σχεδιάζω
    2
    6
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Φραγμένος
    19
    22
    Χάσει
    9
    3.3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.8
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.9
    2.2
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.9
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    82'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    47'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία